Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 dokładnie tak jak @mekston napisał - Turcja ma gorszy bilans meczów bezpośrednich z Australią i Paragwajem, więc nawet jakby zrównali się z nimi punktami, to nic nie da.
Osobiście wolałbym, żeby różnica bramek była brana pod uwagę jako pierwsza, żeby było ciekawiej, ale mamy takie zasady.
0
Bramkarz Konga gra mecz życia.
3
Ładnie ciśnie Kolumbia, brakuje tylko wykończenia. Portugalii nie będzie z nimi łatwo.
0
@BojanKriKicz jestem, witam.
4
@MessiForeverTheBest Polska po odpadnięciu jako pierwsza na Euro 2024 miała genialny plan: Jak się nie zakwalifikujesz, to nie odpadniesz jako pierwszy.
0
- Haiti
- Turcja
- Tunezja
- Jordania
- Panama
Mamy piątą drużynę poza turniejem.
0
Co za pudło XDD
0
W końcu Chorwacja coś zrobiła.
1
@Luciano99 myślę, że może i z tym wyjściem z grupy być ciężko. Jak ktoś tu wygląda lepiej, to Panama.
2
Zapowiada się kolejne 0-0. Całe 0.09 xG obie drużyny razem wykreowały wg Flashscore'a.
5
Bellingham MVP XDDDDDDDD
Chyba za to piękne podanie zewniakiem do bandy reklamowej.
3
Na razie wygląda na to, co już było widać na euro 2 lata temu - że projekt i Zlatko Dalic się wypalili. Oczywiście mogą tu jeszcze coś ugrać, ale nie wygląda to najlepiej.
4
Modric 200 występ dla Chorwacji. Powalona statystyka.
0
@GeneralXavi nie zmienia to faktu, że nie rozumiem jak mogli tego nie gwizdnąć.
0
@GeneralXavi a widziałeś okienko var check? ja nie. Chyba, że nie pokazali a sprawdzili. Wtedy też mogą czuć się oszukani xd, bo to był karny dla mnie.
0
Ghana może czuć się oszukana, że tego karnego nawet nie sprawdzili.
1
Niby baba, a jednak chłop.
1
@tribo nie można tego wykluczyć, bo Chorwacja poza dwoma super golami (takich które wchodzą 1 na 10 prób) praktycznie nic nie zrobiła z Anglią.
5
Kane przeklęty XDDD
2
@AmigoBlancos wina klątwy szamana
0
Oglądałem oba mecze Ghany i stwierdzam, że Panama stworzyła więcej zagrożenia pod bramką Ghany niż Anglia. Jak to w ogóle brzmi xd
1
@Maker0 dopasował się poziomem do reszty drużyny, a dostaje mu się za wszystkich od komentatorów. No ale na pewno nie jest to dobry mecz w jego wykonaniu.
5
Ale Laskowski i ten drugi robią roast na Gordonie.
0
@GeneralXavi dlatego jestem za tym co mówi Pique, żeby wprowadzić 0 pkt za bezbramkowy remis. Zresztą Anglia też nie forsuje tempa. Zero pomysłu na strzelenie bramki mają.
3
Myślałem po meczu z Chorwacją, że Anglia w końcu skończy grać ten aoglądalny futbol przy którym mam ochotę wydłubać sobie oczy. Ale widzę, że to był wypadek przy pracy i wrócili do zabijania futbolu jak na ostatnim euro.
4
Beliś super podanie. Oby tak dalej!
0
Pieprzyć tego Alvareza, nigdy więcej interesów z Atletico. To nigdy nie wychodzi nam na plus.
0
Na tle tego Uzbekistanu to nawet Semedo wygląda na dobrego zawodnika.
0
@Marcelinho99 prędzej nas można porównać do takich Czech, gdzie jest jakość w składzie, ale grają totalny antyfutbol.
1
@mekston no nie jest, ale co poradzisz. Fifie bardziej niż na poziomie sportowym zależało na zadowoleniu federacji w Afryce czy Azji.