0

@BorzyKrzys Oddajcie jabłkowe Prince Polo, to w pięknym seledynowym opakowaniu!!

1

@Firestone Tak to jest jak się powołuje jakichś cymbałów pokroju merino, joselu, pino i innych podobnych pasterzy… trener nie ma znaczenia przy tak ograniczonym materiale ludzkim.

4

@Pawel13sz czyli gramy 10 na 11.. Szybki bet na real właśnie poszedł :)

0

@szkutnik91 Pozostaje tylko zapytać.. ale PO CO?!? Kolejny przeciętniak bez dryblingu, bez szybkości, bez niczego..

0

@ElKamil Za tych pastuchów z getafe daję łapkę w górę! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu!

0

@Emhyr Tielemans do pomocy byłby mega wzmocnieniem!

13

@Cule1234 Real musi się trzymać z Barsą żeby te ligowe wypierdki, Kadizy i inne śmieszne kluby nie weszły im na glowę, nie doszły do głosu i nie przeforsowały swojej wizji tej ligi. Także ta solidarność Realu z Barsą obecnie jest niezbędna i służy obu klubom.

0

@Bobo25 Omg co za typ..

0

@gumaz Najpierw do Czech, bo tam mam najbliżej do granicy, a następnie dalej na zachód.

0

0

@Kengo Niestety kolejny Douglas i kolejne miliony w błoto wyrzucone..

0

@abram3k OMG tylko po co.. po co kolejny Douglas?!? 4 mln w błoto.

0

@michal26 Chcesz do woja, na jakieś obozy przeszkolenia czy Bóg wie co.. proszę bardzo, leć! Ale na innych taką gadaniną tego nie sprowadzaj!

0

@Hubsao Myślisz do przodu i uciekasz zanim się cokolwiek zacznie, a nie w trakcie..

0

@Hubsao Ja tam w razie W planuje dokładnie to samo, także zero zdziwienia. Nie dla każdego szczytem marzeń jest skończyć jako mięso armatnie w jakimś błocie..

0

@Rewolucja123 Nottingham! Masa piłkarzy w składzie, można przeprowadzić fajną rewolucje :)

0

@Cule1234 i bardzo dobrze! Po cholerę kolejny kasztan :/

0

@Conradxc też bardzo proszę..

0

@mrboom też bym prosił na priv.

0

@Kuba_1 yeah!!! Tak trzymaj Roberto!!

0

@draxidox Bo kto o zdrowych zmysłach chciałby w tym chorym, opresyjnym i upadającym kraju mieć dzieci…?!?

0

@draxidox nie zaszczepiłem się, nigdy się nie zaszczepię i zdecydowanie nie żałuję!

2

@Kondziubarca Litości…

1

@barcanawieki Tak trzymaj Sergio! Zabierz Roberto.

4

Minuta ciszy dla wszystkich co zamiast z wypiekami na twarzy chłonąć hit Arsenal-ManU wybrali tą parodię i zaprzeczenie futbolu na CN…

1

@Pawel13sz nie ma

1

@Roobo Niee.. barca po prostu nie potrafi grać nowoczesnej piłki, mentalnie i taktycznie ugrzęzła w tej bezmyślnej i nie działającej już tiki tace.. i dlatego zamiast pięknej, ofensywnej, bezpośredniej piłki dostajemy to bezmyślne kopanie się po czołach, podawanie wszerz boiska i styl toporny jak krew tocząca się z nosa….

1

@Comentateiro Ofc że Arsenal-United! A nie to piłkopodobne kopanie się po czołach w la lidze..

0

@sevs Dokładnie, byle do wiosny :/

0

@kulek22 Oo to całkiem tak jak każdy nasz mecz wygląda.. zawsze słabszy ze słabszym.. i rzut kością decyduje, po której stronie tym razem jesteśmy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?