0

@molas nie dla nas europejskie puchary. Smutna prawda

0

@StrengthAndHonor po co? Eintracht powinien strzelic jeszcze z 2 to może by kur.a sie kiedys obudzili w tych pucharach bo przez ostatnie lata to jest jakiś wstyd. Tyle blamaży i jeszcze nic nie wyciągneli, żeby jakieś drewniaki z Bundesligi ich młocili jak dzieciaków… jeszcze na camp nou. Brak słow !

0

I bardzo dobrze, 2:0 na dziure i w kiwanie idą bezmózgi zajeb*ne

0

@yoli a widzisz te dziury jakie zostawia na prawej obronie ?

0

Co Mendeza robi kur.a mac na prawej obronie? Przeciez on zostawia Większe dziury niż polskie drogi. on na tej obronie to tak jakbysmy w 10 grali bo nie daje nic.

1

No i można iśc spać, przynajmniej odpocznę od tego viaplay

1

@szymanp dokładnie, oglądanie na tym jeba*ym gównie to jakaś mordownia, 34 minuty i już mi nerwy siadają bardziej niż na tego sędziego

2

Co za dzban je*any

0

@KAPPA23 to prawda

0

Bombele gorszy dzisiaj czy Pedri?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@aiven zamknął ? Czy nie

1

Bombelek dzisiaj chyba chce pobić rekord strat xd

0

@Fcb10575 z tym ogromnym talentem to bym nie przesadzał.

0

Kolejny na miare bombele rośnie

0

@korn234 dokladnie rudy to głąb ale z tym co mowil ze nie ma co z takimi zawodnikami zrobic moze miec jakies znaczenie, przynajmniej patrzac na mingeze i kilku innych

0

DUPAJ !!!!! :) :)

1

@CTLM nie idzie goscia sluchac

1

@CTLM real z mbappe będzie nas gwałcił Gdy nie będziemy mieli konkretnego snajpera. Niby wszystko fajnie a jak co do czego to chcą z pilka wejsc do bramki

0

KAŁtinioo !!!!????

0

@Tomix_83 Cała FCB zajechana

0

@Qaz123 Mnie cieszy nie tylko aspekt Xaviego. Ale też to że był on jeszcze nie tak dawno generałem środka pola, młodzi piłkarze ze środka z fcb zapewne się na nim wzorowali a teraz będą mogli pod jego wodzą wysłuchiwać wszystkich ważnych wskazówek. To na pewno też tych młodych piłkarzy podniesie mentalnie i da niezłego kompa do pokazania się z jak najlepszej strony pod okiem generała.

0

@Vold94 mowi sie ze pol roku najmniej

0

Reka i pechowy spalony. (4-3). Ktoś jeszcze pisał że to najlepszy mecz w sezonie? xd

2

Klemens longlet.Co taki gosc robi na srodku naszej obrony!

1

@SenoX pół roku najmniej

0

@PoGGi mecz się jeszcze nie skończył

0

@fotohobby ból dupy ? Ja się ciesze, Ale i tak nic wielkiego nie pokaże w tym klubie i koniec kropka.

0

@fotohobby z 4m to by Grzegorz Rasiak trafil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?