Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Eh niestety, ale Senegal nie wyszedł na drugą połowę.
3
Jednak nie było kontaktu, bardzo dobra decyzja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mbippi co marnuje
2
Kounde bardzo ładnie teraz
0
@partymaker Cherki na ofensywnym może by im tam coś poukładał w ataku.
0
@Striker rzeczywiście, byłem pewien, że ktoś tam jest, a tu tylko Kante i Zaire-Emery. Bardzo słabo.
10
Deschamps poświęcił środek pola, żeby nie posadzić na ławce nikogo z czwórki Mbappe, Dembele, Doue, Olise. No i gra wygląda teraz jak wygląda.
0
JACKson jak blisko
2
@Kai0 to co Ołłowski robi akurat ciężko nazwać komentowaniem xd
5
Skład komentatorski na ten mundial jest bardzo słaby. Szkoda, że nie "pożyczyli" Święcickiego z Eleven, tak jak na Euro 2024.
1
Ale szkoda, taka piękna asysta by była.
7
Tchouameni znowu swojego zawodnika bije XD
0
Kounde dalej w formie widzę.
2
@agaFCB Maroko zapłaciło za wygraną, to dostało w gabinetach, bo nie umieli nawet wygrać mimo, że cały turniej ich pchali.
0
Nicolas JACKson zaraz ładuje hat-tricka.
3
Arab bramkarz mecz życia.
2
Dawać Urugwaj po drugą bo Araby już ledwo się trzymają
0
On tego mundialu zacznie się plaga skurczów u bramkarzy.
0
@Kazragore no i wykrakałeś
7
Urugwaj poszedł spać.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 w następnym meczu szybko muszą strzelić albo z minuty na minutę coraz wieksza presja będzie.
3
Właśnie się dowiedziałem z rolki Świecickiego, że Hiszpania od ostatniej bramki na mundialu z Japonią w 2022 zaliczyli już 2500 podań. Fatalna statystyka.
2
Jednak nie Lukaku a samobój
4
Żółta dla Doku za nurkowanie powinna być.
1
Strzał w aut XD
13
Egipt wygląda bardzo fajnie.
4
Europa stwierdziła chyba, że będzie dalej się kompromitować dzisiaj.
1
Obrona Belgii mega średnio. Kiedyś Kompany, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, a teraz jakiś Mechele czy Ngoy.
1
Kabowerdeńczycy dawajcie bramke