Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Oddajcie jabłkowe Prince Polo, to w pięknym seledynowym opakowaniu!!
1
@Firestone Tak to jest jak się powołuje jakichś cymbałów pokroju merino, joselu, pino i innych podobnych pasterzy… trener nie ma znaczenia przy tak ograniczonym materiale ludzkim.
4
@Pawel13sz czyli gramy 10 na 11.. Szybki bet na real właśnie poszedł :)
0
@szkutnik91 Pozostaje tylko zapytać.. ale PO CO?!? Kolejny przeciętniak bez dryblingu, bez szybkości, bez niczego..
0
@ElKamil Za tych pastuchów z getafe daję łapkę w górę! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu!
0
@Emhyr Tielemans do pomocy byłby mega wzmocnieniem!
13
@Cule1234 Real musi się trzymać z Barsą żeby te ligowe wypierdki, Kadizy i inne śmieszne kluby nie weszły im na glowę, nie doszły do głosu i nie przeforsowały swojej wizji tej ligi. Także ta solidarność Realu z Barsą obecnie jest niezbędna i służy obu klubom.
0
@Bobo25 Omg co za typ..
0
@gumaz Najpierw do Czech, bo tam mam najbliżej do granicy, a następnie dalej na zachód.
0
@MateuszGotowka99 Nie
0
@Kengo Niestety kolejny Douglas i kolejne miliony w błoto wyrzucone..
0
@abram3k OMG tylko po co.. po co kolejny Douglas?!? 4 mln w błoto.
0
@michal26 Chcesz do woja, na jakieś obozy przeszkolenia czy Bóg wie co.. proszę bardzo, leć! Ale na innych taką gadaniną tego nie sprowadzaj!
0
@Hubsao Myślisz do przodu i uciekasz zanim się cokolwiek zacznie, a nie w trakcie..
0
@Hubsao Ja tam w razie W planuje dokładnie to samo, także zero zdziwienia. Nie dla każdego szczytem marzeń jest skończyć jako mięso armatnie w jakimś błocie..
0
@Rewolucja123 Nottingham! Masa piłkarzy w składzie, można przeprowadzić fajną rewolucje :)
0
@Cule1234 i bardzo dobrze! Po cholerę kolejny kasztan :/
0
@Conradxc też bardzo proszę..
0
@mrboom też bym prosił na priv.
0
@Kuba_1 yeah!!! Tak trzymaj Roberto!!
0
@draxidox Bo kto o zdrowych zmysłach chciałby w tym chorym, opresyjnym i upadającym kraju mieć dzieci…?!?
0
@draxidox nie zaszczepiłem się, nigdy się nie zaszczepię i zdecydowanie nie żałuję!
2
@Kondziubarca Litości…
1
@barcanawieki Tak trzymaj Sergio! Zabierz Roberto.
4
Minuta ciszy dla wszystkich co zamiast z wypiekami na twarzy chłonąć hit Arsenal-ManU wybrali tą parodię i zaprzeczenie futbolu na CN…
1
@Pawel13sz nie ma
1
@Roobo Niee.. barca po prostu nie potrafi grać nowoczesnej piłki, mentalnie i taktycznie ugrzęzła w tej bezmyślnej i nie działającej już tiki tace.. i dlatego zamiast pięknej, ofensywnej, bezpośredniej piłki dostajemy to bezmyślne kopanie się po czołach, podawanie wszerz boiska i styl toporny jak krew tocząca się z nosa….
1
@Comentateiro Ofc że Arsenal-United! A nie to piłkopodobne kopanie się po czołach w la lidze..
0
@sevs Dokładnie, byle do wiosny :/
0
@kulek22 Oo to całkiem tak jak każdy nasz mecz wygląda.. zawsze słabszy ze słabszym.. i rzut kością decyduje, po której stronie tym razem jesteśmy..