0

Panowie to jest żałosne, wygląda to tak że jakby sprzedał Liverpool mecz bo tu nie ma zero walki i chęci !!! Wiecie co mnie najbardziej boli że jakby tam Barca grała to by gryzli trawe i latali z prędkośćią boinga .Gdzie by Barca nie pojechał to nagle dostają spida a gdy gra Real to lajt .

0

Żeby nie było zakazu na transfer sprzedał bym w tej chwili Pedro bo gra piach już 3 sezon Alvesa ,Munira bo gra jak samica jak Delofeu ,Sergi roberto i skoro nie stawia na Martina Montoyo Luis też bym go sprzedał i kupił np: na prawa solidnego prawego obrońce ,jakieś napastnika typu Kolesa ,Podolski , a na pomoc Koke .

0

Też tak myśle i bym chciał ale Enrike i tak wystawi busketsa a moim zdaniem busi nie zasługuję na piwerwsza 11.

0

Mój skład na sobote ; Bravo,Alves,Bartra,Mathie,Alba,Mascherno,Busi,Iniesta,Neymar,Messi i ten co dotyka piłkę i jest gol haha czyli Suárez .

0

Rakitić daje mało drużynie chyba upadłeś na głowe kolego !!!

0

Boże czy ten Enrike jest niewidomy że ta łamaga Pedro gra gorzej niż Munir bez formy !!!

1

Wszystko fajnie tylko nie wiem za co ten łamaga Pedro wychodzi znowu w pierwszej 11 to już się robi żałosne bo skoro Enrike miał dawać szanse młodym to niech mi k u r .... ktoś powie czemu Sandro nie dostanie szanse od pierwszych minut !!! Wiem że to jest LM ale gramy u siebie do jasnej ciasnej .

0

żebym ja ciebie nie zgłosił

0

Uważaj na słowa !!!

0

Ciebie ktoś pytał o zdanie a może trójkącik byś chciał Żelkiem i Drewnem

0

1

0

Panowi na wystarczy remis na Santiago Bernabéu no wiadomo że nie możemy grać na remis ale to białe ść i e r w a .... muszą się pocić !!!

1

Prawda jest taka że Busketsa dał bym na ławe bo to nie jest ten Busi ,tym bardziej że Busi lubi dużo dyskutować a z Gil Manzano nie ma dyskusji i bardzo dobrze że ten sędzia został wybrany.

1

I bardzo mi się podoba twój pomysł chłopie ja bym dał taki skład ale Enrike nie da na bank. Wiec mój skład Barvo , Alves,Bartra,Mathie,Alba,Mascherano,Rakitic,INiesta,Neymar,Suarez,Messi

0

Dobrze gadasz ale dzieci nie rozumia tego bo są za tem...........

0

Nudny to jesteś ty !!!

3

Leo już nie osiągnie rekordu z 2012 nie dlatego że nie dał by już rady .tylko że gra teraz bardzo dużo dla drużyny i za to szacun dla Leo bo dzięki temu mam szanse osiągnąć bardzo dużo !!! Bo Ronaldo to totalny samolub a żelka tylko pod tą kwestia tylko wyprzedza Delofu i bardzo dobrze Luis zrobił że go wysłał z dal od nas .

0

Najlepsza 9 na świecie a pajac Prez już trześie gaciami haha

0

Panowie cieszą 2 barmki Suareza 4 Neymara i oby Messi wszedł i strzelił coś ale żeby nasz tryjo się nie wystrzelało .

0

zamiast dawać linki do meczu Argentyny to się pierdołami zajmujęcie

1

Orientuję sie ktoś czy dziśejsze mecze Brazyli lub Argentyny pokazuję jakaś platforam nawet na zagranicznym kanale czy tylko w necie można obejrzeć ???

0

Ten sędzia to chyba jest z 4 ligi amatorskiej

0

A Twoja wypowiedz nie będę komentował bo szkoda mojego cennego czasu na takich DDDDDDDDDDDD

0

tylko 75% forumowiczów jak to nazwałeś tutaj do wiek od 10 do max 20 co g o w no się znają a Barcelonie zaczęli kibicowac albo z czasów R10 albo Messiego wiec pokaż mi kibica co polubił ten klub gdy coś nie osiągnoł i nie był na topie!!!

1

No dzieciarnia w szkole wiec można napisać komentarz ale jak wrócą będzie atak to co napisze ale taka jest prawda i nie chcę się wymądrzać bo czas Alvesa się skończył już 2 sezony temu to samo Pedro .I Kibice starszego rocznika co mają pojęcie kupę lat o tym klubie też wiedzą że Enrique robi duży błąd że stawia na Alvesa a nie Montoya ten chłopak już w tej chwili jest lepszy niż Alves !!! Luis robi te same błędy co Martino.Bo prawda jest taka Alves nie gra za to że jest lepszy na treningach tylko zasługi i że to jest święta krowa .skoro Sandro mimo że jest młodziak w każdym meczu grzeje ławe od początku a Pedro który gra piach totalny wychodzi w pierwszym składzie to brak słów !!!

0

Co brałeś aż tak daje po bani daj namiar gdzie kupiłeś !!!

0

Pytał cię ktoś o zdanie szczylu masz mleko pod nosem a już szczekasz

6

Żeluś zawsze był żałosny w polu karnym nurkuje jakby był rażony piorunem .Pedał zawsze był zadrosny o wszystko i jest prostakiem i burakiem pasuje do tych żałosnych kibiców Realu.

0

Dobrze że ty nie robisz błędów jest idealny ale de bi le m

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?