0

@msmsms Oczywiście, że tak!! Podręcznikowy spalony, City okradzione w biały dzień..

0

@Medium Barca win xddd dobre!

0

@tomek8756 Zatem od dziś w stopce każdego mojego maila je*** pis :)

0

@HighestInTheRoom Również bardzo prosiłbym o namiar na priv.

0

Tylko Dembele + Fati z przodu = choćbyśmy 10 godz. grali to gola z takiego czegoś nie będzie...

0

@tomek8756 Harley Quinn :)

1

@P33ck Zaczął, tylko że kupuje bardzo mądrze!

1

@matirix20 Prze kocur w FMie. Zawsze go kupuje do siebie.

1

@Objectivo Oj tak! Mundial Mundialem.. ale nic nie przebije sobót z Premier League i meczami o 13:30

1

@Azi szkoda tylko że on nawet tej riposty nie pojmie..

0

@Deviler i bardzo dobrze! Nie ma dziś miejsca na taki antyfutbol jaki nam sprezentował Michniewicz! Co innego grać rozważnie, momentami bardziej defensywnie gdy jest to potrzebne, a co innego tak bardzo kaleczyć ten sport.

0

@Kinginiesta Zazdro

4

@Bobo25 tak! Wolałbym nie wyjść z grupy ale grać pięknie i ofensywnie i zostać zapamiętanym!! A zamiast tego mamy to mityczne i monumentalne wyjście z grupy, wpi****l w kolejnym meczu i miano najgorszej i najbrzydziej grającej drużyny w turnieju, pośmiewisko na pół świata… Na wynik to sobie może grać Hiszpania czy inna Brazylia, która na koniec wraca z Pucharem Świata do domu a nie takie drużyny jak nasza, dla których mundial jest po to żeby się pokazać, wypromować a nie wyniki robić (patrz np. Japonia).

0

@michal26 Nie ja nie mam pecha! Państwo ma pecha, bo tak obecnie ora swoje społeczeństwo, że w razie zagrożenia to społeczeństwo pokaże środkowy palec i wypierdzieli stąd w siną dal.. Przynajmniej ja bez zastanowienia tak zrobie.

0

Dla każdego rozsądnego, myślącego, mającego ułożone życie człowieka powołanie = zrobienie wszystkiego żeby się z tego bagna wymigać, a zagrożenie/konflikt = ucieczka z rodziną i najbliższymi z tego k***idoła w bezpieczne miejsce..

1

@michal26 Chcesz się przeszkalać i tarzać w błocie z ćwierćinteligentami.. proszę bardzo! Droga wolna. Ale tych co nie chcą, zostaw w spokoju i nie wmawiaj im, że to dla ich dobra…

0

@Kgorecki2500 Tylko po co skoro każdy wzięty do tego bagna wbrew własnej woli jako pierwszy w razie jakiegokolwiek zagrożenia stąd wyjedzie i na żadne wezwanie się nie stawi..?

1

@KrychaFCB Też mam taką nadzieję, że już żadne szczęście, konstelacja gwiazd, koniunkcja planet nie będą nam sprzyjać i dostaniemy dokładnie tyle na ile zasługujemy… tak żeby niektórych sprowadzić na ziemię i spuścić powietrze z tego nabrzmiałego balona z napisem sukces…

3

@AlexDark00 Taa.. prędzej złamią wielu ludziom psychikę i jeszcze bardziej rozpropagują wszelką patologię w tym kraju..

1

@RoberDzik Idiotyzm! Obowiązkowa służba to relikt przeszłości i nigdy nue powinna powrócić!

5

@tomcias10 Czym zasłużyliśmy?!? Tym antyfutbolem?! My zasłużyliśmy żeby obok Kataru najszybciej z tego turnieju wylecieć na pysk. Na to sobie w 100% zasłużyliśmy… Awansowaliśmy natomiast tylko i wyłącznie w wyniku zbiegu 100 pozytywnych i szczęśliwych dla nas okoliczności na przestrzeni 6 spotkań w naszej grupie…

3

@gaucho104 Żenadą to jest to co oni prezentują na tym turnieju… totalne zaprzeczenie gry w piłkę!

0

@Bernard777 A ja najbardziej czekam na 17:00

0

@barca2004 a co usprawiedliwia sprzedanie kolejnego meczu Barcy przez sędziego…??

0

@macio_944 nie negatywna, tylko obiektywna... takie czasy, że każdy nas leje i ManU również nas zleje.

0

Dobre losowanie, 2 mecze i będzie spokój z tymi pseudo rozgrywkami. Będzie można skupić się na lidze.

1

@Firestone Barcelona to trup od conajmniej 5 lat…

1

@jakub1906 Nie ma, preordery tylko digital.

0

@usztafik Jakbym słyszał siebie :D

0

@Gitarkafcb Na przystawkę zatem 45 min. raka jakim jest gra barcelony, a następnie piłka na najwyższym możliwym poziomie, czyli szlagier w PL. Prosty wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?