MarianekFCB
Dołączył/a: październik 2020
Władysławowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@molas nie dla nas europejskie puchary. Smutna prawda
0
@StrengthAndHonor po co? Eintracht powinien strzelic jeszcze z 2 to może by kur.a sie kiedys obudzili w tych pucharach bo przez ostatnie lata to jest jakiś wstyd. Tyle blamaży i jeszcze nic nie wyciągneli, żeby jakieś drewniaki z Bundesligi ich młocili jak dzieciaków… jeszcze na camp nou. Brak słow !
0
I bardzo dobrze, 2:0 na dziure i w kiwanie idą bezmózgi zajeb*ne
0
@yoli a widzisz te dziury jakie zostawia na prawej obronie ?
0
Co Mendeza robi kur.a mac na prawej obronie? Przeciez on zostawia Większe dziury niż polskie drogi. on na tej obronie to tak jakbysmy w 10 grali bo nie daje nic.
1
No i można iśc spać, przynajmniej odpocznę od tego viaplay
1
@szymanp dokładnie, oglądanie na tym jeba*ym gównie to jakaś mordownia, 34 minuty i już mi nerwy siadają bardziej niż na tego sędziego
2
Co za dzban je*any
0
@KAPPA23 to prawda
0
Bombele gorszy dzisiaj czy Pedri?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@aiven zamknął ? Czy nie
1
Bombelek dzisiaj chyba chce pobić rekord strat xd
0
@Fcb10575 z tym ogromnym talentem to bym nie przesadzał.
0
Kolejny na miare bombele rośnie
0
@korn234 dokladnie rudy to głąb ale z tym co mowil ze nie ma co z takimi zawodnikami zrobic moze miec jakies znaczenie, przynajmniej patrzac na mingeze i kilku innych
0
DUPAJ !!!!! :) :)
1
@CTLM nie idzie goscia sluchac
1
@CTLM real z mbappe będzie nas gwałcił Gdy nie będziemy mieli konkretnego snajpera. Niby wszystko fajnie a jak co do czego to chcą z pilka wejsc do bramki
0
KAŁtinioo !!!!????
0
@Tomix_83 Cała FCB zajechana
0
@Qaz123 Mnie cieszy nie tylko aspekt Xaviego. Ale też to że był on jeszcze nie tak dawno generałem środka pola, młodzi piłkarze ze środka z fcb zapewne się na nim wzorowali a teraz będą mogli pod jego wodzą wysłuchiwać wszystkich ważnych wskazówek. To na pewno też tych młodych piłkarzy podniesie mentalnie i da niezłego kompa do pokazania się z jak najlepszej strony pod okiem generała.
0
@Vold94 mowi sie ze pol roku najmniej
0
Reka i pechowy spalony. (4-3). Ktoś jeszcze pisał że to najlepszy mecz w sezonie? xd
2
Klemens longlet.Co taki gosc robi na srodku naszej obrony!
1
@SenoX pół roku najmniej
0
@PoGGi mecz się jeszcze nie skończył
0
@fotohobby ból dupy ? Ja się ciesze, Ale i tak nic wielkiego nie pokaże w tym klubie i koniec kropka.
0
@fotohobby z 4m to by Grzegorz Rasiak trafil