Mario5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh... Finał w Paryżu to były czasy.
Roni, Deco, Gio, Valdes ze swoją bujną fryzurą, Andres z numerem 24, Maxi Lopez, Oleguer no i oczywiście Heniek z Belletim :D
I te koszulki w których grali, najładniejsze w historii klubu bez Unicefu tym bardziej tego katarskiego badziewia. Mam taką powieszoną na ścianie i plakat wyjściowej 11 z finału.
0
Moja myszka (komputerowa nie myląc z kobietą ;) wylosowała OL.
0
Takie mecze powinny odbywać się na stadionach o pojemności 200 tysięcy.
Ten mecz pokazał jaka różnica jest między Leosiem a Crystyną "Cytryną". Gdybym był Katalończykiem regularnie grającym w kadrze Hiszpani po tym meczu powiedziałbym że z takim prostakiem,pajacem i debilem jak Ramos nie chce grać.
Brawo Pep, brawa dla wszystkich culés którzy byli na trybunach, brawa dla całej drużyny.
Visca el Barça !!
0
Z Barcelony do Opola płynie piosenka ta wesoła, czy staruszek czy małolat każdy śpiewa Barça gola. :D
Visca el Barça !
0
"Z elektroniki lubię DJ Tiësto i Van Buurena." Tiesto to już swoje najlepsze lata ma dawno za sobą, natomiast Armina sam słucham :D
zwłaszcza Tuvan czy Not giving up on Love w remixie samego Armina.
0
Jeżeli nie pasuje mu ilośc kasy którą zarabia Xavi i Iniesta to niestety trza go sprzedać. Jak już ktoś napisał więcej od tej dwójki może zarabiać tylko Leoś. Czyli sprzedać Daniego nakazać wrócić Caceresowi i niech walczy z Adriano o pierwszą 11.
0
Ładne ale te z fake'a są lepsze. W takich koszulkach wygrać El Clasico na Bernabeu hihihi to by było coś :D
0
Bramkę dla gości strzelił były zawodnik Barcy z którym wiązano duże nadzieje. Mam nadzieję że Iago odbuduje swoją formę bo smykałkę do grania posiada. Brawo dla chłopaków za kolejną wygraną.
0
Leoś odejdzie ale na ostatnich kilka lat swojej kariery. Wróci do swojego kraju pewno do Rosario Central.
0
"Jest honorowym prezesem Realu Madryt" szkoda że mało osób pamięta w jaki sposób trafił na Bernabeu :/
0
Zgadzam się z FCBarca92, po co wydawano na niego 9,5 mln skoro był w składzie dużo lepszy od niego Caceres ?
Po co wydano na marne 9,5 mln skoro Sandro prezydencik gada ze klub ma ogromne długi ? W przerwie letniej dadzą 15 mln na Lewandowskiego i też będzie grał tylko na treningach :/
0
"Do tej pory, ekipa z południa Hiszpanii..." powinno być: Do tej pory, ekipa z północy Maroka ;)
Zobaczymy co pokaże Thiago, Nolito i JdS
0
Popieram, mnie osobiście nie interesuje piłka ręczna ale koszykówka i futsal bardzo.
0
A w poniedziałek Barca B podejmuje u siebie ostatnie w tabeli CD Tenerife, które do tej pory wszystkie wyjazdowe mecze przegrało z bilansem bramek: 2-7.
0
De Gea napewno do nas przyjdzie bo woli grać w pierwszym składzie "Rojiblancos" także wg mnie najlepszą opcją z tej trójki wymienionej w artykule byłby Claudio Bravo.
PS. Pamiętam że w czasach kiedy Victor zaczynał grać w pierwszym składzie chciałem żeby na Camp Nou trafił Gigi Buffon :)
0
Dla Redmana,
Ceuta, hiszpańska jednostka administracyjna, miasto i twierdza położone na afrykańskim cyplu tworzącym Cieśninę Gibraltarską, niemal naprzeciw Gibraltaru. Jest eksklawą na terytorium Maroka.
Zaczerpnięte z wikipedii ;)
0
Bramke strzeli Rafał Murawski :D
0
Ciekawe czy można zobaczyć gdzieś w necie co ten chłopaczek namalował ;)
0
Mam ogromny szacunek do drużyny Athleticu za tę zasadę że w klubie mogą grać tylko rodowici baskowie. W tych czasach aż nie dopomyślenia by coś takiego miało miejsce.
0
Do Ramiego:
Po primo: nie jestem dzieckiem,
po drugo: nie miałem na myśli tego że nie strzelił karnego, chodziło mi o sposób w jakim go wykonał. Ewidentnie Leoś zlekceważył Tzorvasa zresztą nie tylko ja tak uważam:
"gdyby chlopaki nie pajacowali , jak i messi przy karnym to bylby wynik z kosmosu :P" autor: Al FCB
Pozdrawiam
0
Kilka spraw:
1. Abidal zagrał bardzo słaby mecz, bramka Govou po jego błędzie w kryciu.
2. Dani na trenigach niech potrenuje celność dośrodkowań a zwłaszcza strzałów z dystansu bo strasznie walił w kosmos.
3. Pep powinien Leosiowi zrobić słynną "Fergusońską suszarkę" za zlekceważony karny i wysłać po naukę do Thiago :D
4. DV pomimo strzelenia bramki mnie nie przekonuje, mam nadzieję że to zmęczenie po mundialu.
5. Wejście Gabiego na plus, będzie duży pożytek z niego.
6. Cieszy wygrana i teraz szykujemy się na Los Rojiblancos.
0
Z koniczynkami widzę taki skład:
Valdes-Dani,Puyol,Pique,Abidal-Xavi,Mascherano,Iniesta-Messi,Villa,Pedro
0
Jak Villa w pierwszym sezonie strzeli tyle samo bramek co Ibra to będzie super...
Czarny dzień przegrana w słabym stylu, Barca B dostała 5-1 :(
Oby we wtorek było lepiej mecz z Panathinaikosem na żywo na NSport.
0
Sylvinho to prawdziwy fachowiec, takich zawodników coraz mniej niestety. Nigdy nie żalił się mediom że nie gra wiedział że jest tylko zmiennikiem Abidala, i ciężko pracował na treningach aż wkońcu dostał szanse w finale LM z ManU i był najlepszym graczem na boisku, Crystyna "Cytryna" sobie nie pograł przy nim :D
0
Mam nadzieje że pojawi się artykuł o dzisiejszym meczu Cartagena - Barca B? Szkoda że grają o tej samej godzinie :/
0
Ten mecz pokazał jak słabym wręcz beznadziejnym trenerem jest Diego Armando. Z takimi piłkarzami do dyspozycji to nawet Stefek Białas wygrałby MŚ.
0
Szkoda bo Zlatan mógłby zostać :/ Wielkie brawa należą się mu za bramke w GD na Camp Nou i wypada życzyć sukcesów w ekipie Rossonerrich oraz bramki w LM na Bernabeł :D
0
Piszecie farmazony że żart nie na miejscu, a jakoś nikomu nie przeszkadzało że Llorente miał na szyi koszulkę Athleticu Bilbao ? troche dystansu ;)
0
@ Smutek
"Jeżeli powstał by osobny kraj to Barcelona nie powinna by grać w lidze Hiszpańskiej" spójrz na Ligue1 i klub AS Monaco, mówi ci to coś ?
0
Visca Catalunya !!