MarianekFCB
Dołączył/a: październik 2020
Władysławowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o balde dzisiaj ?
0
@Vulpin wiesz, to że Barcelona odpadnie pewnie nawet i w Lidze Europy to jedno. Ale 2 mecz z rzędu przytrafiają się błędy na wagę gola i to właśnie E. Garcii. Więc gdyby takie coś się zdarzyło 1/2 na cały sezon, spoko. Ale po prostu niektórzy z naszych zawodników nie powinni się w ogóle znaleźć w FCB. I on jest jednym z takich zawodników. Nic nie wygląda tak jak powinno. Była iskierka nadziei na początku sezonu. Teraz już jest bez znaczenia jak ten sezon będzie wyglądał, bo i tak nie mamy o co grać. Real Pokazał mental, zaangażowanie i dlatego właśnie real gra w lidze mistrzów a Barca w Lidze Europy w której i tak nic nie osiągnie, tak wiem jestem pesymistą i nawet z takim nastawieniem będę oglądał mecze Barcelony bo im kibicuję, ale prawda jest jaka jest. Wyjaśnił nas Inter, real i boje się o nadchodzące mecze.
0
@seba444 no i wszystko. tak czy siak jego wina
0
@Vulpin faul 3-0 i na 2-0 odbiła się od pleców, czego nie rozumiesz? Real zdobył 3 bramki , nie 2.
0
@Vulpin faul i odbita piłka od pleców, DZIWNE ŻE ZNOWU JEMU PRZYTRAFIŁY SIE "BŁĘDY". Pep wiedział co to za grajek dlatego nawet nie widział boiska na oczy .
8
Przez E. Garcię straciliśmy 2 bramki i taki jest fakt. WSZEDŁ W BUTY LENGLETA
0
Po co ansu xd ?
0
@bronx było to do przewidzenia że Xavi nie da rady.
0
@SenoX To prawda
0
Busquets: to jasne, że dzisiejszy wynik wpłynie na spotkanie w niedzielę.
Niezły mental busi????
0
@SenoX pewnie tak, choć dla mnie nigdy nie był objawieniem. Chłopak strzelił 17 bramek w karierze. Jest przeciętny. w każdym razie nie błyszczy i wątpię że tak będzie.
0
@tko Nad ansu można popracować w jeden sposób. Sprzedać go :)
7
Wiadomo kiedy fati odda 10? Bo póki co to nr 10 powinien odpoczywać a nie widnieć na plecach tego młodzieńca.
0
@Filipppe Z pół roku temu mówiłem że z niego nic nie będzie, to mnie wyśmiewali.
0
@sokot Ech a gra nie wyglądała najgorzej i to boli najbardziej.
0
@Satim szansy już nie ma żadnej kolego
1
Braawoooo pieknie !!
0
@MILOSZ_F22 lepszy on niż dembele
0
Wolę już ferrana w obecnej sytuacji niż dembele
0
@Pstryk dokładnie, Raphinia dużo głupich strat i baardzo nerwowo
0
@Matix90 Od początku w niego nie wierzyłem ... No ale niech się wiedzie
1
@huberto286 Pewnie skończy jak mingueza albo deulofeu
0
@norbo80 Wydaje mi się że jego gwiazda gaśnie. Od początku nie wydawał mi się jakimś dobrym zawodnikiem..
1
@Marcinss10 a czym na Tobie zrobił wrażenie? poza jednym zwodem nie zrobił nic
3
@Veysel życzę mu jak najlepiej, ale póki co gra piach
0
@szkudi7 Jak prawdopodobnie. dest już jest w milanie
2
To było camp nou wczoraj? Serio?
4
@Mavcin1980 dokładnie, gdzie gwizdy, gdzie buczenie na rywali? Dramat. Mój stary więcej gwizdał i buczał przez tv niż całe camp nou
0
@slayer pewnie oślepnie od patrzenia na tą chuj.wą gre
0
@damcio24 nie dla psa puchary