Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja myślałem że getafe miało protestować rejestrację Olmo a nie obronę własnej bramki?
2
Kounde mlody następca Lewandowskiego znowu strzela xd
0
Już rzeźnicy powinni mieć żółtą
3
Można by to przetłumaczyć: Może zostać ale nie będzie grać
0
Ale szkoda takiej bramki ładnej
1
Kounde na napastnika xd
1
Ja rozumiem że Martin nie będzie Jordim Albą ale czy on nie może raz podać prosto do kolegi... no naprawdę co podanie to niecelne
2
Kounde! Wrócił najlepszy PO świata
3
To są właśnie te genialne wyjścia Penii
1
Bartra swój chłopak
5
Ciężko zrozumieć chęć przejścia akurat do Juve no bo przecież Juventus aktualnie nawet nie łapie się do Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Ciężko też sobie wyobrazić żeby mieli mu dać jakiś gigantyczny kontrakt. Ale umiem zrozumieć to, że czuje się oszukany jeśli gruby i szwagry obiecali mu lepsze warunki kontraktu...
0
@tomek8756 uderzyć rywala w pysk jak vini z valencią
0
Hansi nauczył Barcelonę nawet kontry robić.
0
Na bellinghama wiatr mocniej zawieje i już leży
0
Strzel to bobuś!
19
Jeśli Pena grał cały czas, bo nie zepsuł nic żeby go posadzić to teraz tym bardziej nie ma podstaw żeby Wojtek nie grał
0
Pan Kapitan franek
1
@PepGuardiola1971 Tylko co jest ważniejsze dla bramkarza. Bronienie bramki czy gra na przedpolu? Dla mnie to pierwsze. Plus myślę że Wojtek z czasem poprawi się w tym aspekcie
1
Hansi jak ty żeś mnie zaimponował w tym momencie
6
Widzieliście co Bellingham zrobił po czerwonej viniego z Valencią? Poszedł i wylał wodę bramkarzowi xd. Naprawdę dojrzałe. Dla mnie chłop jest niewiele lepszy od męczennika.
0
Poza posiadaniem gigantycznego długu XD. Taki mały szczegół
1
Niech ten grubas zajmie się zarządzaniem klubem a nie ciągle czepia się kompletnie normalnych i sensownych wypowiedzi. Zawodnicy/Xavi lali wodę w wywiadach czy konferencjach i bredzili głupoty to Lapcio siedzi cicho ale jak ktoś jakkolwiek podważy jego czy zarząd to nie... wielka obraza majestatu.
Laporta jak ktoś skrytykuje jakkolwiek zarządzanie klubem:
3
Każdy wiedział, że tak to będzie. Przez chwilę nie miałem wątpliwości czy dostanie co najmniej 3 mecze. Są równi i równiejsi.
5
Można by zacytować Shreka: "to se jeszcze poczeka"
0
Gdzie się podział Fermin z zeszłego sezonu...
2
Dobra valencia już mi was nie szkoda, że lecicie z ligi
3
Dlatego Valencia jest na drodze do Segunda. Jak można tak głupio tracić piłki grając w przewadze
7
XDDDDDDDDDD warto było czekać aż w końcu dostanie czerwoną
0
Hansi uważaj bo gruby nie lubi jak cokolwiek się powie na zarząd
1
co do zarządzających klubem:
https://imgur.com/a/AIFmapy