0

tadziu
Tak;]

0

3-1 !!!!!!!!!!!!!!! ANDRES I LOVE:D

0

Aryon
Z wybryków Realu

0

Musimy uważać na te szybkie kontrataki...;./

0

Hahahahahah 2-1 JEst!!!!!!!!!! NIEBO!:D

0

Jest!:D Tello nareszcie od 1 minut;d Mam nadzieję, że to będzie jego dobry mecz!;]

0

Wiecie czego mi brakuję w grze Barcelony?;] Tych górnych piłek za plecy obrońców. Pamiętam ile bramek padało właśnie po takich podaniach;D Może tylko mi się tak wydaje..;d

0

Pobieramy? POBIERAMY!

0

Iniesta nie może pogodzić się, że nie wygrał Turniej w Fife;] Dlatego tak gra.

0

Rokidu-Wyjdź

0

Mówicie tak o Pedro, że:"Po co gram?" itp, a jeśli ma wrócić do formy to trzeba dać mu szanse;]

0

Pedro, szkoda....

0

Komentatorzy nie umieją komentować;]

0

Fabi...

0

Sędzie Cwel. Od kiedy się liczą loki?

0

Thiago to Brazylijczyk? Wiem, że z pochodzenia, ale gra dla Hiszpani;d

0

jajaaaaaa

0

Słupek!

0

Ja chce wierzyć, że wygramy, ale rozum mi mówi, że przegramy;x

0

Boże, ten mecz jest już przegrany. Ale nie najbardziej znowu będą mnie wkurzali kibice Realu po tym meczu;x

0

Kurna mąć, co oni robią?!

0

Villa.D7 co to jest??

0

Odpowie ktoś na moje pytanie?:D

0

Odpowie ktoś w końcu na moje pytanie?:/

0

Ma ktoś link do transmisji?:D

0

Ma ktoś link z transmisją po Polsku?:D

0

Ma ktoś może link do dobrej transmisji?:D

0

Kto strzelił?:D

0

Ale mi tnie... chyba nie oglądnę...;/

0

Szkoda remisu:/ Ale dla mnie Deulofeu powinien dostawać więcej szans od Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?