1

Ja myślałem że getafe miało protestować rejestrację Olmo a nie obronę własnej bramki?

2

Kounde mlody następca Lewandowskiego znowu strzela xd

0

Już rzeźnicy powinni mieć żółtą

3

Można by to przetłumaczyć: Może zostać ale nie będzie grać

0

Ale szkoda takiej bramki ładnej

1

Kounde na napastnika xd

1

Ja rozumiem że Martin nie będzie Jordim Albą ale czy on nie może raz podać prosto do kolegi... no naprawdę co podanie to niecelne

2

Kounde! Wrócił najlepszy PO świata

3

To są właśnie te genialne wyjścia Penii

1

Bartra swój chłopak

5

Ciężko zrozumieć chęć przejścia akurat do Juve no bo przecież Juventus aktualnie nawet nie łapie się do Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Ciężko też sobie wyobrazić żeby mieli mu dać jakiś gigantyczny kontrakt. Ale umiem zrozumieć to, że czuje się oszukany jeśli gruby i szwagry obiecali mu lepsze warunki kontraktu...

0

@tomek8756 uderzyć rywala w pysk jak vini z valencią

0

Hansi nauczył Barcelonę nawet kontry robić.

0

Na bellinghama wiatr mocniej zawieje i już leży

0

Strzel to bobuś!

19

Jeśli Pena grał cały czas, bo nie zepsuł nic żeby go posadzić to teraz tym bardziej nie ma podstaw żeby Wojtek nie grał

0

Pan Kapitan franek

1

@PepGuardiola1971 Tylko co jest ważniejsze dla bramkarza. Bronienie bramki czy gra na przedpolu? Dla mnie to pierwsze. Plus myślę że Wojtek z czasem poprawi się w tym aspekcie

1

Hansi jak ty żeś mnie zaimponował w tym momencie

6

Widzieliście co Bellingham zrobił po czerwonej viniego z Valencią? Poszedł i wylał wodę bramkarzowi xd. Naprawdę dojrzałe. Dla mnie chłop jest niewiele lepszy od męczennika.

0

Poza posiadaniem gigantycznego długu XD. Taki mały szczegół

1

Niech ten grubas zajmie się zarządzaniem klubem a nie ciągle czepia się kompletnie normalnych i sensownych wypowiedzi. Zawodnicy/Xavi lali wodę w wywiadach czy konferencjach i bredzili głupoty to Lapcio siedzi cicho ale jak ktoś jakkolwiek podważy jego czy zarząd to nie... wielka obraza majestatu.
Laporta jak ktoś skrytykuje jakkolwiek zarządzanie klubem:


3

Każdy wiedział, że tak to będzie. Przez chwilę nie miałem wątpliwości czy dostanie co najmniej 3 mecze. Są równi i równiejsi.

5

Można by zacytować Shreka: "to se jeszcze poczeka"

0

Gdzie się podział Fermin z zeszłego sezonu...

2

Dobra valencia już mi was nie szkoda, że lecicie z ligi

3

Dlatego Valencia jest na drodze do Segunda. Jak można tak głupio tracić piłki grając w przewadze

7

XDDDDDDDDDD warto było czekać aż w końcu dostanie czerwoną

0

Hansi uważaj bo gruby nie lubi jak cokolwiek się powie na zarząd

1

co do zarządzających klubem:
https://imgur.com/a/AIFmapy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?