Marin(VEB)
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hm... Powiedziałem coś nie tak ? Bo nie rozumiem. :)
0
Mało dostawał w łapę, dlatego szybko odszedł. Dzięki wielki Thiago ! Mam nadzieję, że szybko nie wrócisz... bo takich zawodników nie potrzebujemy.
0
Tusk oszukał cały naród na większe pieniądze i nie płaci. :)
0
@busel004,
To samo napisałem kilka linijek niżej... aż żal patrzeć na te komentarze...
0
@iniestinho
Chyba nie wiesz co piszesz. :)
0
Coś tu jest nie tak. Do tej pory, wszyscy "śmiali" się z mikiego, przez jego głupotę, jednak teraz zauważyłem, że nie które osoby mu dorównują (Nic nie mam do tego chłopaka) i nabierają się w podstępny sposób przez jego udawane wypowiedzi.. Ale o co mi chodzi, teraz to on się powinien śmiać z Was, a nie wy z niego... :)
0
mat2000
No ale jak masz za przeproszeniem pieprzyć głupoty, że to był błąd Valdesa, i że niby kibicujesz Barcelonie od kilku lat to nie komentuj....
0
mat2000
To 2000 w nicku to chyba rok twoich narodzin ? Bo sądząc po twojej wypowiedzi niżej, masz góra 13 lat. Powtórzenia, błędy itp. Więc nie rób z siebie wielkiego kibica... Nic nie wiesz o piłce nożnej i nie opowiadaj mi takich głupot.
0
Teraz Pedritto... a przed tem ?
0
2-0 I tak ledwo co... jedno z karnego, ale Lewandowski drewno prawie by nie strzelił. A 2 po akcji. :P
0
Groźnie ;c
0
IceMan - co Ty dzisiaj taki aktywny. ;]
0
Barca - PSG
Real - Galatasaray
0
Dziwnie mi się wydaje, że facet z tymi kręconymi włosami ( nie pamiętam naziwska ) jest za Realem... ;]
0
http://www.pl-sport.tv/stream-2.htm - proszę bardzo. ;]
0
Villa ? CZEMU ? PEDRO !
0
jaaa
2-0 ;] 2x Messi
0
Mi się wydaje, że Murincho zbudował zespół WYŁĄCZNIE pod gre Barcelony. Zauważcie, że od dawnego czasu nie doszedł do finału ligi mistrzów, odpadał, przegrywał z Borussią i w ogóle na arenie między narodowej spisywał się po prostu słabo. Ale jeśli grał na Barcę - go remisował i wygrywał od pewnego czasu... Więc wnioski nasuwają mi się takie, że Murincho od porażki 5-0 starał się budować Real pod Barcelone... Oczywiście ich nie bronie, bo grają padake.
0
Mi się wydaje, że Murincho zbudował zespół WYŁĄCZNIE pod gre Barcelony. Zauważcie, że od dawnego czasu nie doszedł do finału ligi mistrzów, odpadał, przegrywał z Borussią i w ogóle na arenie między narodowej spisywał się po prostu słabo. Ale jeśli grał na Barcę - go remisował i wygrywał od pewnego czasu... Więc wnioski nasuwają mi się takie, że Murincho od porażki 5-0 starał się budować Real pod Barcelone.
0
Przewracajcie się dalej chu**
0
Dobrze się zaczęło, to taki kochany Pique zawsze musi błąd popełnić
0
BRAWO BRAWO ! Dobry początek, oby tak dalej.
0
Brawo Iniesta ! Przynajmniej nie klepali tylko strzał.
0
Będzie Tito będzie pompa !
0
Ja ich nie rozumiem... Prawie cały czas są przy piiłce, to zamiast pociągnąć do przodu, to oni klepią, cofają... a potem tracą i wracają. I znowu to samo...
0
Eh... Barca ma piłke w polu karnym - i naglę podaję do tyłu. Ale emocje ! Co za gra ! Milan raz na jakiś czas pociągnie grę, ale i tak szybko ją traci. Takiego meczu jeszcze nie oglądałem ! Brak zaangażowania.
0
Gramy, gramy !
0
Nie wykorzystują... traca
0
0
Kateel - popieram... musimy uspokoić grę, a nie kopać gdzie popadnie ;/