Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żałosne są te gierki.
22
Mam mieszane odczucia. Z jednej strony uwielbiam Raphinhę, jego zaangażowanie i oddanie dla drużyny. I nie chciałbym się z nim żegnać wypychając go z klubu. Z drugiej strony jednak boję się, że będzie z nim dalej jak z Christensenem i że zostaniemy z graczem, który większość czasu siedzi w szpitalu.
0
@Kazragore mistrz października to o wiele bardziej prestiżowe trofeum niż jakaś tam la liga
0
@MessiForeverTheBest on to po tym sezonie w Realu ma na chacie całą ścianę w takich koszulkach.
4
Żegnamy wiecznego czarnego konia. Do zobaczenia na MŚ za kolejne 24 lata.
4
Po tym meczu stwierdzam, że te nowe zasady przeciwko kradnięciu czasu są daremne. Niby są, a Paragwaj nakradł łącznie pewnie z 10 minut czasu. Jedyne rozwiązanie, które by to naprawde ukróciło to zatrzymywanie czasu i godzinne mecze.
1
No jak Turcja takich okazji nie wykorzystuje, to co oni chcą osiągnąć?
3
Turcja dobija do 50 strzału bez gola na tym mundialu.
3
Turcja w meczach z Australią i Paragwajem do tej pory: 48 strzałów, 0 bramek. Niezła skuteczność.
1
@Spider_Man ważne że walka wygrana. I 3 wiedźmin 3 najlepszy, więc wybaczone.
0
@KamilooosPL tak? To mnie komentator zmylił, bo tak powiedział.
0
Moja nieprofesjonalna opinia o tej durnej zasadzie o czerwonych za zasłonięcie ust:
2
Turcji zostaje 45 minut, żeby uratować się przed odpadnięciem. Tym co pokazują w ataku wcale nie mam przekonania, że nawet grając w przewadze coś strzelą.
2
Czerwona za zasłonięcie ust XDDDDDDD
A Turek też zasłonił usta przecież XDDD
A Almiron jaki zajebisty turniej. Pierwszy mecz najgorsza symulka, jaką widziałem w życiu. A dzisiaj taka durna czerwona.
2
@Adran360 oni nawet nie grali źle z Australią, tylko tragicznie wykańczali akcje. A tu dostali od razu gonga w minutę. No i ich obrona jest średnia, bo Paragwaj strzelił bardzo podobnie do bramki Australii na 2-0
3
@BulaKG dwugłowy chyba
4
Turcja czarny koń xd
0
@Borry teoretycznie Rashford do 30 czerwca jest jeszcze nasz
3
Ale smutne ujęcie Raphinhy.
0
@judaszowe_srebrniki kurde ma pecha chłopak
0
Raphinha kontuzja?
3
Haiti najprawdobniej pierwszą druzyną co bedzie wyeliminowana. Musieliby co najmniej zremisować, żeby mieć szanse na awans.
3
Obrońca strzelił Cunhą gola chyba.
1
@Messiah10 Alisson i Marquinhos mieliby jakieś szanse. Ale z ofensywnych nikt.
0
Hernandez oddawaj Raphie gola
8
Hernandez Hernandez sedziuje. Niech ktoś powie Haiti, że skoro grają w białych, to mogą rękoma bronić strzały wszyscy.
2
@Pablozeusz chyba pierwszy raz od startu mundialu xd
3
@Spider_Man chyba przegrał walkę, już prawie 3h bez znaku życia:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16993361#comment-16993361
3
Haiti po zwycięstwo, byłoby bardzo śmiesznie.
2
Maroko bardzo rozczarowująca druga połowa.