Makar747474
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz gdzie bym dał ! Najpierw bym się pozbył Pedro i Xaviego i problem z głowy .
0
Ty znawca jakim cudem Milan w LM
0
Gdzie Fabregas a gdzie Suarez to jest duża różnica to najlepsza 9 na świecie i jestem tego pewny.
0
Słuchaj dzieciaku napisze tak masz pojęcie co trzeba zrobić w Barcelonie mniej niż zero i na tym zakończę bo szkoda mi czasu na takich dzieci jak ty
5
Nasz zarząd to debile za 4 dni będzie zakaz transferów a oni w tym kierunku nic nie zrobili .Ciekawe jak się będą tłumaczyć jak przyjdą kontuzje poważne np: w następnym sezonie ,brak słów .
1
Widzę że nie tylko ja zwróciłem uwagę na te pomyłki komentatora .Uparł się na 6 i nie ma że zmiłuj haha.
0
Kolego a Inieste już zgubiłeś
2
No Messi w końcu biega a nie spaceruję jak za Martino
0
Aktualizacja 13:15 - Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów.
0
Nadal nie mogę uwierzyć że kupiliśmy najlepszą 9 na świecie ... człowiek który dotyka piłkę i gol hehe.
1
Najlepszy możliwy skład jaki może być. Jeśli kupimy Cuadrado ! Ter stegen , Cuadrado,Bartra,Mathie,Alba ,Mascherno,Iniesta ,Rakitic,Neymar,Suarez,Messi!!Napisze tak Pique i busqets na ławkę bo sobie sami tym zasłużyli.