0

Jak by dać podsawowy skład Naszej Barcy to to by była idealna jedenastka :)

0

Dziś moje urodziny i mogliby mi zrobić miły prezent i rozwalić Seville tak jak Tenerife :)

0

Ja tak od razu za Ibre Bojana bym nie wkładał do składu tylko za Henrego na lewą strone ataku i by było git!!!

0

Tenerife jest w ciężkiej sytuacji i napewno będzie chciało utrudnić życie Barcelonie, ale spokojnie wygramy :)

0

Zamierzam kupić, naprawdę jak z finału z 2006 roku. Są świetne!!!

0

ja myślę, że osoba która niedawno skończyła karierę na pewno lepiej wie jak kierować drużyną, z z drugiej strony doświadczony szkoleniowiec. Ja stawiam na młodość i myślę, że BARCA WYGRA!!!

0

Też uważam, że Bojan powinien zagrać za Samuela. On ważniejszy jest w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?