0

Za to że za Martina tyle pieniędzy dostanie klub, proponuję zostawić go jako zmiennik Daniego :P

0

cules_since95

Według mnie zagrał dobre spotkanie, biorąc pod uwagę to że był kontuzjowany. Grał na nie swojej pozycji kilka razy walił babola ale jest to wynikiem braku gry spowodowanej kontuzją. Natomiast w akcjach ofensywnych mi się bardzo podobał, po co wydawać kolejne 10/15 milionów na zmiennika Daniego jak mamy Martina. Zwracam uwagę że w meczach eliminacyjnych do MŚ martin grał w podstawowej 11 i to grał na dobrym poziomie, zresztą początek w Juve też miał bardzo udany.

0

Pamiętam jak dziś wróciłem że szkoły i czytam że Barca kupiła pomocnika AS Monaco - Yaya Toure, pomyślałem sobie: powariowali, co to wogóle za piłkarz. Póżniej się dowiedziałem że jest znakomitym piłkarzem który w każdym meczu dawał 100% swoich umiejętności.

Dziękujemy Yaya ! :)

0

Bardzo dobra decyzja, sprzedać Marqueza i Czygrynskiego a w zamian stawiać na młodych, np. Fontas, Muniesa, itd.

Natomiast z tym transferem Torresa powinni odpuścić, wczoraj znowu nic nie pokazał a pozatym mamy Zlatana, Bojana, w rezerwach ogrywa się przyszły Torres - czyli Ruben Rochina :D

0

Zapomnijmy o Fabregasie i niech biorą Davida Silve, wyjdzie na lepsze :D

0

Ile było widzów na Miniestadi ?

0

Bardzo dobra decyzja, Marc za kilka lat będzie podstawowym zawodnikiem Blaugrany. Licze że wyrośnie z niego nowy Carles :D

0

Tak z innej beczki, jak będzie poprawnie ortograficznie i składniowo przetłumaczone na kataloński zdanie:

Mistrzowie/Zdobywcy bądż Zwycięzcy 6 Pucharów ?

Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

0

Niezły artykuł :)

Ale na koniec brak mi tego filmiku:

http://www.youtube.com/ watch?v=dPq9EUPHRfY&feature=related

Messi wymiata :D

0

Moja Top 5 bramek:

1. E. Atar

2. Grafite

3. M. Essien

4. A. Iniesta

5. L.A. Landin

Tak z innej beczki nie wiem kto wybrał tę bramkę Mpheli z meczu RPA-Hiszpania, już Krzysiu Hrymowicz ładniejszą strzelił:

http://www.youtube.com/ watch?v=W0m8AGpe9o8

0

Jak wiadomo w tym sezonie Sportklub pokazuje mecze CdR.

I tak w programie Sportklub+ (na ich stronie) pisze:

20:00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - Copa del Rey, Alcoyano  Valencia, 1/16 finał (na żywo)

22:00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - Copa del Rey, Getafe - Espanol, 1/16 finał (na żywo)

a jak wiadomo Getafe - Pericos grają o 20, więc chyba będzie live Leonesa-Barca :D

0

O zwycięstwo będzie bardzo ciężko, ale uważam że ekipa Pepa da rade. Nie pogniewałbym się gdyby Espanyol pokonał śmieszny klubik Florecika Perezika ;)

0

Wiem że post jest nie na temat, za to z góry przepraszam.

Ale może by tak u góry na logu strony dopisać:

Campions de Copa del Oro 2009

Campions de Supercopa d'Europa 2009

Jak uważacie ?

0

Może tak u góry na logu strony dopisać:

Campions de Copa del Oro 2009

Campions de Supercopa d'Europa 2009

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?