Maryjusz16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pohulanka 11
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co się interesować reale tylko skupć sie na własnych meczach i to robi Pedro
0
Po prostu jesteśmy super:)
VeB!
0
Xavi, Alves, Messi dziś najlepsi
0
sylwestr
niech Zlatana oddadzą:)
0
Bojan!!!!
0
Messi nawet jak nie strzela to bardzo pomaga zespołowi, więc niech robi swoje na boisku
0
"Barça to całe moje życie" moje też!!!
Tylko Barca!
0
matej
próbować warto
0
Tylko żby Ibra nie grał jak Henry przeciwko Arsenalowi
0
Victor nie tylko zasługuje na miejsce w 23- osobowej kadrze ale i w pierwszej 11!!!
0
Higuaín juz nam nie strzeli
0
mati99
http://igole.pl/viewpage.php?page_id=1
0
gramy u nich a i tak w strojach domowych:)
0
chyba jak byl maly spadl z hustawki:) jak ktos jest glupi to mu nic nie wytlumaczysz
0
Ban!
0
Generał Xavi
całkowicie podpisuje się pod tym co napisałeś
Vamos Barca!!!
0
bezpośrednie mecze się liczą!!! remis nam wystarcza
0
"Nigdy nie będę w stanie odwdzięczyć się Barcelonie za to co dla mnie zrobiła" tym co robi Leo całkowicie odwdzięcza się kibicą Barcy i myślę że też klubowi
0
nawet jak cesca nie będzie w środę to w drugim meczu go napewno zobaczymy
0
dzieki
0
moze ktos powiedziec ile do konca?
0
afcfan
Nie nazywaj wszystkich sezonowcami, tu są naprawdę wieloletni oddani fani Barcy, sezonowców jesy wielu ale nie wszyscy, więc nie mów tak o prawdziwych Cules
Pozdrawiam Cules
0
Wpuszczą Fabiańskiego i zwycięstwo mamy na 100% :)
Żartuję, ale damy radę
pozdrowionka
0
baddorf
wybacz mu tą literówkę
Vamos Barca!
0
Były piłkarz Barcy i Realu czyli ma niezły rozrzut;]
Tak na serio to napawdę mamy NIESAMOWITY zespół i to naprawdę cieszy
0
"Fani są niezbędni, potrzebujemy ich. Z nimi jesteśmy silniejsi".
Jestem fanem a jeżeli drużyna jest z nami silniejsza to mnie tylko cieszy:))
VAMOS BARCA!
0
Real nie gra dalej!:D
xDxDxDxD
0
Di Maria albo Arszawin dla mnie najlepsi
0
Chociaz Pep musi byc na lawce, bo Zlatana da się zastąpić a Pepa NIE
0
Fajnie, żejeswt dobra atmosfera, bo póżniej na meczu to lepiej się chłopaki czują