0

Lyon wygra i po marzeniach Kaki:)

0

Troche z innej beczki, wczesniej byl artykul o tym ze mozna pisac o przywrocenie punktow w lidze typerow a nie zapisalem na jaki adres e-mail, podpowiecie?:)

z gory dziex

0

Real kolekcjonuje takich zawodników a póżniej sprzedaje i pewnie tak będzie z Riberym. Przykład to Roben

0

Eto'o może i grał lepiej, był skuteczniejszy, ale trzeba już o nim zapomnieć, nie jest już piłkarzem Barcy

0

Bardzo, bardzo dobry skład:)

0

Rivaldo to tez mój idol:)

0

ostrzeżenie

0

Valdes ratował nas nie raz, powinno był 9 minimum

0

Mój nr 661890799, błagam niech ktoś pisze mi oo wyniku meczu, będę wdzięczny

0

To mój numer 661890799, błagam niech ktoś pisze wynik meczu, będę wdzięczny

0

Wierzę w obrone tytułu.

Vamos Barca!

0

Czy to supermen? Nie to Pep! :D

0

W 40 meczach 40 bramek i nie najlepsze warunki fizyczne, to imponujące

0

Arszawin chce grać w Barcelonie i napewno nie będzie miło patrzec jak kolega odchodzi do wymarzonego klubu

0

To będzie dzień Barca!!!

0

Mało czy dużo bramek to mało ważne. Najważniejsze jest to żeby zagrali pięknie, a wynik napewno będzie dobry!!! :) Vamos Barca!!!

0

Ja sie ciesze że go nie ma, wole Ibre!!! Ma kryzys ale jak z niego wyjdzie to zacznie strzelac wiecej od Eto'o

0

dzieki:)

pozdrawiam:)

0

może ktoś powiedzieć na jakich kanałach w TV będzie transmisja.

Z góry dziex:)

0

Czytam tytuł i myślę sobie: ... Sevilla musina nam oddac kase bo może drobnych nie mieliśmy i daliśmy więcej :)

0

Silva wazniejszy od Niego!!!

0

Dobrze że Real gra pierwszy, będziemy mieli większy luz jak Real przegra:)

0

"On gola zdobył sercem" no fantastyczne słowa. Świetnie to ująleś! Brawo i pozdrowionka

0

spalonego nie bylo, jak nie wiezysz obejrzyj powtorki to sie przekonasz, a Xavi jest jednym z najwazniejszych zawodnikow Barcy dlatego jego slowa zawsze duzo znacza i nie mowi on bez sensu i ma racje z ta sprawa Ibry i Henrego

0

spalonego nie bylo, jak nie wiezysz obejrzyj powtorki to sie przekonasz, a Xavi jest jednym z najwazniejszych zawodnikow Barcy dlatego jego slowa zawsze duzo znacza i nie mowi on bez sensu i ma racje z ta sprawa Ibry i Henrego

0

Spoko Ibra jeszcze będzie strzelał. Obiecuje:)

0

Jak będziemy grali na swoim naturalnym poziomie to nie przegramy nic!

0

Ten gość ma racje, tlatego wygramy! BARCA!!!

0

Jezeli ma Barca przegrac to lepiej niech fauluje :)

0

Każdy wie że Barca jest najlepsza i to że ktoś mówi o tym publicznie to jest fajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?