0

Co jest z typerem ?
Po wytypowaniu dzisiejszych meczy wyskakuje mi ERROR...

0

To nie lepiej zrobić meczyk Barca vs Barca Alusport i na murawe Camp Nou wyłożyć jakąś płyte a na niej rozwinąć boisko do Futsalu ?
Zawsze to 20 tysięcy jak nie więcej by przyszło obejrzeć.

0

Już tyle tygodni czekam aż ktoś zauważy że grafika dodawana do tego cyklu jest nieaktualna. U góry widnieje herb: Depor, Nastic, Huelvy i Celty ;)

0

Czyżby tak wyglądały koszulki na nowy sezon ?
=> http://28.media.tu mblr.com/tumblr_lyf782GTgA1r5uiplo1_500.jpg
* usunac spacje.

0

Dobra wiadomość Klubowe MŚ na żywo pokazywać będzie TVP Sport, oraz Eurosport2 :
http://satkurier.pl/news/70758/8-1812-klub owe-ms-w-eurosporcie.html *usuncie spacje.

0

Ja bym kogoś z czwórki: Thiago Silva, Chiellini, Sakho, Alderweireld.

0

Ajax w końcówce poprzedniego sezonu Eredivisie grał ładną piłke także chciałbym żeby Frank został trenerem Barcy jak Guardiola zdecyduje się na odejście.

0

Technika: Alexis > Pedro

Drybling: Alexis > Pedro

Podania: Alexis < Pedro

Wykańczanie akcji: Alexis < Pedro

Strzał z dystansu: Alexis > Pedro

Doświadczenie z ważnych meczy: Alexis < Pedro

... czegoś brakuje?

0

Skoro pojawił się taki artykuł to chciałem zaproponować by zrobić cykl felietonów o tytule: Historia strojów Barcy.

Co wy na to?

0

U mnie na osiedlu jest gostek kibic Barcy (chociaż fanatyk bardziej pasuje do niego) mówił mi dzisiaj że jeśli sprawa Cesca nie wyjaśni się w ciągu 5/6 dni to go k****ca strzeli. :D Chłopak mówi: niech się Cesc wkońcu zdecyduje czy przychodzi do nas bo jak nie to zamawiam w necie koszulkę Thiago z numerem 4.

0

Rafa powinien grać z pseudonimem: "Rafinho" po ojcu, tak mu bardziej pasuje ;)

0

Wczoraj podczas meczu Anglia - Argentyna na MŚ U-17 komentator z Eurosportu powiedział że MŚ U-20 w całości będą pokazywane na ich kanale.

0

Za tydzień w piątek wyjeżdzam do Włoch jeśli nadal nie wyjaśni się kwestia transferu Alexa to pojade do Udine i wezme się za tych gości. ;]

0

Dziękujemy Belletti za tę bramkę gdyby nie ona nie wygraliby w Paryżu.

PS. Koszulka meczowa z tamtego sezonu była/jest dla mnie najlepszą w historii Barcy. Bez żadnych "junicefów" a tym bardziej jakiś tam katarczyków.

0

Dodam że dzisiaj o 20:00 na Eurosport2 jest retransmisja wczorajszego meczu, także można obejrzeć jak chłopaki wymiatali :D

0

Dodam że jutro na kanale Eurosport2 o godzinie 20:30 pokazują decydujący mecz o mistrzostwo w Futsalu.

0

Warto dodać że jutro na Eurosport2 jest transmisja LIVE z drugiego meczu finałowego o mistrzostwo w Futsalu.

Niestety w pierwszym meczu Barca Alusport przegrała 3-2 z Caja Segovia.

0

Ledwo co wstałem i patrze przez zmrużone oczy na tytuł i czytam: Sanchez w Pogoni Szczecin. Odrazu się obudziłem :D hehe

0

@ Szymon

Masz rację, też jestem za przyjściem do nas Sakho bo odejdzie Milito.

Chłopak potrafi grać także na lewej obronie dla nas idealna opcja do defensywy.

0

Uwaga konkurs, jaka jest poprawna forma wymawiania jego nazwiska?

A. Masczerano

B. Maszerano

C. Maskerano

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę niespodziankę z rąk samego Florecika Pereza.

0

No i niestety trzeba pożegnać Thiago... jeszcze Pep i Rosell będą żałować tej decyzji (jeśli to prawda).

0

Według mnie Neymar nie pasuje do nas, to zawodnik typu Żeluś czyli myśli że jest najlepszy przez to psułby superową atmosferę w drużynie. W Brazylii fryzjera nie ma że taką czupryne zapuścił ? A.Sanchez dużo lepszy.

0

Co on za tatuaż ma na lewej ręce z tą gwiazdą ?

0

@ cichyfx:

Jak masz na kompie FM'a to włącz Edytor i zmień reguły Primera Division i może wtedy grając Barcą B da rade awansować ;)

0

A ja już wywiesiłem na balkonie flagę Blaugrany w rytmach klubowego hymnu który zapodałem z moich głosników żeby całe osiedle posłuchało :D

PS. Wie ktoś czy są w necie linki aby pobrać cały finałowy mecz Barcy z roku 1992 i 2006. Bo finał w Rzymie mam nagrany.

0

Warto odnotować że w sobote o godzinie 15:15 na Polsacie Sport Extra jest transmisja LIVE z meczu półfinałowego między Barcą a Neckar Lowen. Natomiast w niedziele o 18 na PS jest finał oczywiście z Blaugraną ;)

0

Przepowiadam wam że w dniu 28 maja na stadionie Wembley w meczu finałowym Ligi Mistrzów FC Barcelona pokona Manchester United 5:0 a bramki strzelą: Leoś, Xavi, Villa, Bojan i Afellay.

0

Rossi - tak, choć bardziej pasowałby Falcao natomiast zdecydowane nie! dla Cesca. Jeśli jednak Cesc trafiłby na Camp Nou to trzeba sprzedać Thiago żeby nie marnować mu kariery.

0

Proponuje zapisać gdzieś składy obydwu zespołów i po kilkunastu latach sprawdzimy który z tych chłopaczków zrobił wielką karierę na kopaniu gały ;)

VeB !

0

lukasoon napisz w tym temacie komentarz jak dostaniesz odpowiedz ;) Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?