0

Spoko... ale w tym wypadku, jeśli w artykule pada 3 razy słowo Villareal i tylko raz autor się pomylił, to znaczy, że jest to zwykła literówka. Nie trzeba tu prawić morałów, "jaki to wielki jest klub, i że to wstyd i hańba nie znać jego pisowni" (to ironia - przyp. red.). Bądźmy rozsądni.

Co innego, jak ktoś pisze Carecases, Cerasec itd. i mówi, że wiadomo o kogo chodzi. Tutaj była zwykła literówka i nic więcej. Acz warto się literówek wystrzegać:)

0

chyba tylko Ty, bo wszyscy inni rozumieją, że nie grał w pełnym wymiarze czasu:)

0

hanc - chyba zbyt optymistycznie patrzysz na naszych rezerwowych bramkarzy... Pierwsze mecze Pinto, to była żenada, nie oszukujmy się. Jorquera po kontuzji zagrał jeden mecz i wszyscy wiemy jak mu wyszedł. Moim zdaniem przydałby się taki Asenjo, który może się fajnie rozwinąć i zostać kiedyś pierwszym bramkarzem FCB.

0

Messi - żebys jakiś drewniak Ci tylko nie zrobił krzywdy na boisku, tylko o to się boję... Niektórzy nie mają honoru i są do tego zdolni:(

0

Będzie genialnie jak wróci. Iniesta, Toure, Xavi - taki środek to nie w kij pierdział. Nie mogę się doczekać

0

fcbkrzysiek - spoko, jasna sprawa. Przed tym sezonem miałem to samo zdanie, ale jego gra przed kontuzją ostro zmieniłą moje nastawienie. Iniesta i Messi na skrzydłach + Eto'o na szpicy, to jest mocarne rozwiązanie. Zresztą... prawda jest taka, że jak mało która drużyna możemy tasować ustawienie na wszystkie strony, i to jest piękne.

0

fcbkrzysiek - no to jak to jest? Nie możesz zaprzeczyć, że gra słabo, czy uważasz, ze radzi sobie bardzo dobrze? To są dwa przeciwstawne określenia;P (tak, wiem, czepiam się)

0

Warto zauważyć i przypomnieć jak Ronaldinho 3 lata temu mijał Salgado (który miał jednak mniej lat na karku) i Ramosa. Ten drugi na pewno jest teraz lepszym graczem, ale... Salgado vs Messi? Tu respirator nie wystarczy - trzeba postawić OIOM w stan gotowości...

0

Ludzie, nie przesadzajmy. Nie piszmy o nim, jakby już był skończony. Na pewno dostanie solidną nauczkę. Pamiętacie jak było z Van Persiem i z Mutu? Jeszcze gorsze historie... Tak to bywa ze słabymi psychicznie... niestety. W dupach się poprzewracało...

0

Pomyłka - Salgado na lewą przesunął, a Metzeldera na prawą, sory.

0

masq - na stronie realu jest taka informacja. To są czyste spekulacje. Po prostu wczoraj w drugiej połowie przesunął Salgado na prawą obronę a na lewej zagrał Metzelder. Moim zdaniem takie ustawienie to dla nich samobójstwo. Henry na raz będzie brał Niemca, a Messi zajedzie Salgado. Raczej plota.

0

Tak jest, potocznie zwanego Ziudaszem

0

masq - to nie hiszpan, tylko Katalończyk - Ziorkłera:D

0

W końcu jest rywalizacja wśród bramkarzy Barcelony! ... szkoda, że biją się tylko o ławkę rezerwowych...

0

rasputin23 - ja wiem, że on też chcę, żebyśmy ich pojechali. Jak my wszyscy. I wiem, że nie można ich lekceważyć. Co nie zmienia faktu, że możemy domagać się pogromu, a nawet (w obecnej sytuacji) powinniśmy. Drugi raz nie będę argumentował dlaczego. Moim zdaniem hanc źle ubrał myśli w słowa i chodziło mu o coś innego. To jednak moje zdanie.

0

hanc - ale ja dokładnie wiem z kim gramy i dlatego to napisałem. To Ty piszesz tak, jakby to był kolejny mecz... "Nie domagać się pogromu, starczy 1:0". Takie podejście, to ja przed meczem z Sevillą mogę zrozumieć, a nie przed derbami z realem, który wielokrotnie nas nie szanował i kpił z nas. 2 lata grają nam na nosie i teraz zwycięstwo 2:1 czy 1:0 skończy się na komentarzu: "uuu, mieliśmy tyle kontuzji, zmianę trenera, a tu taki skromny wynik. Przereklamowana ta Barça". Nie ma bata. Trzeba wyjść na ten mecz z nastawieniem zaaplikowania im jak największej liczby bramek, żeby real Madryt - MISTRZ HISZPANII (a obecnie miernoty) poznał swoje miejsce w szeregu... Tego się domagam i oczekuję nie dlatego, że to kolejny mecz, tylko dlatego, że to najważniejszy mecz w sezonie jak do tej pory.

