1

Przecież widzieliście, że Atletico było zmęczone już od ok. 70 min. Ramos tym golem ich dobił więc już było wiadome kto wygra. Praktycznie każdy tutaj pisał, że w dogrywce Atleti nie da rady i tak też się stało. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to trofeum będzie w naszej gablocie :)

0

Courtois to jedyny zawodnik, którego mi będzie żal po tym meczu.

1

Pique w ważnych meczach widać, że daje z siebie wszystko :)

1

Jaki autobus :O -.-

1

Dlaczego Messi nie biega? :O

1

Hymn Barcy!

1

Nie narzekajcie. Zobaczymy jak będą grali i potem możemy sie wypowiadać. Chcieliśmy Fabsa i go mamy razem z Iniestą :)

1

Nie dla psa kiełbasa -.- :)

1

Jedna z gorszych rzeczy to chyba to, że możemy przegrać u siebie :/

0

Nie rozumiem dlaczego Alexis boi się uderzyć na bramkę :/

0

Mam nadzieję, że dzisiaj po meczu wszyscy będziemy się cieszyli tak jak Martino po trzeciej bramce Alexisa z Elche :)

0

za kartki pauzuje

0

Alexis dzisiaj czaruje :)

0

Jak widze Fabsa na dziewiątce to mi oczy krwawią, widać że sie stara ale to nie jego pozycja.

0

idź powiedz dyrektorowi a gwarantowany masz drugi wpierd** :D :)

0

Rozumiem że rezerwy u nas nie istnieją -.-

0

Gdy grał Messi to Neymar był zupełnie innym piłkarzem :/

0

Kto?? :O o.O

0

Dla jego dziewczyny. Elana Gamo. :)

0

Oficjalnie : Messi ma uraz mięśni uda, więcej testów jutro

0

Najpierw weź słownik a potem komentuj -.-

0

Ja się pytam gdzie młodzi? Gdzie Thiago, Tello, Song ? I jak oni maja sie rozwijać :/ -,-

0

adan23 Sam jesteś homo idioto -,-

0

Ogarnijcie sie z tymi minusami -,-

0

Sezonowcy proszę o wyjście :)

0

Messi musi mieć z kim grać, Villa musi wejść :)

0

Ogarnijcie sie ! Ten by strzelił ten też tan tak samo. kurde każdemu sie mogło zdarzyć nie tylko Villi. Sezonowcy prosze odwalcie sie od niego -,-

0

Deulofeu strasznie chce pokazać że "umie"ale mu to jak na razie nie wychodzi.Gra egoistycznie i tyle.

0

co to za komentator?! :D " Xavi nie, to Jordi Alba oczwiście " :D

0

Rewanż będzie na TVP1 10 marca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?