Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PepGuardiola1971 Tylko co jest ważniejsze dla bramkarza. Bronienie bramki czy gra na przedpolu? Dla mnie to pierwsze. Plus myślę że Wojtek z czasem poprawi się w tym aspekcie
1
Hansi jak ty żeś mnie zaimponował w tym momencie
6
Widzieliście co Bellingham zrobił po czerwonej viniego z Valencią? Poszedł i wylał wodę bramkarzowi xd. Naprawdę dojrzałe. Dla mnie chłop jest niewiele lepszy od męczennika.
0
Poza posiadaniem gigantycznego długu XD. Taki mały szczegół
1
Niech ten grubas zajmie się zarządzaniem klubem a nie ciągle czepia się kompletnie normalnych i sensownych wypowiedzi. Zawodnicy/Xavi lali wodę w wywiadach czy konferencjach i bredzili głupoty to Lapcio siedzi cicho ale jak ktoś jakkolwiek podważy jego czy zarząd to nie... wielka obraza majestatu.
Laporta jak ktoś skrytykuje jakkolwiek zarządzanie klubem:
3
Każdy wiedział, że tak to będzie. Przez chwilę nie miałem wątpliwości czy dostanie co najmniej 3 mecze. Są równi i równiejsi.
5
Można by zacytować Shreka: "to se jeszcze poczeka"
0
Gdzie się podział Fermin z zeszłego sezonu...
2
Dobra valencia już mi was nie szkoda, że lecicie z ligi
3
Dlatego Valencia jest na drodze do Segunda. Jak można tak głupio tracić piłki grając w przewadze
7
XDDDDDDDDDD warto było czekać aż w końcu dostanie czerwoną
0
Hansi uważaj bo gruby nie lubi jak cokolwiek się powie na zarząd
1
co do zarządzających klubem:
https://imgur.com/a/AIFmapy
0
Jakiś "dziennikarz" znowu z save'a z fify się zapomniał wylogować
0
Tak szczerze obniżka formy to jedyna opcja dla mnie. Kwestie pozasportowe i forma de Jonga są fatalne od dawna, więc ciężko nazwać je rozczarowaniem, a decyzje Flicka w znacznej większości mają sens.
2
Niezajestrowanie Olmo to będzie kompletna kompromitacja. Ale jakaś część mnie chce, żeby się to stało, mimo że to nie na korzyść klubu. Chyba po prostu mam dość zarządzania budżetem w taki sposób, że on zamiast się poprawiać to się pogarsza. Od kilku okienek zawsze mieli problemy z rejestracją do ostatnich godzin. To była kwestia czasu aż to się stanie. Porównałbym to do pękającej tamy. Zamiast jakoś naprawić ten problem to zarząd zaklejał kolejne pękające szpary pleksiglasem i udawał, że wszystko jest w porządku. To może być moment, gdy ta tama j**nie.
4
Znając atletico zaproponują 2 mln w 8 ratach. A znając fenomenalne możliwości naszych geniuszy negocjacji dadzą radę pogorszyć te ofertę do 0.5 mln płatnego w 16 ratach.
5
Nie mówię, że żałuje, że Chiesa nie przyszedł do Barcy ale skąd wiadomo, że tu też byłby wtopą? Przecież to zupełnie inna drużyna w innym kraju, mająca krótszą kadrę niż Liverpool.
9
Casado moim zdaniem zasłużył na wyższą ocenę. Taką 7 bym mu dał.
1
@Marcelinho132 "Leo, zrobię co mogę, żebyś został w klubie, Barça cię kocha". So that was a f*cking lie.
4
Laporta oszukał Messiego i kibiców. I robi to prawie codziennie od tamtego momentu. Całą kampanię zbudował wokół pozostania Messiego i "potem zobaczymy", a socios niestety uwierzyli i wygrał...
0
Takiej Almerii czy Rayo by się przydał.
0
@ali3gator to nic. 2.54 xG i tylko jedna strzelona
1
Spieprzyliście nam święta
9
xG 1.21-0.01 i remis. To tylko u nas
0
Witsela to nie szkoda
0
@Szopeninho Tylko że nasi nie mają jak męczennik immunitetu niestety
0
Przepis z ręką wcale nie jest skomplikowany. Sędzia po prostu rzuca monetą czy jest ręka czy nie
5
Bracia Alcantara na trybunach
0
Drybling Griezmann? A to nie tak, że on kiedyś sam przyznał, że jest kiepski w dryblingu