4

Klich z brameczka

0

Tak przeglądam TT i pismaki jakoś się uspokoiły w spamowaniu o Kylianie xDD

0

@-barca4ever- Nt Dunlopów się nie wypowiem ale miałem WinterContacty w Seacie Leonie (wersja Cupra 1.8T 225 ps) To było w zime 2018/2019.
Opony były dość stare bo z 2011. Ale były zachowane w stanie "jak nowe" czyli 7mm bieżnika i brak sparciałej gumy ale i tak byłem sceptycznie nastawiony bo w sumie.. opony 7 lat w takim aucie z napedem na przod i sie pozytywnie zaskoczyłem.. pomimo wieku bardzo dobrze trzymały samochod czy na sniegu czy na blotku ogolnie polecam.

Potem do kolejnego Auta - Mazda 3 2.0 150 ps polecialem budzetowo ale nie chinsko i wybralem Debice Frigo i szczerze mowiac rowniez bylem zadowolony po 1 zimie ale wiadomo na 1 zime to nawet chinczyki za 100zl sztuka beda dobrze trzymaly.

0

Bry wieczór Ramblowicze mam do Was takie pytanko.

Mam krzesło biurowe/gamingowe jak zwał tak zwał. Mieszkajac w domu rodzinnym miałem w swoim pokoju dywan wiec wszystko było luksus, teraz mieszkajac na stancji w pokoju"komputerowym" mam parkiet i czasem denerwuje mnie jak mi fotel sam zaczyna odjezdzac od biurka bo nie siedze wyprostowany.

I tu moje pytanko, czy uzywal ktos z Was jakis mat pod krzesla? czy mozecie cos polecic?
Czy po prostu pojechac do jakiegos obi czy innego kupic za 50zł dywanim 1m/1m i fajno?

2

@blodziakk Dlatego sprzedaż za 40 baniek to jest dobre osiągniecie Floro.

0

@LeoMessiah 226, jako kibic Realu to chyba dobry wynik xx.

2

Fabrizio Romano pisze ze Odeegard już bd w Arsenalu na transferze definitywnym.

Co sądzicie? Glowa nie dojechała? Czy jednak umiejętności nie okazały się takie "topowe"??
Dla mnie duży zawód, bo miał to być zawodnik na lata.

0

@DonAndrzejos Zazdroszcze wolnego czasu, że chcesz mieć to wszystko a i ba.. moze jeszcze bedziesz to wsyzstko ogladal :D

0

@Uukasz_93 A skąd wiadomo że są oferty? Angielskie kluby opublikowały komunikat? Czy media?

0

@Gonzo349 Inter ma 700 milionów długów. W piz.. Oddałbym tego Laitauro za 70 z pocalwoaniem ręki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Swoją drogą jakie yo jest pieprznie. W tygodniu media podały że mbappe się wypowie w PN publicznie. I nitk poza mediami tego nie powiedział. Teraz gdy dochodzi poniedziałek jakiś Pederol mówi że jednak się nie wypowie ale poprosi szejka by go puścił... A tak na dobrą sprawę pewnie oni mają już dawno wszystko obgadane co i jak tylko media gówno wiedzą. Kiedyś sobie obiecałem że na okres " transferowy" wyłączę wszystkie media nje będę nic czytał a 1 września usiądę na kilka godzin i przeczytam wszystkie oficjalki a nie tylko te medialne domysły..

6

@BarcaInfo A może bez Messiego to wszystko będzie zdrowsze.. Może będą grali jak ekipa..

0

Czy ktoś ogląda przegląda "El chiringuito"? Nawijają w nocy o mbappe. Ten Qatari też coś dodawał a ja ni w ząb po hiszpańsku☹️ dałby radę ktoś strescic? Bo an TT post za postem walą.

6

City to chyba będzie musiało kolejny miliard wydać XD

1

@AntekGriezmann On to zkleil po 1 połowie po czym w 2 wrzucili cztery bramki

1

Ciekawe pytanie. Kto w tym sezonie królem strzelców????? KOGO OBSTAWIACIE. Moim zdaniem jeśli kontuzje bd omijały to Suarez vs Benzema IMO. Wsystko zależy od trenerów ale wydaje się że i Carleto nic się nie zmieniło i jednak Real bd grał bardziej ofensywnie niż grał za ZZ. A jak bd u simeone to cholera wie..

1

@Encore Ci już wszystkich kontraktuja nawet kierowców F1. A może się nada na atak przecież szybki jets.

0

@Worny podał do Tibo tylko za lekko i guidetti minął Tibo i sfaulował na karnego

0

Jak to było Militao zastąpi Ramosa czy Varana? XD

7

Jezu.. Czekałem na to prawie 3 miesiące. Euro fajna sprawa ale nie ma to jak Ligii.. Uwielbiam wszystkie praktycznie. Jak nie mogę oglądać to co 5 minut na flashscorze. Macie tak samo? XD

13

@Drogba1 Dlaczego? Real Barca, Bilbao i Oviedo nie stracą swoich praw a więc nie stracą przychodów. Ja to tak rozumiem.

8

@KrychaFCB Ciekawe ile kosztuje sprzedanie godności. Nie chodzi mi konkretnie o dana partie tylko tak ogólnie. Ile partia musi zapłacić człowiekowi żeby się tak sprzedał żeby odp.... Taki szajs

0

@KrwawiaceoczyVEB Chyba 1/4 xD

4

Tak czy siak, będziemy mieli pewnie jakies 16-17 dni napierd.... o Mbappe w Realu.
I tak co 2/3 już będzie kupował dom w Madrycie, żeby za 2h być szczęsliwym i bliskim przedłużenia kontraktu :D

0

@Encore ten też podawał, tam 2 takie konta były co na biezaco wrzucaly.

1

Nie wiem, czy to już dziś tu krążyło ale ten arabusek chyba w miare dobre info podawał odnosnie Lio.
A dopiero wrocilem z pracy i nie chce mi sie całej rambli przeszukiwac :D

Co sądzicie o tym TT


4

Posłowie Kukiz'15 "pomylili się" podczas głosowania. "Przepraszamy. Ale czy ktoś przez to umarł?"


XDDD
Jeszcze nie umarł ale kto wie... Do kogo może przyjść seryjny samobójca.

0

Jak myślicie, mapet trafi do Realu czy nie?

0

@Kettger Wierzył, że te jego przekręty nigdy nie wyjdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?