Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Czyli jedno mamy wyjaśnione :)) czekam jeszcze na info w stylu: Barcelona będzie płacić X% pensji zawodnika... boszeee co za banda skończonych nieudaczników!!!!
0
Real by od 5 do 10 mln wyciągnął... my dostajemy ochłapy.
0
@Coutinho007 Żeby tylko 30 zmarnowali na niego, a nie więcej.. :(
1
@Kamiloza91 Taaa starucha wijnalduma kupią.. rewelacja!!
0
@FCMichalo Ehhhh.
2
@masq My się pochylamy tylko nad 30-latkami i totalnymi przeciętniakami.. Tonali za młody i za bardzo utalentowany dla Barcy..
11
@dawo17 dla nas to już każdy jest niewygodnym rywalem, bo..... biega xD jesteśmy klubem memem!
0
@VeB77 Lepiej starucha Wijnalduma kupić.. Brawo oni!!! Zamiast brać talenciki pokroju VDB, Ndombele, Aouara.. to oni się nimi nawet nie zainteresują patałachy!!!!! Ale Parejo czy innych przeciętniaków to by brali garściami i klauzule wpłacali na lewo i prawo.. co za farsa!!!!!!!! Kolejny świetny zawodnik nam ucieka..
0
@MESSIah16 Za rok może się okazać, że Leo zmieni zdanie i zostanie, albo że nie będzie specjalnie chętnych na płacenie 100mln pensji rocznie za prawie 35-latka... Także albo klauzula teraz, albo spadać na drzewo i zapraszamy po Leo za rok!
0
@VenoM Gabriel Jesus.
0
@DonAndrzejos Messi nie miał prawa wypowiedzieć kontraktu, zatem nadal jest zawodnikiem FCB. W związku z powyższym, w chwili obecnej to nie FCB a Messi narusza warunki zarówno swojego obowiązującego kontraktu, jak i klubowych regulaminów odmawiając uczestnictwa w badaniach i treningach..
0
@D10SLEO Nie zapłaci to Messiego nie dostanie.. krótka piłka.. Tak jak pół Europy dymało nas przez lata i odwoływało się do klauzul to teraz i my się odwołamy i Man City może na drzewo spadać... Jak Barca by zapytała o któregokolwiek gracza City to by usłyszała klauzula i do widzenia..
0
@BarcaInfo Funny xD 700 na stół i niech robi co chce!
0
@kingorbit i bardzo dobrze :) czekamy na 700mln :)
0
@FCMichalo i dobrze! Zatrzymać na siłe ew. 700mln na stół! Za rok zmieni się władza trener projekt sportowy, Leo przybędzie kolejny rok, Man City raczej się wycofa i Leo zostanie na CN do końca kariery.
0
@busquets5 oby nie!
3
@VENOMStyle Aouar lepszy, cena podobna.
0
@Encore A ja czuje że nie :)
0
@Mario96w Bez Leo będziemy bić się z Sociedadem o LE... Sevilla spokojne top3.
0
@ksobi Bo nie załapie, z czym problem???
0
@Nazio87 I dobrze! Mając prawie 35 będzie sobie mógł odchodzić! Pytanie kto wtedy da mu 100mln brutto za sezon, piłkarzowi w takim wieku, u schyłku kariery..
1
@kewin To my nie włączymy Messiego ;)
0
@PlanetFCB To oni mogą zapomnieć o Messim.... Jeżeli tylko ta feralna klauzula faktycznie wygasła, to tym razem Barca ma w ręku WSZYSTKIE argumenty... I jeśli City chce Messiego teraz (a nie za rok, gdzie Argentyńczyk nie tylko będzie o ten rok starszy, ale i zmieni się władza na CN i może także zmienić się decyzja Leo), to będzie tańczył tak jak Barca zagra... w końcu to my chcemy oddać najlepszego zawodnika wszechczasów, a to oni dysponują pewnymi asetami, substytutami, które mogą nam zaproponować.
0
@tobiasson92 To nie dostaną Messiego i już.. skoro klauzula obowiązuje, to wybór powinien zostać im postawiony bardzo prosty.. albo akceptują nasze warunki, albo szejk przyjeżdża na kozie i wykłada na stół 700mln... koniec negocjacji!
0
@Suzu Czyli czekamy na 700 baniek, a jak nie to wara od Leo.. :p
0
@Grubson06 100 + Jesus I Silva i mamy done deal XD
2
Heh ich ledwo na Messiego stać, a co dopiero Neymar.. jeszcze od razu frytki i Kylian do tego w zestawie... bzdury totalne!
0
@Persyfl Był uzbrojony, agresywny i w oczach zatrzymujących go stwarzał realne zagrożenie dla nich samych i osób postronnych... Jak najbardziej to JEST powód do pełnej pacyfikacji kolesia, bez żadnych skrupułów! Albo on albo potem Ci policjanci, jak gość wyleci na nich z bronią.
0
@Adamski69 chore czasy, zidiociały świat.
0
@jedrek7000 Oby oby dołączyły w komplecie :) wszyscy razem za ręce solidarnie :))