5

Panowie nie ma co się przejmować z Trollami białej strony !!! Żal im dupę ściska że Barca jest tak kochana w Polsce i całym świecie a oni trolle mają garstkę ludzi z tego 80% to dzieci gim lub podstawówka co mają pojęcie zerowe .

0

Bardzo dobrze napisałeś temu bachorowi

0

Tak trudno zrozumieć haha

0

dokładnie haha

0

No Ameryki nie odkryłeś że tak jest ale w takim układzie NC + jest żałosne bo bardzo dużo ludzi wykupuję te kanały nie dla jakieś Romy tylko Barcy,Real.Menchester,Bayern ,Chelsi ! I jak to się nie wk u r w i powtórze to jeszcze raz i nie to że się chwale że Jestem klientem najpierw cyfry + a teraz NC+ już prawie 16 lat i ma się bawić durne głosowanie

0

do mnie to był ?

0

Nie wiem jak to jest możliwe że w głosowaniu prowadzi mecz Romy haha .No wszystko jasne hala dzieci siędzą i głosuję ale tylko do wieczorynki bo potem ziuziu. A co NC to ja sobie z nim pogadam za co ja ku r w a pałce przez 15 lat to wszystkie kanały żebym bawił się jakieś głosowanie to jest kpina i żałosne !

0

No tak kolego nie ma sędziów co się nie mylą na naszą korzyść czasami ale pan Fernández Borbalán to nie przypadek bo co sezon krzywdził Barce i pomagał Realowi .

0

O Matko jak ja go nie lubię on zawsze sędziuję przeciwko Barcelonie jak gra Real to wszystko robi żeby Real wygrał .

0

Wiem o tym że już leci wiec nie rób ze mnie debila ! Mi o to chodzi że pałce tyle lat z tę kanały wszystkie i znowu muszę tracić czas na głosowanie i prosić znajomych żeby głosowali .Chyba jak płace to wymagam !

0

I jeszcze jedno z jakiej racji nie ma głosowania na mecz Real z Basel co to hi ,klasyk już 10 razy lepszy Monaco : Bayer .Wiem że nasz też żaden klasyk i to samo mecz Realu a to jest kpina bo 90% ludzi kupuje te kanały dla meczów Barcy ,Realu i potęg piłkarskich nie ważne nawet jakby miały grać 4 ligą to po to się płaci za kanały żeby nie bawić się w głosowania .

0

a dla mnie tę głosowanie to jest kpina i Canl jest żałosny bo nie po to przez przeszło 15 lat ja np: pałace rachunki i wielu innych jest takich stałych klientów żeby bawić się w głosowanie .

0

A pytał cię ktoś o zdanie szczeniaku

0

Chyba ten zarząd całkiem upadł na głowę co za debile Pedro przedłużyć czy oni są naprawdę ślepy że Pedro jest beznadziejny !

0

0

Napisze tak że w następnym sezonie będziemy bardzo cierpieć przez Zubizarrete i nasz zarząd idiotyczny .Oni dobrze wiedzą co robią nie to że się łudzą że TSA odwoła kare tylko oni to przemyśleli dobrze że nic z tego nie będzie i więcej na ich konta bankowe.A na wymówkę będzie że się starali ale się nie udało .Laporta wróci jaki był ale on nie pozwalał na taki bałagan jak teraz jest ,brał jak każdy ale nie było tyle bałaganu co teraz się dzieje przez ostatnie lata.

0

Masz racje w takim przypadku tak i tak będzie bo ten pajac już nikogo nie kupi. Bo musi zwiększyć sobie konto w banku a później będzie miał wytłumaczenie że nie udało TSA, bo nie anulowali kary

0

I tu się z tobą nie zgodzę bo Busi jest na swojej pozycji jeden z najlepszych na świecie ! Jedyny piłkarz Barcy co może posadzić go na ławkę to Mascherano .

0

A dla dobra strony ty odejdź! Kolego jak już tylko na kilka mecz obniży loty to od razu byście sprzedawali bo błędy każdy popełnia !!! Zrozumiałbym jakbyś napisał Xavi,Pedro,Aleves bo ich czas się skończył od 3 sezonów słabo grają wypalili się ale nie Busi.

0

Neymar za Pedro i chyba nic więcej nie da się zmienić

1

Ronaldo zawsze był prostakiem i nic się nie zmienił i mu żal d u p ę zciska że nigdy nie dojdzie do poziomu Messiego ale ma szanse ale na Fifie ...

1

Boże ilu tu co mają pojęcie że w Barcelonie gra Messi ! Kolego Douglas nie dostał powołania tak samo jak Adriano !

0

co wy z tym Adriano jak on nie jest powołany !

8

Sport chyba jest upośledzony jak Adriano nawet nie dostał powołania na mecz .

0

a ciekawe czemu Adriano nie dostał powołania jak ma już zielone światło ?

0

Dzięki stary pozdrawiam Visca Barca

0

Panie mądralo zrobiłem to nie raz i co nic nie działa

0

Jest gdzieś prezentacja na żywo bo miała być o 18:00 ???

1

Ronaldo sam jest sobie winny że jest nie lubiany ,przez jego zachowanie prostackie. I nie potrafi przegrywać jak ten śiwy trep i zgania wszystko na sędziów. A co do umiejętności na boisku nie oszukujmy się ale Messi jest lepszy, i nie pisze tego bo jestem fanem Barcy tylko obiektywnie .

0

Napisze tak mimo że jeszcze 3 dni zostały do zamknięcia okna a potem zakaz.Pierwsze zarząd jest upośledzony bo nie sprzedał Pedro który jest już słaby o 3 sezonów to samo Xavi nie sprzedany a już nie wspomne o Alvesie bo mnie krew zaleje i dołożymy do tego nie sprzedany Song !!! Prawda jest taka muszą być naprawdę upośledzeni skoro Ruse jest do kupienia jak darmo za 25 baniek a nic nie robią w tym kierunku i ślepy by nawet też wydał 40 baniek na Koke bo jest warty tej kasy i nam się to zwróci .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?