0

Żałosne są te gierki.

22

Mam mieszane odczucia. Z jednej strony uwielbiam Raphinhę, jego zaangażowanie i oddanie dla drużyny. I nie chciałbym się z nim żegnać wypychając go z klubu. Z drugiej strony jednak boję się, że będzie z nim dalej jak z Christensenem i że zostaniemy z graczem, który większość czasu siedzi w szpitalu.

0

@Kazragore mistrz października to o wiele bardziej prestiżowe trofeum niż jakaś tam la liga

0

@MessiForeverTheBest on to po tym sezonie w Realu ma na chacie całą ścianę w takich koszulkach.

4

Żegnamy wiecznego czarnego konia. Do zobaczenia na MŚ za kolejne 24 lata.

4

Po tym meczu stwierdzam, że te nowe zasady przeciwko kradnięciu czasu są daremne. Niby są, a Paragwaj nakradł łącznie pewnie z 10 minut czasu. Jedyne rozwiązanie, które by to naprawde ukróciło to zatrzymywanie czasu i godzinne mecze.

1

No jak Turcja takich okazji nie wykorzystuje, to co oni chcą osiągnąć?

3

Turcja dobija do 50 strzału bez gola na tym mundialu.

3

Turcja w meczach z Australią i Paragwajem do tej pory: 48 strzałów, 0 bramek. Niezła skuteczność.

1

@Spider_Man ważne że walka wygrana. I 3 wiedźmin 3 najlepszy, więc wybaczone.

0

@KamilooosPL tak? To mnie komentator zmylił, bo tak powiedział.

0

Moja nieprofesjonalna opinia o tej durnej zasadzie o czerwonych za zasłonięcie ust:


2

Turcji zostaje 45 minut, żeby uratować się przed odpadnięciem. Tym co pokazują w ataku wcale nie mam przekonania, że nawet grając w przewadze coś strzelą.

2

Czerwona za zasłonięcie ust XDDDDDDD
A Turek też zasłonił usta przecież XDDD
A Almiron jaki zajebisty turniej. Pierwszy mecz najgorsza symulka, jaką widziałem w życiu. A dzisiaj taka durna czerwona.

2

@Adran360 oni nawet nie grali źle z Australią, tylko tragicznie wykańczali akcje. A tu dostali od razu gonga w minutę. No i ich obrona jest średnia, bo Paragwaj strzelił bardzo podobnie do bramki Australii na 2-0

3

@BulaKG dwugłowy chyba

4

Turcja czarny koń xd

0

@Borry teoretycznie Rashford do 30 czerwca jest jeszcze nasz

3

Ale smutne ujęcie Raphinhy.

0

@judaszowe_srebrniki kurde ma pecha chłopak

0

Raphinha kontuzja?

3

Haiti najprawdobniej pierwszą druzyną co bedzie wyeliminowana. Musieliby co najmniej zremisować, żeby mieć szanse na awans.

3

Obrońca strzelił Cunhą gola chyba.

1

@Messiah10 Alisson i Marquinhos mieliby jakieś szanse. Ale z ofensywnych nikt.

0

Hernandez oddawaj Raphie gola

8

Hernandez Hernandez sedziuje. Niech ktoś powie Haiti, że skoro grają w białych, to mogą rękoma bronić strzały wszyscy.

2

@Pablozeusz chyba pierwszy raz od startu mundialu xd

3

@Spider_Man chyba przegrał walkę, już prawie 3h bez znaku życia:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16993361#comment-16993361

3

Haiti po zwycięstwo, byłoby bardzo śmiesznie.

2

Maroko bardzo rozczarowująca druga połowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?