0

Nie ma co się interesować reale tylko skupć sie na własnych meczach i to robi Pedro

0

Po prostu jesteśmy super:)

VeB!

0

Xavi, Alves, Messi dziś najlepsi

0

sylwestr

niech Zlatana oddadzą:)

0

Bojan!!!!

0

Messi nawet jak nie strzela to bardzo pomaga zespołowi, więc niech robi swoje na boisku

0

"Barça to całe moje życie" moje też!!!

Tylko Barca!

0

matej

próbować warto

0

Tylko żby Ibra nie grał jak Henry przeciwko Arsenalowi

0

Victor nie tylko zasługuje na miejsce w 23- osobowej kadrze ale i w pierwszej 11!!!

0

Higuaín juz nam nie strzeli

0

0

gramy u nich a i tak w strojach domowych:)

0

chyba jak byl maly spadl z hustawki:) jak ktos jest glupi to mu nic nie wytlumaczysz

0

Ban!

0

Generał Xavi

całkowicie podpisuje się pod tym co napisałeś

Vamos Barca!!!

0

bezpośrednie mecze się liczą!!! remis nam wystarcza

0

"Nigdy nie będę w stanie odwdzięczyć się Barcelonie za to co dla mnie zrobiła" tym co robi Leo całkowicie odwdzięcza się kibicą Barcy i myślę że też klubowi

0

nawet jak cesca nie będzie w środę to w drugim meczu go napewno zobaczymy

0

dzieki

0

moze ktos powiedziec ile do konca?

0

afcfan

Nie nazywaj wszystkich sezonowcami, tu są naprawdę wieloletni oddani fani Barcy, sezonowców jesy wielu ale nie wszyscy, więc nie mów tak o prawdziwych Cules

Pozdrawiam Cules

0

Wpuszczą Fabiańskiego i zwycięstwo mamy na 100% :)

Żartuję, ale damy radę

pozdrowionka

0

baddorf

wybacz mu tą literówkę

Vamos Barca!

0

Były piłkarz Barcy i Realu czyli ma niezły rozrzut;]

Tak na serio to napawdę mamy NIESAMOWITY zespół i to naprawdę cieszy

0

"Fani są niezbędni, potrzebujemy ich. Z nimi jesteśmy silniejsi".

Jestem fanem a jeżeli drużyna jest z nami silniejsza to mnie tylko cieszy:))

VAMOS BARCA!

0

Real nie gra dalej!:D

xDxDxDxD

0

Di Maria albo Arszawin dla mnie najlepsi

0

Chociaz Pep musi byc na lawce, bo Zlatana da się zastąpić a Pepa NIE

0

Fajnie, żejeswt dobra atmosfera, bo póżniej na meczu to lepiej się chłopaki czują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?