Marin(VEB)
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu w studiu:"Messi przedłużył kontrakt z Santosem: Nie wiedziałem!:D
0
http://www.livetipsportal.com/laola.php?site=http://levytv.pl/levy
0
Ma ktoś linka dobrego??:D
0
Wiem, każdemu może zdarzyć słabszy mecz.
0
Wiem, ale ja nie mówię, że Barca zremisowała prze murawę, ale wiesz popatrz na statystyki nam bardziej murawa przeszkadzała:P
0
dulii&HalaMadrid,
A nie było tak?? Myślisz, że w takich warunkach jest łatwo wygrać z tak dobrą drużyną? Nie jest łatwo, więc lepiej nie piszcie tu jakiś bezsensownych komentarzy bo tylko napinacie atmosferę:P
0
RMCFMADRID,
5-0 z Realem, więc nie mów mi o Ajaxie lub Lyonie bo wcale nie są drużynami z najwyższej półki:P
0
W meczach fazy grupowej nie jest ważne czy stracisz bramkę czy nie, tam są ważne punkty, a czy w walce z słabymi drużynami gdy nie gra się z całą energią zawsze może zdarzyć się potknięcie:P
0
Przypomnij sobie wynik 8-0 w meczu Barcelona-Ossasuna
0
RMCFMADRID
Nie zgodzę się z tobą. Jesteś kibicem Realu więc jak sam powiedziałeś my myślimy co innego wy myślicie co innego, ale jednak ja się nie zgodzę z tym, że Real będzie dominował w tym sezonie. Pokazały to mecze o superpuchar Hiszpanii. Barcelona w pierwszym mecz może nie grała cudownie, ale jakoś dała radę i wiem dlaczego, nie grali meczy sparingowych w podstawowym składzie, a tak na prawdę to w ogóle mało grali przed sezonem. W drugim meczu już się trochę rozegrali i zupełnie lepiej im szło. Pierwszy mecz zagrali słabo, ale w drugim pokazali kto jest lepszy i zobaczysz, że tak samo będzie i w meczach ligowych, a być może i w Lm:D
0
Sandra, jakbyś zdjęcie dała to by było jeszcze więcej:P
0
Ej barcelonismo87 a dało by się jakość polepszyć??:D
0
Ej jak uruchomić transmisję w tym linku tnij.org/barcatv
0
Ej jak uruchomić transmisje jak się zarejestrowałem??
0
Ej ma ktoś jakąś dobrą transmisje bo oglądam na jednej ale taka jakość, że piłki nie widać;/
0
GOOOOOOOOOOOLL 1-1 HAHAHA YEA
0
1-0 kurrrrr... szkoda;/
0
Z Madrytu nie ma bo oni raczej zawodników kupują:P
0
3-0:D Messi hat-trick