Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Boszzzz… kolejny totalny przeciętniak :/// oni się nigdy nie nauczą :/
0
@tristan87 Skończeni idioci, mózgi wyprane, zero ratunku dla nich - zutylizować.
3
@AlexDark00 Najlepiej na jakiejś stacji benzynowej xddd
1
@nabial Ja widziałem nawet 3,1, acz i tak już było zagrane przed meczem po 4, także pozostało liczyć pieniądz :)
0
Kto mądry ten przewidział, że te osły coś zepsują i postawił ładną sumkę na PSG, ten teraz liczy pieniążki i się cieszy :)
0
hahahahahaha no idioci xd musiało w ten czy inny sposób szambo wybić :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 Już nie opowiadaj bo świetne sędziowanie dziś! Pewny arbiter, nie reaguje na prowokacje, leżenie, płakanie, nie daje sobie wejść na głowę, pozwala grać...
0
@stone80 Nic nie „wprowadzają”, tylko przywracają coś co normalnie od wielu lat funkcjonowało i nikt o to nie płakał, a zostało tylko tymczasowo zawieszone w związku z wysoką inflacją, która spadła… Czego tu nie rozumiesz?
2
@Forsyth a w którym aspekcie my nie leżymy?? Fizycznie - dramat, stałe fragmenty - dramat, kontry - dramat, gra 1 na 1 - dramat... i tak można wymieniać.
0
@sokot widać właśnie kto jest przygotowany do sezonu, a kto się opieprza na tych treningach i mimo tygodnia odpoczynku rękawami oddycha po 30 min biegania....
1
@abram3k Też jestem tego zdania! Trener musi być z topu, z doświadczeniem i sukcesami w topowym klubie i zdecydowanie bez tego mitycznego dna barcy!!
0
@MESSIah16 daliby już spokój z tą szopką i wrócili do roboty…
0
@Cule1234 Ufffff!
0
@Barcelonka070 a może w budżecie faktycznie nie ma pieniędzy, bo poprzednia władza wszystko rozkradła???
0
@takisobiektos Dokładnie! Pogonić z tych blokad, mandaty powystawiać i do roboty zagonić! Nic takimi akcjami nie ugrają a jedynie utrudniają życie zwykłym szarym bogu ducha winnym ludziom chcącym dojechać do pracy czy dzieci do szkoły zawieść..
0
@DonAndrzejos i to jest najmilsze w każdej debacie - szacunek dla odmiennego zdania.
0
@DonAndrzejos Zdecydowanie #NiedlaCPK
0
@Barcelonka070 Ale dobrze wiesz że nie oni chcą tylko do sejmu ale właśnie na sale plenarną.. cały ten cyrk tych kretynów dokładnie na to jest nastawiony i to trzeba im uniemożliwić.
0
@MESSIah16 Decyzja podjęta przez pis, projekt i harmonogram przygotowane i zatwierdzone przez pis.. Teraz po prostu następuje wdrożenie tego w życie, podobnie jak z paktem migracyjnym itp..
1
@MESSIah16 No i obaj byli wielkimi koszykarzami, dominatorami w swoich erach, których będziemy zawsze pamiętać… Luka póki co nabija puste statystyki, podobnie jak swojego czasu Carmelo w NYK i póki nie zaprowadzi go to do kilku pierścieni będziemy o nim rozmawiać maksymalnie w kontekście jakiegoś TOP100, nic więcej.
1
@MESSIah16 Przypomnij ile Luka ma pierścieni?
9
Gdzie odpowiedź „ŻADEN!!!!!”?
0
@tristan87 I tak wypadniemy z tej czwórki.. więc chyba lepiej jednak ogrywać młodzież niż kopać sie segim robero po czole na 7 miejscu…
0
@TR3YWAY Hahahaha xdd najlepiej proponuję wziąć ich wszystkich na raz XD
1
@TR3YWAY No i super!! Jeszcze jakby rozszerzyć ten pomysł też na Polaków to byłoby wspaniale:)
0
@Tom0VeB a Ty chłopczyku nadal nie rozumiesz czym jest ułaskawienie, jakie są jego skutki i co mówią przepisy o wygaśnięciu mandatu poselskiego..
1
@MOLESTA a gdzie twoim zdaniem jest miejsce osoby skazanej prawomocnie na karę pozbawienia wolności?!? Fajne postrzeganie i respekt do prawa masz Kolego.
4
@SlyStallone że wykonują prawomocne wyroki sądów? To Cię Kolego tak bulwersuje? Dziwne mas postrzeganie państwa prawa zatem..
0
@Irmscher10 jak naród durny jak but to potem taki tfu pis rządzi sobie 8 lat, kłamie, kradnie, oszukuje, pluje na porządek prawny, niszczy ustrój państwa, doprowadza kraj do ruiny, a po 8 latach nadal 30% tego narodu uważa że wszystko jest super….. brak słów!
0
@barcelonaLM Miód na moje serce takie newsy :)