0

Gościu w studiu:"Messi przedłużył kontrakt z Santosem: Nie wiedziałem!:D

0

Ma ktoś linka dobrego??:D

0

Wiem, każdemu może zdarzyć słabszy mecz.

0

Wiem, ale ja nie mówię, że Barca zremisowała prze murawę, ale wiesz popatrz na statystyki nam bardziej murawa przeszkadzała:P

0


dulii&HalaMadrid,


A nie było tak?? Myślisz, że w takich warunkach jest łatwo wygrać z tak dobrą drużyną? Nie jest łatwo, więc lepiej nie piszcie tu jakiś bezsensownych komentarzy bo tylko napinacie atmosferę:P

0


RMCFMADRID,

5-0 z Realem, więc nie mów mi o Ajaxie lub Lyonie bo wcale nie są drużynami z najwyższej półki:P

0

W meczach fazy grupowej nie jest ważne czy stracisz bramkę czy nie, tam są ważne punkty, a czy w walce z słabymi drużynami gdy nie gra się z całą energią zawsze może zdarzyć się potknięcie:P

0

Przypomnij sobie wynik 8-0 w meczu Barcelona-Ossasuna

0


RMCFMADRID

Nie zgodzę się z tobą. Jesteś kibicem Realu więc jak sam powiedziałeś my myślimy co innego wy myślicie co innego, ale jednak ja się nie zgodzę z tym, że Real będzie dominował w tym sezonie. Pokazały to mecze o superpuchar Hiszpanii. Barcelona w pierwszym mecz może nie grała cudownie, ale jakoś dała radę i wiem dlaczego, nie grali meczy sparingowych w podstawowym składzie, a tak na prawdę to w ogóle mało grali przed sezonem. W drugim meczu już się trochę rozegrali i zupełnie lepiej im szło. Pierwszy mecz zagrali słabo, ale w drugim pokazali kto jest lepszy i zobaczysz, że tak samo będzie i w meczach ligowych, a być może i w Lm:D

0

Sandra, jakbyś zdjęcie dała to by było jeszcze więcej:P

0

Ej barcelonismo87 a dało by się jakość polepszyć??:D

0

Ej jak uruchomić transmisję w tym linku tnij.org/barcatv

0

Ej jak uruchomić transmisje jak się zarejestrowałem??

0

Ej ma ktoś jakąś dobrą transmisje bo oglądam na jednej ale taka jakość, że piłki nie widać;/

0

GOOOOOOOOOOOLL 1-1 HAHAHA YEA

0

1-0 kurrrrr... szkoda;/

0

Z Madrytu nie ma bo oni raczej zawodników kupują:P

0

3-0:D Messi hat-trick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?