0

Co sądzicie o balde dzisiaj ?

0

@Vulpin wiesz, to że Barcelona odpadnie pewnie nawet i w Lidze Europy to jedno. Ale 2 mecz z rzędu przytrafiają się błędy na wagę gola i to właśnie E. Garcii. Więc gdyby takie coś się zdarzyło 1/2 na cały sezon, spoko. Ale po prostu niektórzy z naszych zawodników nie powinni się w ogóle znaleźć w FCB. I on jest jednym z takich zawodników. Nic nie wygląda tak jak powinno. Była iskierka nadziei na początku sezonu. Teraz już jest bez znaczenia jak ten sezon będzie wyglądał, bo i tak nie mamy o co grać. Real Pokazał mental, zaangażowanie i dlatego właśnie real gra w lidze mistrzów a Barca w Lidze Europy w której i tak nic nie osiągnie, tak wiem jestem pesymistą i nawet z takim nastawieniem będę oglądał mecze Barcelony bo im kibicuję, ale prawda jest jaka jest. Wyjaśnił nas Inter, real i boje się o nadchodzące mecze.

0

@seba444 no i wszystko. tak czy siak jego wina

0

@Vulpin faul 3-0 i na 2-0 odbiła się od pleców, czego nie rozumiesz? Real zdobył 3 bramki , nie 2.

0

@Vulpin faul i odbita piłka od pleców, DZIWNE ŻE ZNOWU JEMU PRZYTRAFIŁY SIE "BŁĘDY". Pep wiedział co to za grajek dlatego nawet nie widział boiska na oczy .

8

Przez E. Garcię straciliśmy 2 bramki i taki jest fakt. WSZEDŁ W BUTY LENGLETA

0

Po co ansu xd ?

0

@bronx było to do przewidzenia że Xavi nie da rady.

0

@SenoX To prawda

0

Busquets: to jasne, że dzisiejszy wynik wpłynie na spotkanie w niedzielę.

Niezły mental busi????

0

@SenoX pewnie tak, choć dla mnie nigdy nie był objawieniem. Chłopak strzelił 17 bramek w karierze. Jest przeciętny. w każdym razie nie błyszczy i wątpię że tak będzie.

0

@tko Nad ansu można popracować w jeden sposób. Sprzedać go :)

7

Wiadomo kiedy fati odda 10? Bo póki co to nr 10 powinien odpoczywać a nie widnieć na plecach tego młodzieńca.

0

@Filipppe Z pół roku temu mówiłem że z niego nic nie będzie, to mnie wyśmiewali.

0

@sokot Ech a gra nie wyglądała najgorzej i to boli najbardziej.

0

@Satim szansy już nie ma żadnej kolego

1

Braawoooo pieknie !!

0

@MILOSZ_F22 lepszy on niż dembele

0

Wolę już ferrana w obecnej sytuacji niż dembele

0

@Pstryk dokładnie, Raphinia dużo głupich strat i baardzo nerwowo

0

@Matix90 Od początku w niego nie wierzyłem ... No ale niech się wiedzie

1

@huberto286 Pewnie skończy jak mingueza albo deulofeu

0

@norbo80 Wydaje mi się że jego gwiazda gaśnie. Od początku nie wydawał mi się jakimś dobrym zawodnikiem..

1

@Marcinss10 a czym na Tobie zrobił wrażenie? poza jednym zwodem nie zrobił nic

3

@Veysel życzę mu jak najlepiej, ale póki co gra piach

0

@szkudi7 Jak prawdopodobnie. dest już jest w milanie

2



To było camp nou wczoraj? Serio?

4

@Mavcin1980 dokładnie, gdzie gwizdy, gdzie buczenie na rywali? Dramat. Mój stary więcej gwizdał i buczał przez tv niż całe camp nou

0

@slayer pewnie oślepnie od patrzenia na tą chuj.wą gre

0

@damcio24 nie dla psa puchary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?