5

Atletico to by z 15 minut doliczyli.

2

Kuman przy 0.1 w plecy ściąga ofensywnefo i wprowadza obrońcę? Może to jakaś taktyka której my zwykli zjadacze chleba nigdy nie zrozumiemy.

0

@bartek00717 Ale mówię że to nie chodzi o pieniądze. Ja sobie gram najczęściej i ciekawiej mi się mecze ogląda z emocjami. A taki kuponik który wchodzi odpowiednio w 92 minucie 86/88 minucie i tie breaku fajnie trzyma do końca. A i 250zl na czysto piechota nie chodzi.

1

@dembabejlen https://zapodaj.net/5d4e06cb3201b.jpg.html

Mam nadzieję że nie usuną linku :P

1

@dembabejlen nie gram na duże pieniądze, 88zl postawione 332.99 wygrana.

6

Niesamowite miałem Włochów na win. Real na over 2.5 i PSG na over 2.5 XDDD ŁATWY KUPON XD

1

@avanes Jeszcze 4/5 lat temu rozumiałem trochę Simeone, miał solidnych twardych graczy ale brakowało topu... Teraz ma naprawdę mocna pake i to Atletico niezmiennie gra taki piach jak zawsze grało. Strzela czasem na 1.0 i murowanie 80 minut

0

@hayek No bo może na treningach Simeone wjeżdżanie komuś z łokcia to normalka

0

Za co Felix wyleciał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

wcisną materace dziś? A jeśli nie, to kle doliczy dziś sędzia? XD

0

@mikiiki skromnie bo 25zl ale 4 stowki zawsze by były XD a ja gram bardziej 4fun niż DLA zarobki. Dużo ciekawiej mi się mecze ogląda potem jak obstawie jakiś
:D

0

Szkoda, bo postawiłem na YB w przerwie z kursem ponad 10 i dorzuciłem Live seville.. I łączony był 17.8 XD no trudno.

0

@tbas potwierdzam

3

Ale jutro to już na pewno emir go sprzeda XDD

1

@Ronmes źródło : no kur.. Mówie ci.

1

Ja myślę że 170+10+ bezcenny Argentynski kaktus i ten Emil z katarem się złamie.. Zobaczycie.

1

@barcadreed a jeszcze 3 lata temu Getafe by to wzięło z pocałowaniem reki

0

Jak się nazywa ten brat emira na TT? Bo podobno ciekawe rzeczy wstawia?

7

HERE WE GO ! RONALDO W UNITED :D


11

@MontelQ 1 człowiek napisał gdzieś taki komentarz pod którymś z artykułow a ty od razu ze: " na notatniku zaczely sie obawy " ^^

0

@zodiak_10 no nie dorzuci dodatkowych 2 bramek więc skończy się 6:2

4

@Jakchcesz i bezcenny Argentynski kaktus

4

@AmigoBlancos Też nigdy tego nie wiedziałem po co było mu Juve

0

@Ghotti Kto taki ma przyjść do Valencii>

2

@Ronmes kolega pewnie na flashscorze patrzy tam niby 6 zmiana poszła

0

To było wiadomo że w końcu coś strona Vasqueza wpadnie... Chłop od początku meczu zostawia AUTOSTRADĘ..

0

Panowie i Panie jesli jakas się zna na sprzecie
SZUKAM MONITORA 27' 144hz tu pytanie 1080 p vs 1440 p (do grania glownie)

Polecicie jakis fajny? :) Na ten moment korzystam z dosc starego Monitora Asusa 24' 60hz wiec i tak przejdzie na 27 144hz b edzie duzym skokiem, poleccie cos :D

0

Jak dziś gra Barca? Nie mogę oglądać bo praca. A po statystkach widzę że nie za dobrze to wygląda.

1

@Cariones spokojnie zaraz się hohland odpali i bd 2:3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?