0

8 minuta a espanyol już przedłuża wznowienie gry. Żałosne.

0

@kamyk_23 Ja rozumiem, że Casado śmiga, że aż miło, ale nawet on za dwóch nie zagra ;)

9

Wypożyczenie nie ma sensu. Tracimy opcje do gry zarówno w obronie i na śpd, nie dostając nic w zamian. Jeśli już to tylko sprzedaż.

0

Najwiękzym wyzwaniem Flicka może być wytłumaczenie Araujo po powrocie z kontuzji tego, że kłótnie z sędziami nigdy niczego nie dają oprócz ewentualnej żółtej kartki. W zeszłym sezonie Urugwajczyk był pod tym względem bardzo frustrujący.

1

Jezu... jakie towarzystwo wzajemnej adoracji.

0

@Sysia11 Nie zgodzę się z tym. Gdyby tylko turniej reprezentacyjny decydował to czemu nie wygrał Carvajal, który do Euro dołożył Ligę Mistrzów? Vini w Brazylii jest fatalny ale myślę, że przy tym systemie głosowania niechęć do niego miała gigantyczny wpływ na końcowy wynik.

1

Ile ja bym dał żeby zobaczyć minę viniciusa teraz. Bo prawda jest taka że sam sobie przegrał tą złotą piłkę poprzez bycie największym bucem jakiego widział ten sport. Świetny piłkarz, a malutki człowiek.

0

@BrutusFCB Tylko, że nawet jeśli jakiś młody gracz nie "odpali" to nic nie tracimy. A gdy transfer za kilka milionów nie wypali to jesteśmy w plecy kilka milionów. Co do Flicka, gość jest tak genialnym trenerem, że brak słów.

6

Najlepszy przykład, że zamiast kupować wynalazki niczym Oriol Romeu warto postawić na chłopaków z La Masii.

61

Jak można mówić cokolwiek o byciu dżentelmenem kiedy ma się Viniciusa w drużynie?

0

RAPHINHA HATTRICK

0

Ten sędzia każdy kontakt gwiżdże dzisiaj

0

Po ostatnim meczu już ludzie pisali, że Torre lepszy niż Fermin xd

0

No i się zemściło.

0

czy my dzisiaj gramy lage na Lewego? Penia każdą piłke laguje. Żadnej próby rozegrania.

0

Manita!!!!!!!!!

0

Gavi wraca! I od razu z opaską kapitańską!

0

Bayern i Real w strachu ;)

0

@Hindus To już 2 sezony temu było. W tamtym sezonie co wygrali nie byli zresztą nawet w pierwszej 10 ligi.

3

Ale z Sevilli się zrobiła przeciętna drużyna. W kilka lat od gry w Lidze Mistrzów i wygrywaniu Ligi Europy co chwilę do bycia kompletnym przeciętniakiem LaLigi.

0

@SinMistico Davies to byłby świetny transfer. A co do TAA - mając Kounde na prawej obronie - nie wiem czy jest nam potrzebny.

3

Jeśli Balde nie wróci do końca sezonu do formy to poszukiwanie lewego obrońcy powinno być priorytetem w letnim okienku. Bo w tym momencie wychodzi, że wielki z niego one season wonder.

4

Obawiam się, że to eksploatowanie Yamala do granic możliwości kiedyś się bardzo źle skończy. Obym się mylił...

1

Co ten obraz ma wspólnego z 125-leciem klubu? Bo napis "Barca 125" można by dopisać do wszystkiego. Lapcia znowu odkleiło...

1

Ciężko patrzeć na wszystkie wspaniałe chwile, które pozostały w pamięci i się nie wzruszyć. Dzięki za wszystko legendo. Zawsze będziesz moim ulubionym piłkarzem i najlepszym pomocnikiem w historii!

0

@mientusek1407 Raczej powinien utrzymać miejsce w składzie patrząc na to, że jest jedynym nominalnym defensywnym pomocnikiem

0

@Katalończyk 99 @Bartula no tak, ale ja mówię o sytuacji kiedy gołym okiem widać, że jest spalony jak na przykład przed chwilą z Yamalem. Kiedy jest sytuacja stykowa to oczywiście dobrze, że czekają.

0

Jaki jest sens w czekaniu z odgwizdywaniem spalonych, gdy widać, że zawodnik jest dobre 1-2 metry za ostatnim obrońcą?

4

Dorzućcie im Spotify Premium i zgrzewkę Prime'a. Cokolwiek byle by go tylko wzięli stąd, bo oczy krwawią jak się pojawia na boisku...

1

46-te trofeum klubowe Messiego. Po prostu GOAT.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?