0

Tello gra zajebisty mecz ;D

0

Bartra, Thiago, Tello nieźle nawet bardzo dobrze ! :D

0

Według mnie to skład bardzo dobry. troche szkoda mi songa, mam nadzieje że wejdzie w drugiej połowie :)

0

według mnie to Milan jeżeli zdobędzie tą bramke lub bramki( mam nadzieje ze tak nie będzie ) to tylko fuksem

0

Chciałabym zobaczyć te strzały z dystansu Barcelony i żeby strzelili w pierwszych minutach to na pewno ich zmotywuje jeszcze bardziej do gry. Mam nadzieje, że zaskoczymy ich czymś :D Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?