1

Re wo lu cja XD

0

@BarcaInfo Już lepiej niech Koeman tam zagra.. wszystko tylko nie ten kasztan i sabotażysta!!!

0

@neeed A są na to dość spore szanse :))

0

@abram3k Lepsze Atm niż biali :)

0

@bixmix była ręka? Ano była... więc z czym tu człowieku dyskutujesz?!? Kupon za 50 ziko Ci nie siadł i żale wylewasz?!?

0

@Grubson06 Bez Depaya jesteśmy w ciemnej dupie!! Cały sezon bez napastnika.. pozdrawiam serdecznie :)

0

@VenoM WAAAAT? Co Ronaldinho?!? Gość rozegrał 1 sezon w profesjonalnej piłce i od razu topowy, na lata, Ronaldinho????

0

@barcelonaLM 3:1 Villareal

0

@Bartosz85 Hah uważaj bo wygramy... chyba w bierki :)

2

Komentarz usunięty

0

@robsesh Nie będziemy... Villareal tak z 3:1 wygrywa easy... :/

2

@Grubson06 Żeby tym kasztanom po drodze się okienko transferowe nie zamknęło jak oni pierwszą ofertę w przeciągu tygodnia chcą składać...

0

@KamilZ Nie ma prawa... Zespół bez napastnika, bez bocznych obrońców z prawdziwego zdarzenia, z na maxa statyczną i beznadziejną linią pomocy, bez motywacji i woli walki.. nie ma najmniejszych szans! W LM, o ile z grupy wyjdziemy, w 1/8 każdy nas pojedzie jak zechce..

0

@KamilZ tak bardzo odliczasz do tej kompromitacji jutrzejszej?

28

@Gaucho ... gdyż na weekend Dest ma zaplanowane podpisanie kontraktu z Bayernem xD

0

@VIPER2712 Depay i Dest :))

0

@lucca87 3:1 Villareal ez :/

0

@Tomo1989 Na szczęście umarł i niech już z martwych nie powstaje!

0

No i po meczu :) może jeszcze mały blowout się uda przeprowadzić Bayernowi :)

0

@Janiama Jakie trofeum??? Przecież oni z 5:0 przyjmą na łeb...

0

@klopx Tylko Depay! Gość jest mega i zrobi robotę tutaj!

1

@rainyy Co do reszty staruchów problemem są ich chore pensje.. Nikt im nie chce tyle płacić, nawet jak jest oferta to sam zawodnik mi ją odrzuca bo mu się pensja nie zgadza.. Tu imo mimo chęci i nawet ofert trzeba liczyć na fart i „dobre rozdanie” w grze.. Mi się udało pchnąć wszystkich oprócz Suareza i Umtitiego - obaj śmiertelnie obrażeni grzeją dupska w rezerwach :)

0

@tomasz.s94 Zobaczysz że wyląduje w Monachium! A naszym transferem na PO będzie.... Roberto

3

@rainyy Polecam na samym starcie sprzedać nieudacznika Roberto.. u mnie dwukrotnie poleciał w podskokach do PSG za 70 mln i było dużo sosu na transfery :)

0

@tomasz.s94 Tak, że idzie do Bayernu.

0

@BarcaInfo Hahah przez noc cena dropnęła :)) Jeszcze ze 2 dni negocjacji i by poszedł za 5 mln i 25 zmiennych XD

0

@Ksordius I tak go Bayern weźmie.. Skończmy się podniecać tymi fake newsami!! Barca obecnie nie ma żadnej pozycji w takich negocjacjach i z Ajaxem i z piłkarzem i żadnego startu do Bayernu (brak kasy, brak jakiegokolwiek projektu, brak perspektywy na jakiekolwiek trofea brak trenera z wizją i umiejętnościami, zbliżające się wybory i rewolucja w klubie)

0

@gumaz Taaak... dokładnie tak.

0

@Kettger Dokładnie...! Gdzie tu fun?? Grasz pierwsze podejście, nawet jak dostaniesz 8:2 to zapisujesz i jedziesz dalej...

0

@BarcaInfo Widzę kwota z czasem gna w dół:) jutro rano będzie już z 32M XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?