Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Natychmiast wysyłać miliony do Sevilli!!!!
0
@Survier Kounde to jest top10 ŚO obecnie, a może być tylko lepszy.. także bzdur nie opowiadaj…
1
@doc Ehh no co za osły… i będą czekać nie wiadomo na co i skończymy jak zwykle z ręką w nocniku i pauem torresem albo innym kasztanem na teh obronie….
2
@Emhyr Na co oni do cholery czekają?!? Przecież to nie jest Allegro z płatnością przy zamówieniu.. Niech złożą ofertę, skompletują papiery itp. a w międzyczasie aktywują te dźwignie..
1
@Cule1234 Złóżcie ofertę osły!!!!!!! Na co oni czekają???
0
@Witekk10 No ale przecież nie muszą płacić od razu w momencie złożenia oferty.. niech złożą tą cholerną ofertę, zanim Sevilla zaakceptuje, papierologie ogarnie, Kounde do USA dotrze to dawno tą dźwignie aktywują.
1
@Jakchcesz Dawać Kounde tu i teraz a potem dźwignię aktywować!!!
1
@Emhyr Po prostu niech już złożą tą ofertę i zaklepią gościa!!!! A nie pierdzielą w kółko, że rozmawiają, są w kontakcie, zapewniają, przygotowują się do złożenia oferty… Zaraz będzie po wszystkim jak się Chelsea zepnie:/
1
@doc Niech zesz złożą już tą ofertę!!! Na co oni czekają?!?! Przecież nie trzeba płacić z góry tylko na spokojnie w międzyczasie uruchomią dźwignię i będzie ok, a oferta może już sobie w Sevilli leżeć…
2
@Cule1234 Na co oni czekają?! Niech żesz złożą tą ofertę i pozamiatane..
0
@Kamil689 Za topowego obrońcę na 10 lat..
0
@Fake69 a szkoda..
0
@MrPGG tak trzymać Chelsea!!!!!
0
Boszz co za stek bzdur xd dawno czegoś równie idiotycznego nie czytałem! Ciekawe czy z tych swoich misternych analiz wielki Nagelsman wywnioskował też kompromitację w LM z Villarealem czy może akurat ten szczegół to zaskoczył XD
0
@PatrykBarcelona kretyni jak z obrazka!!! Piękny to był mecz :D
0
85 na stół i możemy domykać nawet jutro, bez czekania do piątku :)
3
@Ostatnikrwawygang Omg :/ czemu nasi zawsze pod prąd! Pod każdym względem Grimaldo lepszy od tego placka Alonso :/
0
@Emhyr Nie ma takiej opcji. 100m zarobią max, a darmozjady wszystkie będą za darmo odchodzić..
0
@Emhyr Potwierdzam + woda z cytryną w trakcie chlania; na drugi dzień jak nowo narodzony xd
0
@Antimadridista_WR Bo jest cienki?! I powyżej jakichś villarealów czy sociedadów nie podskoczy?!
0
@Fan2005 Pierwsze i zarazem ostatnie rundy XD
0
@Kondziubarca No i mamy impas XD
12
@Deviler Haha jacy to są skończeni idioci i ignoranci..
1
@JimMorrisonFCB Już można, chyba od wczoraj.
6
@Hubsao bo jest plackiem i ma ponad 30 lat.. kolejny brajtwajt do kolekcji..
0
@Kondziubarca Hurra! Jakie dobre wieści z rana :)
1
@Kondziubarca Ehh no i dlaczego nie Grimaldo? Pod każdym względem lepszy od paralityka Alonso;///
0
@tristan87 Wzór dzik z niego!!
0
@Damian_M w kasie przed meczem
0
@Kondziubarca akurat teraz to nasz ulubieniec nic nie zarabia :P