Maryjusz16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pohulanka 11
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lyon wygra i po marzeniach Kaki:)
0
Troche z innej beczki, wczesniej byl artykul o tym ze mozna pisac o przywrocenie punktow w lidze typerow a nie zapisalem na jaki adres e-mail, podpowiecie?:)
z gory dziex
0
Real kolekcjonuje takich zawodników a póżniej sprzedaje i pewnie tak będzie z Riberym. Przykład to Roben
0
Eto'o może i grał lepiej, był skuteczniejszy, ale trzeba już o nim zapomnieć, nie jest już piłkarzem Barcy
0
Bardzo, bardzo dobry skład:)
0
Rivaldo to tez mój idol:)
0
ostrzeżenie
0
Valdes ratował nas nie raz, powinno był 9 minimum
0
Mój nr 661890799, błagam niech ktoś pisze mi oo wyniku meczu, będę wdzięczny
0
To mój numer 661890799, błagam niech ktoś pisze wynik meczu, będę wdzięczny
0
Wierzę w obrone tytułu.
Vamos Barca!
0
Czy to supermen? Nie to Pep! :D
0
W 40 meczach 40 bramek i nie najlepsze warunki fizyczne, to imponujące
0
Arszawin chce grać w Barcelonie i napewno nie będzie miło patrzec jak kolega odchodzi do wymarzonego klubu
0
To będzie dzień Barca!!!
0
Mało czy dużo bramek to mało ważne. Najważniejsze jest to żeby zagrali pięknie, a wynik napewno będzie dobry!!! :) Vamos Barca!!!
0
Ja sie ciesze że go nie ma, wole Ibre!!! Ma kryzys ale jak z niego wyjdzie to zacznie strzelac wiecej od Eto'o
0
dzieki:)
pozdrawiam:)
0
może ktoś powiedzieć na jakich kanałach w TV będzie transmisja.
Z góry dziex:)
0
Czytam tytuł i myślę sobie: ... Sevilla musina nam oddac kase bo może drobnych nie mieliśmy i daliśmy więcej :)
0
Silva wazniejszy od Niego!!!
0
Dobrze że Real gra pierwszy, będziemy mieli większy luz jak Real przegra:)
0
"On gola zdobył sercem" no fantastyczne słowa. Świetnie to ująleś! Brawo i pozdrowionka
0
spalonego nie bylo, jak nie wiezysz obejrzyj powtorki to sie przekonasz, a Xavi jest jednym z najwazniejszych zawodnikow Barcy dlatego jego slowa zawsze duzo znacza i nie mowi on bez sensu i ma racje z ta sprawa Ibry i Henrego
0
spalonego nie bylo, jak nie wiezysz obejrzyj powtorki to sie przekonasz, a Xavi jest jednym z najwazniejszych zawodnikow Barcy dlatego jego slowa zawsze duzo znacza i nie mowi on bez sensu i ma racje z ta sprawa Ibry i Henrego
0
Spoko Ibra jeszcze będzie strzelał. Obiecuje:)
0
Jak będziemy grali na swoim naturalnym poziomie to nie przegramy nic!
0
Ten gość ma racje, tlatego wygramy! BARCA!!!
0
Jezeli ma Barca przegrac to lepiej niech fauluje :)
0
Każdy wie że Barca jest najlepsza i to że ktoś mówi o tym publicznie to jest fajne