0

@Pawel13sz Natychmiast wysyłać miliony do Sevilli!!!!

0

@Survier Kounde to jest top10 ŚO obecnie, a może być tylko lepszy.. także bzdur nie opowiadaj…

1

@doc Ehh no co za osły… i będą czekać nie wiadomo na co i skończymy jak zwykle z ręką w nocniku i pauem torresem albo innym kasztanem na teh obronie….

2

@Emhyr Na co oni do cholery czekają?!? Przecież to nie jest Allegro z płatnością przy zamówieniu.. Niech złożą ofertę, skompletują papiery itp. a w międzyczasie aktywują te dźwignie..

1

@Cule1234 Złóżcie ofertę osły!!!!!!! Na co oni czekają???

0

@Witekk10 No ale przecież nie muszą płacić od razu w momencie złożenia oferty.. niech złożą tą cholerną ofertę, zanim Sevilla zaakceptuje, papierologie ogarnie, Kounde do USA dotrze to dawno tą dźwignie aktywują.

1

@Jakchcesz Dawać Kounde tu i teraz a potem dźwignię aktywować!!!

1

@Emhyr Po prostu niech już złożą tą ofertę i zaklepią gościa!!!! A nie pierdzielą w kółko, że rozmawiają, są w kontakcie, zapewniają, przygotowują się do złożenia oferty… Zaraz będzie po wszystkim jak się Chelsea zepnie:/

1

@doc Niech zesz złożą już tą ofertę!!! Na co oni czekają?!?! Przecież nie trzeba płacić z góry tylko na spokojnie w międzyczasie uruchomią dźwignię i będzie ok, a oferta może już sobie w Sevilli leżeć…

2

@Cule1234 Na co oni czekają?! Niech żesz złożą tą ofertę i pozamiatane..

0

@Kamil689 Za topowego obrońcę na 10 lat..

0

@Fake69 a szkoda..

0

@MrPGG tak trzymać Chelsea!!!!!

0

Boszz co za stek bzdur xd dawno czegoś równie idiotycznego nie czytałem! Ciekawe czy z tych swoich misternych analiz wielki Nagelsman wywnioskował też kompromitację w LM z Villarealem czy może akurat ten szczegół to zaskoczył XD

0

@PatrykBarcelona kretyni jak z obrazka!!! Piękny to był mecz :D

0

85 na stół i możemy domykać nawet jutro, bez czekania do piątku :)

3

@Ostatnikrwawygang Omg :/ czemu nasi zawsze pod prąd! Pod każdym względem Grimaldo lepszy od tego placka Alonso :/

0

@Emhyr Nie ma takiej opcji. 100m zarobią max, a darmozjady wszystkie będą za darmo odchodzić..

0

@Emhyr Potwierdzam + woda z cytryną w trakcie chlania; na drugi dzień jak nowo narodzony xd

0

@Antimadridista_WR Bo jest cienki?! I powyżej jakichś villarealów czy sociedadów nie podskoczy?!

0

@Fan2005 Pierwsze i zarazem ostatnie rundy XD

0

@Kondziubarca No i mamy impas XD

12

@Deviler Haha jacy to są skończeni idioci i ignoranci..

1

@JimMorrisonFCB Już można, chyba od wczoraj.

6

@Hubsao bo jest plackiem i ma ponad 30 lat.. kolejny brajtwajt do kolekcji..

0

@Kondziubarca Hurra! Jakie dobre wieści z rana :)

1

@Kondziubarca Ehh no i dlaczego nie Grimaldo? Pod każdym względem lepszy od paralityka Alonso;///

0

@tristan87 Wzór dzik z niego!!

0

@Damian_M w kasie przed meczem

0

@Kondziubarca akurat teraz to nasz ulubieniec nic nie zarabia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?