1

@Losiex Nie trafił do pustej… do tego nie trzeba znać języka i kolegów. Dostał piłkę do nogi i nie trafił do pustej bramki, zatem tak, trochę drewnem zatrąciło..

0

@jedrek7000 Nie nazwałbym bogactwem tego szrotu którego musimy się za wszelką cenę pozbyć z klubu..

0

@Sau_Ron Da się? Ano da się… Do roboty Alemany!

2

@Arkon Yeap, tylko Ty.

4

@Hubsao Inigo za 20 to dalej placek bez szans w poważnej piłce ino przepłacony dwukrotnie a nie pięciokrotnie..

1

@Michael24 Śmieszne… Placek totalny, wywalą na niego pod 50 mln (bo Athetic nie musi i nie chce go puszczać więc nie będzie negocjował), pogra sezon, baboli nawali i do końca kontraktu się go nie pozbędziemy.. kolejny Lenglet, jeśli nie gorszy..

0

@MesQueUnClub96 Azpi stary i wolny, poza tym przy obecnej obsadzie pozycji SO tam będzie łatał dziury w pierwszej kolejności, Dest beznadziejny

0

@Kgorecki2500 Hahahahaha athletic ćpie xdd Gość wart 6m w porywach xd

0

@Kondziubarca Ale złożyli tą ofertę czy dalej bazują na tym że oni bardzo chcą i zawodnik chce?!?! Żenujące..

1

Jak nie Kounde to przynajmniej Gvardiol.. a jak nie on to NIKT.. Nie kupujmy na siłę kolejnych placków!!!

0

@Sulimo Boszz to już lepiej nich nikogo nie kupują, jak znowu mają wyłożyć kupe kasy na starych przeciętnych i niesprzedawalnych później dziadów, z którymi będzie za rok ten sam problem co obecnie z tym całym szrotem który mamy :// to już serio, proszę, niech nie kupują nikogo już!

0

@Jasialdinho Pod żadnym względem to nie jest dobry ruch.. gość jest plackiem i jest stary.. może coś pogra w tym sezonie, jak będą problemy z kontuzjami, za rok kupimy kogoś porządnego, a inigo będzie kolejnym lengletem, z dużą pensją, długim kontraktem, nie do wypchnięcia :// My potrzebujemy gwiazdy, zawodnika z topu na ŚO a nie kolejnego zapychacza w stylu Garcii i Christensena :/ Żenada co ten zarząd odwalił z tym Kounde :/

0

@Cule1234 Błagam nie… mamy się pozbywać idiotów, a nie ściągać kolejnych. Jeszcze niech mu dadzą kontrakt na 5 lat i 15 mln netto i jazda.. nigdy się takim trybem tego szrotu nie pozbędziemy

5

Komentarz usunięty

0

@Damian11 Żadnych torresow!!! Kolejnych kasztanów nam nie trzeba :/

2

@Krystian1588 Dawać tyle samo i brać gościa!! SO na 10 kolejnych lat!!

1

@Pawel13sz i CO ma do cholery jedno do drugiego?!?! Kasa na transfer jest.. przecież można teraz kupić Kounde, potem na spokojnie wyprzedać szrot.. rejestracja jest do końca sierpnia więc nie muszą na już go móc zarejestrować tylko na koniec sierpnia… Olali temat, przekombinowali, stracili petarde do składu i teraz wymyślają farmazony żeby jakoś to usprawiedliwić.

0

@cracker Po co Ci boczny jak nawet środkowego porządnego nie masz??? Najpierw SO z prawdziwego zdarzenia, a potem można myśleć o bokach.. Skończymy z łamiącym się Araujo, emerytem Pique i dwoma patologami Garica i Dunczykiem… i będzie płacz bo będzie wylewać pod sufit w tej obronie…

0

@michal26 Dokładnie.. tak samo jak brak aktywacji dźwigni =/= brakowi możliwości złożenia tylko oferty sevilli.. Co ma jedno do drugiego?! Żenujące z tym Kounde.. zamiast złożyć normalnie ofertę, olali temat, przeciągali to, a teraz już jest za późno.. i stracili takiego kota przez własną głupotę, Idiotyzm ://

0

@AllBundy Haha dobre xd Bo my mamy aż nadto wspaniałych ŚO.. zostajemy z Araujo i ekipą pajacy z których każdy to tykająca bomba.. A jak się Araujo wysypie co w zeszłym sezonie mu się zdarzało dość często to jesteśmy bez obrony xd ale faktycznie super super że odpuszczamy transfer topowego zawodnika

0

@AllBundy I czemu super.. Mamy 1 ŚO w kadrze który do czegokolwiek się nadaje.. ale super faktycznie że nie podpisujemy topowego ŚO.. Super!!

1

@doc No co za osły.. wiedziałem że tak będzie.. gadali, przeciągali nawet oferty nie złożyli.. Pierwszą rzeczą powinna być konkretna oferta na stole a potem można sobie rozmawiać, dopinać szczegóły itp.. Żenada!

0

@macio_944 Walić Azpiego.. priorytetem jest Kounde! Azpi to już emeryt i ewentualny dodatek do skłau..

0

@Messibestplayerintheworld Tylko czemu dopiero wyśle?!? Na co te gamonie czekają?!?!?

0

@patrykzmc2000 Koun de Koun de Koun de!!!

0

No to teraz natychmiast jazda po tego Kounde!!!!

1

@alianta2 Noo obecnie top10 na środku obrony! Skała no i transfer na długie lata! Top grajek!

0

@Xwowrak Co to za piękny kraj co to za kraj?!?!??!??! Xddd

0

@szkutnik91 i bardzo dobrze! Kolejny cienias tu nie potrzebny..

2

@Lionel_Messi10 oby oby oby!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?