0

@Rhoo ciekawe jak długo

3

@MichalZZZ a gdzie tu są dociągnięcia?

0

@Ksienciu w moim odczuciu jest szmaciasty, czego nie rozumiesz ? Ty kochasz Barcelonę całym sercem ?

0

@FC4BARCA nigdy, taka jest prawda

0

@JarekS Dobra Jarek, jest ten mecz ważny, ale dla kogo? Co dla Realu znaczy Przegrana tego meczu, nawet jeśli go przegrają, to nic nie tracą, cały czas są liderem I do tego walczą o finał Ligi mistrzów Barcelona może walczyć z najwyższej o mniejszą stratę punktów, gdzie półfinał Ligi mistrzów mogą patrzeć co najwyżej przez telewizor, to Real dyktuje warunki to Real będzie pokazywał jak grać, to real będzie mówił po porażce jak się zachowywać i jak mówić o przegranej, to real ma wszystko w garści, dla nas ten mecz znaczy tyle, aby zmniejszyć punkty straty nic poza tym, nawet jak te punkty zyskamy dla naszego klubu mentalnie ani pod żadnym innym kątem nie znaczy to nic, tak dobrze słyszysz nic, więc przestań mówić, że ten mecz ma jakiekolwiek znaczenie ten mecz ma znaczenie takie, że jest przyjemny dla oglądalności, dla kibiców obu klubów na całym świecie, ale nie znaczy nic pod względem tego, Co nasz klub może zyskać.

3

Można mówić o szczęściu, ale Carlo to jedyny gość którego szanuje z tego szmaciatego klubu, typ wie jak zagrać i w jaki sposób, praktycznie w każdym meczu

0

@JarekS to jest real, Tym czym my nie będziemy przez wiele lat, nawet jak wygramy To. to el classico nic nie znaczy. Nic.

0

@Kengo dałabym zaliczyć własną narzeczoną, żeby prześcieradła przegrały. Jak jesteś cudotwórcą to zapraszam na PRIV

0

@Kengo skończ być odklejiny, karne to loteria, mam sznur na gardle że prześcieradła poszły dalej, ale taka jest Piłka

0

Komentatorzy spermią pod real?

0

Ktoś wie dlaczego wuefista nie daje minut roque ?

0

Ten sędzia dobry jest? Pytam serio

0

Drewndoski Nie powinien na 2 połowę wyjść póki co

0

@DonAndrzejos Tez się nie mogę doczekać xd. Z taką grą w 1/8 odpaść w dobrym stylu to będzie szczyt marzeń

0

Mam wrażenie że każdy ich pilkarz jest szybszy w reakcjach niż u nas

1

Lewy przyjęcie xdd

0

Tak patrzę na tego oriola to prócz względnych pierwszych 8 minut to nic więcej. Paralityk.

0

Odwracanie losów meczu w takim klubie jak Barcelona, to powinien być obowiązek, a nie męczenie się do końca o wyrównanie.

0

Bez wazelinki nas cisną rezerwowym xd. Jak nie będzie normalnego PO i LS to nic nie ugramy w tym sezonie

1

@MesQueUnClub96 głównie chodzi mi o tą reklamę z tyłu.. po prostu jakoś nie pasuje

0

Też wam się kojarzą te stroje z levante ? Nie mówię że są złe ale ta reklama z dołu z tyłu robi jakieś dziwne wrażenie...

5

Zagra w kilku meczach ze slabiakami a w następnym sezonie będzie placz że nie chce odejść i będzie siedział dziad

0

szkoda że nie wpadło, brawo atleti

1

Przecież mogą być jeszcze jakieś głupie wpadki i możemy nawet ligę przewalić.... Patrząc na naszą grę to wszystko możliwe, Nawet jak wszyscy gracze byli zdrowi to było to w większości rzeźbienie po 1:0.

1

Baskets jest tak wolny że przypomina leniwce ze zwierzogrodu

0

@Lucerfi weź kocyk poduszeczkę i zrób sobie drzemkę.

0

@ArterkHD zobaczymy jak wszyscy będą zdrowi, ale generalnie tak czy siak dramat jest rozgrywany.

0

Kiedy dembele wraca coś wiadomo

0

@Rewolucja123 Co Fati kreuje ? Chyba pokaz mody na Instagramie

0

no to lecimy Po 5 panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?