Masti_Real_Madryt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca A w Niemczech puste trybuny bo tam śmiercionośny kowit :(
1
@PatrychoO dzięki za przypomnienie. Co roku dorzucam im parę groszy od 2 lub 3 streamka. Raz miałem lepszy miesiąc to 500 im wrzuciłem :D ale tak to staram się ta 100 odłożyć dla nich
1
@Geble Swoją drogą strasznie popierzone.. Żeby oglądać te wszystkie mecze w porządnej jakości trzeba mieć to wszystko wykupione.. Chcesz oglądasz LM? Polsat Sport premium. Chcesz niemiecka i Le? To viaplay, chcesz hiszpańska angielska czy polska? Wykup c+ ale w sumie to się dzielimy prawami z eleven więc żebya oglądał zawsze go jeszvze eleven.. I jak człowiek to tak zliczy to tv z całym pakietem sportowym + zwykły internet wychodzi ponad 200zl..
0
@Xwowrak Dlatego PIS robi co chce.. bo i tak wiedza ze wygraja. Odkad Tusk wylecial do brukseli opozycja nie miala porzadnego lidera, same miekkie faje.
Z tak mierną opozycja ciezko przegrac.
1
Taki mały śmieszek :3 Wybaczcie przyjaciele.. :(
https://imgflip.com/i/5taq0n
0
Dla sytuacji w grupie tyle dobrze dla Was, że benfica sfrajerzyła z Dynamo 0:0 wiec i tak pewnie łatwo wyjdziecie :D
0
@Dankhog dobra nie bylo tematu xd
0
@Dankhog Ja wychodzę z założenia, że jakby słabo nie grali to Barca jednak to Barca, która pomimo lekkiego falstartu dalej ma naprawdę dobrych zawodnikow, którzy potrafią grać w piłe i wygrana 2/3:0 wcale by mnie nie zdzwiła. No ale fakt patrząc na formę .. można się zastanowić ale z 2 strony grają u siebie.
0
@DankhogAle to za wysoki czy za niski?
0
@Rewolucja123 No tak nawet na Instagramie ma duzo wiecej followersow.
Troche ten swiat chory.. no ale fajny
0
Mason Mount nominowany do ZP xDDDDDD
0
Z całym szacunkiem bo uwielbiam czibo, ale strzal theo to powinien raczej wyciagnac
6
Można sie smiać z końcowego wyniku owszem, 1:2 z jakimś małym klubem z Mołdawii naprawdę jest żenujące.
Mogę założyć się ze 99% użytkowników La Rambli oglądało PSG - City co jest normalne, gdyby nie grała drużyna której kibicuje też na pewno bym obejrzał ten mecz.
Ale parę słów od kibica który oglądał tą meczarnie Realu.
Czy Real zagrał źle? - Nie, Real grał porownywalnie jak z Celta czy Mallorca czyli generalnie tak jak powinien grać z tzw " ogorkami" pełna dominacja meczu i wydaje się .. mecz pod kontrolą. Ale czasem tak jest, poszła im 1 kontra i wpadło. Sheriff murował cały mecz, bramkarz zagrał mecz życia a na dodatek na koniec siadł strzał życia piłkarzowi sheriffa i skonczylo sie jak sie skonczylo. Real Legie tez dominował a kilka ladnych strzalow z dystansu pozwolilo im zremisowac 3:3.
Ale Real wcale źle nie wygladal. Po prostu jak to kiedys mowil Zizou - " Nie chciało wpasc"
Dobrej nocy i powodzonka jutro z Benfica, pewnie nie bedzie za latwo.
1
@Songo91 Wg wiekszosci na La Rambli drukarnia. Imo był faul jak najbardziej
1
@PatrychoO Ale to nie do mnie tak, do mnie nie
0
Ej Panowie 50 minuta.. xD Może czas strzelić czy coś tam..
7
No cóż... xDDDDDD
1
@barcelonaLM tak
11
Z całym szacunkiem do redakcji ale w tytule jest błąd. To Cadiz stracił punkty a Barca je zdobyła. Dobrej nocy wszystkim!
0
MATS to chyba tajny agent Kumana..
0
@The_Man Kto wg ciebie strzeli 3 bramki? :P
5
Też trochę mi się nie wydaje ze to było na 2 żółta. Niby z impetem wjechał ale trafił w Pile zabrał nogi, faul był ale nie był ostrym. Imo bez kartki.
0
@Ratamahatta No własnie tak się zastanawiałem.. Wcześniej ludzie pisali ze z Bayernem w dupsko ale z 2 miejsca to wyjdą. Ale szczerze mówiąc Benfica wcale nie gra zle, szczególnie u siebie. A i wyjazd na Dinamo pewnie będzie ciężkie..
0
No ale generalnie poza tym że Barca nie może nic wcisnąć to Cadiz grą totalnie beznadziejnie..
0
@dv7wisnia Nigdy mi się nie podoba słaba Barca, gdyż poza tym że jestem kibicem Realu to jestem wielkim fanem dobrej piłki. A jak wszyscy wiemy.. Dobra Barca to dobry Real i na odwrót. To że Real fajnie gra z ogorami to akurat powinien być obowiązek. Pomimo dobrej formy mecz z trochę lepszym przeciwnikiem typu Valencia czy Inter pomimo że wygrali, na pewno ze sprzyjacacem szczszicem nie były to mecze wybitne, szczególnie że Inter mocno dominował i cisnąl ale się zmęczył.
0
Hej, bo dopiero wróciłem do domu myślałem, żeby włączyć Barcę ale lapek ciągnie neta z tel. Myślicie ze nie warto trącić pakietu na 2 połowę? XD
0
@SitvMen Wiesz klasyk to klasyk. Może się skończyć tak że grająca kupę Barca pyknie 3 bramkami Real grejacy do tego czasu dobra piłe
0
@Bobo25 no cholera wie.. Jak ktoś lekko złapie puści to nie ale jak chłop trzyma piłkarza 20 sekund i nie puszcza to wiesz.. Ale tutaj chłop trzymał cały czas. Jakbt z varowal to by podyktował karniaka
0
Imo.. Karny na Rodrygo czysty. Skoro w klasyku za ciągnięcie Ramosa był i to 100% to tutaj był ściągany perfidnie od początku do końca.
0
Złota piłka jak nic..