Marin(VEB)
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tadziu
Tak;]
0
3-1 !!!!!!!!!!!!!!! ANDRES I LOVE:D
0
Aryon
Z wybryków Realu
0
Musimy uważać na te szybkie kontrataki...;./
0
Hahahahahah 2-1 JEst!!!!!!!!!! NIEBO!:D
0
Jest!:D Tello nareszcie od 1 minut;d Mam nadzieję, że to będzie jego dobry mecz!;]
0
Wiecie czego mi brakuję w grze Barcelony?;] Tych górnych piłek za plecy obrońców. Pamiętam ile bramek padało właśnie po takich podaniach;D Może tylko mi się tak wydaje..;d
0
Pobieramy? POBIERAMY!
0
Iniesta nie może pogodzić się, że nie wygrał Turniej w Fife;] Dlatego tak gra.
0
Rokidu-Wyjdź
0
Mówicie tak o Pedro, że:"Po co gram?" itp, a jeśli ma wrócić do formy to trzeba dać mu szanse;]
0
Pedro, szkoda....
0
Komentatorzy nie umieją komentować;]
0
Fabi...
0
Sędzie Cwel. Od kiedy się liczą loki?
0
Thiago to Brazylijczyk? Wiem, że z pochodzenia, ale gra dla Hiszpani;d
0
jajaaaaaa
0
Słupek!
0
Ja chce wierzyć, że wygramy, ale rozum mi mówi, że przegramy;x
0
Boże, ten mecz jest już przegrany. Ale nie najbardziej znowu będą mnie wkurzali kibice Realu po tym meczu;x
0
Kurna mąć, co oni robią?!
0
Villa.D7 co to jest??
0
Odpowie ktoś na moje pytanie?:D
0
Odpowie ktoś w końcu na moje pytanie?:/
0
Ma ktoś link do transmisji?:D
0
Ma ktoś link z transmisją po Polsku?:D
0
Ma ktoś może link do dobrej transmisji?:D
0
Kto strzelił?:D
0
Ale mi tnie... chyba nie oglądnę...;/
0
Szkoda remisu:/ Ale dla mnie Deulofeu powinien dostawać więcej szans od Guardioli