Masti_Real_Madryt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Atletico to by z 15 minut doliczyli.
2
Kuman przy 0.1 w plecy ściąga ofensywnefo i wprowadza obrońcę? Może to jakaś taktyka której my zwykli zjadacze chleba nigdy nie zrozumiemy.
0
@bartek00717 Ale mówię że to nie chodzi o pieniądze. Ja sobie gram najczęściej i ciekawiej mi się mecze ogląda z emocjami. A taki kuponik który wchodzi odpowiednio w 92 minucie 86/88 minucie i tie breaku fajnie trzyma do końca. A i 250zl na czysto piechota nie chodzi.
1
@dembabejlen https://zapodaj.net/5d4e06cb3201b.jpg.html
Mam nadzieję że nie usuną linku :P
1
@dembabejlen nie gram na duże pieniądze, 88zl postawione 332.99 wygrana.
6
Niesamowite miałem Włochów na win. Real na over 2.5 i PSG na over 2.5 XDDD ŁATWY KUPON XD
1
@avanes Jeszcze 4/5 lat temu rozumiałem trochę Simeone, miał solidnych twardych graczy ale brakowało topu... Teraz ma naprawdę mocna pake i to Atletico niezmiennie gra taki piach jak zawsze grało. Strzela czasem na 1.0 i murowanie 80 minut
0
@hayek No bo może na treningach Simeone wjeżdżanie komuś z łokcia to normalka
0
Za co Felix wyleciał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
wcisną materace dziś? A jeśli nie, to kle doliczy dziś sędzia? XD
0
@mikiiki skromnie bo 25zl ale 4 stowki zawsze by były XD a ja gram bardziej 4fun niż DLA zarobki. Dużo ciekawiej mi się mecze ogląda potem jak obstawie jakiś
:D
0
Szkoda, bo postawiłem na YB w przerwie z kursem ponad 10 i dorzuciłem Live seville.. I łączony był 17.8 XD no trudno.
0
@tbas potwierdzam
3
Ale jutro to już na pewno emir go sprzeda XDD
1
@Ronmes źródło : no kur.. Mówie ci.
1
Ja myślę że 170+10+ bezcenny Argentynski kaktus i ten Emil z katarem się złamie.. Zobaczycie.
1
@barcadreed a jeszcze 3 lata temu Getafe by to wzięło z pocałowaniem reki
0
Jak się nazywa ten brat emira na TT? Bo podobno ciekawe rzeczy wstawia?
7
HERE WE GO ! RONALDO W UNITED :D
11
@MontelQ 1 człowiek napisał gdzieś taki komentarz pod którymś z artykułow a ty od razu ze: " na notatniku zaczely sie obawy " ^^
0
@zodiak_10 no nie dorzuci dodatkowych 2 bramek więc skończy się 6:2
4
@Jakchcesz i bezcenny Argentynski kaktus
4
@AmigoBlancos Też nigdy tego nie wiedziałem po co było mu Juve
0
@Ghotti Kto taki ma przyjść do Valencii>
2
@Ronmes kolega pewnie na flashscorze patrzy tam niby 6 zmiana poszła
0
To było wiadomo że w końcu coś strona Vasqueza wpadnie... Chłop od początku meczu zostawia AUTOSTRADĘ..
0
Panowie i Panie jesli jakas się zna na sprzecie
SZUKAM MONITORA 27' 144hz tu pytanie 1080 p vs 1440 p (do grania glownie)
Polecicie jakis fajny? :) Na ten moment korzystam z dosc starego Monitora Asusa 24' 60hz wiec i tak przejdzie na 27 144hz b edzie duzym skokiem, poleccie cos :D
0
Jak dziś gra Barca? Nie mogę oglądać bo praca. A po statystkach widzę że nie za dobrze to wygląda.
1
@Cariones spokojnie zaraz się hohland odpali i bd 2:3