0

Atk - ostatni komentarz jest jak najbardziej trafiony.

dziki - myślę, że stadion tak czy siak będzie pełny. Jeżeli nie, to świadczy tylko o tym, że pierwszy mecz powinni rozegrać u siebie, bo wynik na Camp Nou był do przewidzenia.

Ogólnie to śmieszne występować teraz o zmianę terminu, a wcześniej nie iść na ugodę w sprawie stadionu. Barca się raczej nie zgodzi, bo już mają ustalony na bank plan treningów itd. Ja bym się nie zgodził.

0

Do piszącego artykuł - nie ma czegoś takiego jak "miesiąc czasu" - po prostu "miesiąc". To częsty i irytujący błąd, podobnie jak "dzień dzisiejszy".

Pozdrawiam

0

Mnie martwi fakt, że Łobodziński potrafił wygrać pojedynek 1 na 1 z Abidalem, że Brożek 2 razy urwał się Puyolowi, i że Valdes jest zupełnie niepewny - zarówno w USA w sparingach, jak i wczoraj przy wyjściu za pole karne. Wisła, to przecież zespół na poziomie drużyny z dołu tabeli La Liga, więc należałoby się wystrzegać błędów... nie ukrywam, że to już tak na wyrost te obawy, ale jednak żeby nie popadać w skrajny optymizm, to zaznaczam te fakty.

0

masq - Myślę, że ani Benzemy nie będzie w przyszłym sezonie, ani Eto'o nie obniży lotów... z tym, że to wszystko to takie głupie gdybanie, ale skoro pytasz, to mówię:)

0

masq - jasne, że tak. To nawet lepiej mieć swoje zdanie... ale ja tak samo mogę się cieszyć, że się nie sprawdzi:)

0

masq - cieszę się, że to tylko Twoje odosobnione zdanie...

0

Normalnie stawiałbym na 4:0, ale teraz musi być 5:0 - dodatkowa bramka specjalnie dla pana Romana, za te "kłótnie w zespole"...

0

songo121 - szczerze i obiektywnie - uważam, że nigdy nie doczekamy się czasów, gdy polski klub będzie mógł rywalizować na odpowiednim poziomie w Lidze Mistrzów...

0

Ja to podsumuję bardzo krótko i prosto. W Polsce kibicuję jedynie Legii, ale nawet jakby ona grała z Barcą, to byłbym za Blaugraną, bo za dużą przeszedłem z tym teamem. Tym bardziej nie rozumiem czemu miałbym kibicować Wiśle... Jakby był mecz Polska-Katalonia, oczywiście popierałbym Biało-Czerwonych, ale tutaj mówimy o piłce klubowej.

0

Nie mogę się nie pochwalić, że w sobotę wróciłem z Barcelony i miałem możliwość "pomacania" murawy. Jak dla mnie, to zielsko jak każde inne (może prawie jak każde), ale skoro rzeczywiście jest jakaś fajna, to tylko się cieszyć.

0

No to mamy lewoskrzydłowego:D

0

masq - to byłaby dobra i chyba jedyna alternatywa

0

To był taki żarcik, bez urazy;)

0

masq - ale Ty komuś, czy ktoś Tobie o 2 w nocy? hehe:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?