1

@PepGuardiola1971 Tylko co jest ważniejsze dla bramkarza. Bronienie bramki czy gra na przedpolu? Dla mnie to pierwsze. Plus myślę że Wojtek z czasem poprawi się w tym aspekcie

1

Hansi jak ty żeś mnie zaimponował w tym momencie

6

Widzieliście co Bellingham zrobił po czerwonej viniego z Valencią? Poszedł i wylał wodę bramkarzowi xd. Naprawdę dojrzałe. Dla mnie chłop jest niewiele lepszy od męczennika.

0

Poza posiadaniem gigantycznego długu XD. Taki mały szczegół

1

Niech ten grubas zajmie się zarządzaniem klubem a nie ciągle czepia się kompletnie normalnych i sensownych wypowiedzi. Zawodnicy/Xavi lali wodę w wywiadach czy konferencjach i bredzili głupoty to Lapcio siedzi cicho ale jak ktoś jakkolwiek podważy jego czy zarząd to nie... wielka obraza majestatu.
Laporta jak ktoś skrytykuje jakkolwiek zarządzanie klubem:


3

Każdy wiedział, że tak to będzie. Przez chwilę nie miałem wątpliwości czy dostanie co najmniej 3 mecze. Są równi i równiejsi.

5

Można by zacytować Shreka: "to se jeszcze poczeka"

0

Gdzie się podział Fermin z zeszłego sezonu...

2

Dobra valencia już mi was nie szkoda, że lecicie z ligi

3

Dlatego Valencia jest na drodze do Segunda. Jak można tak głupio tracić piłki grając w przewadze

7

XDDDDDDDDDD warto było czekać aż w końcu dostanie czerwoną

0

Hansi uważaj bo gruby nie lubi jak cokolwiek się powie na zarząd

1

co do zarządzających klubem:
https://imgur.com/a/AIFmapy

0

Jakiś "dziennikarz" znowu z save'a z fify się zapomniał wylogować

0

Tak szczerze obniżka formy to jedyna opcja dla mnie. Kwestie pozasportowe i forma de Jonga są fatalne od dawna, więc ciężko nazwać je rozczarowaniem, a decyzje Flicka w znacznej większości mają sens.

2

Niezajestrowanie Olmo to będzie kompletna kompromitacja. Ale jakaś część mnie chce, żeby się to stało, mimo że to nie na korzyść klubu. Chyba po prostu mam dość zarządzania budżetem w taki sposób, że on zamiast się poprawiać to się pogarsza. Od kilku okienek zawsze mieli problemy z rejestracją do ostatnich godzin. To była kwestia czasu aż to się stanie. Porównałbym to do pękającej tamy. Zamiast jakoś naprawić ten problem to zarząd zaklejał kolejne pękające szpary pleksiglasem i udawał, że wszystko jest w porządku. To może być moment, gdy ta tama j**nie.

4

Znając atletico zaproponują 2 mln w 8 ratach. A znając fenomenalne możliwości naszych geniuszy negocjacji dadzą radę pogorszyć te ofertę do 0.5 mln płatnego w 16 ratach.

5

Nie mówię, że żałuje, że Chiesa nie przyszedł do Barcy ale skąd wiadomo, że tu też byłby wtopą? Przecież to zupełnie inna drużyna w innym kraju, mająca krótszą kadrę niż Liverpool.

9

Casado moim zdaniem zasłużył na wyższą ocenę. Taką 7 bym mu dał.

1

@Marcelinho132 "Leo, zrobię co mogę, żebyś został w klubie, Barça cię kocha". So that was a f*cking lie.

4

Laporta oszukał Messiego i kibiców. I robi to prawie codziennie od tamtego momentu. Całą kampanię zbudował wokół pozostania Messiego i "potem zobaczymy", a socios niestety uwierzyli i wygrał...

0

Takiej Almerii czy Rayo by się przydał.

0

@ali3gator to nic. 2.54 xG i tylko jedna strzelona

1

Spieprzyliście nam święta

9

xG 1.21-0.01 i remis. To tylko u nas

0

Witsela to nie szkoda

0

@Szopeninho Tylko że nasi nie mają jak męczennik immunitetu niestety

0

Przepis z ręką wcale nie jest skomplikowany. Sędzia po prostu rzuca monetą czy jest ręka czy nie

5

Bracia Alcantara na trybunach

0

Drybling Griezmann? A to nie tak, że on kiedyś sam przyznał, że jest kiepski w dryblingu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?