0

"O szacunku mogą zapomnieć (...) ci, po drugiej strony barykady, którzy domagają się pogromu "miernego Realu"."

No to mnie rozbawiłeś. Możesz pozbawić mnie jedynie swojego szacunku, niczyjego więcej, a ja i tak mam swoje zdanie. Domagam się pogromu realu za to, że dwa lata nie możemy się poszczycić zwycięstwem nad nimi. Mi skromne zwycięstwo w tym wypadku nie wystarczy. Druga okazja, by wysoko pokonać "królewskich" może się szybko nie powtórzyć. I tak - uważam, że real jest teraz bardzo słaby, co jest normalne biorąc pod uwagę plagę kontuzji. Zmiana trenera była kretynizmem ze strony zarządu realu, ale to też może tylko nam pomóc. Jestem wściekły, że ostatnim triumfem nad realem zachłysnęliśmy się tak głęboko, że pozostaje nam jedynie wspominać 3-0 na Santiago Bernabeu. Teraz domagam się pogromu "miernego realu" (choć wiem, jak zmotywowani wyjdą na ten mecz), żeby udowodnić swoją wielkość i odgryźć się za te dwa lata posuchy. Domagam się pogromu, bo to jedyne, czego w obecnej sytuacji mogę rządać od drużyny. Domagam się pogromu, tak samo jak kibice realu domagali się w maju tego roku... i mam nadzieję, że się nie zawiodę... Jestem głeboko przekonany, że nie...

0

realforever7 - W zeszłym sezonie graliśmy jak skończony Plebs, na poziomie polskiej ekstraklasy. Prawie nikt nie miał formy. I każdy logicznie myślący użytkownik to widział i pisał o tym. Jak były błedy sędziów, to też pisaliśmy, tak samo, jak w tej kolejce powinniście mieć przynajmniej jeden rzut karny. Weź jednak pod uwagę, że gracie jeszcze gorzej niż my rok temu i nie wyolbrzymiaj...

0

Jakbym miał porównywać, to bez porównania (:D) wziąłbym naszych młodych. Myślę, że oni też. Po pierwsze to wychowankowie i nie musieliśmy za nich płacić, a po drugie, są po prostu lepsi.

Teraz panuje moda na wielkich, afrykańskich DMów. Ma to poniekąd swoje uzasadnienie, ale Gago w wielu meczach czyścił piły napastników jak mało kto. Poza tym ma pojęcie o rozegraniu piłki, dzięki czemu jest graczem "nowoczesnym". Jak dla mnie to jest dobry piłkarz, a będzie jeszcze lepszy. Higuain to samo.

Kibice realu narzekają, bo jakoś muszą sobie usprawiedliwiać ten sezon. Po pierwsze najpierw starania o Krysie i zero transferów (tylko VdV na szybko), a po drugie to nie trener wybiera zawodników, których chce mieć, tylko zarząd . W efekcie NIE MAJĄ SKRZYDŁOWYCH, a próbują grać szeroko. Śmieszne i widać efekty.

0

ciacho31 - naprawdę nie wiem co masz do Gago i Higuaina. Moim zdaniem 2 najlepsze transfery realu ostatnich lat. Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Spójrz ile oni mają lat? Uświadom sobie, że za kilka lat będą w pełni odpowiadać za grę "królewskich", a potencjał mają ogromny. Transfer VdV też był bardzo dobry, tylko kto mógł przypuszczać, że nie jeździ na duracellu i po 3 meczach baterie mu wysiądą? Drenthe, to już inna bajka... Póki co rzeczywiście mocno zastanawiający transfer, ale chłopak też jest młody.

Problem realu to fakt, że zrobili zdecydowanie za mało transferów. Obok zakupu grajków młodych powinny być zakupy dojrzałych i doświadczonych piłkarzy. Cóż, jak mawiał Calderon: "kadra jest kompletna"... to jak jest kompletna, to zobaczymy się w sobotę:D

0

Robben to jest śmieszny grajek. Już nie chodzi mi o to, że zwód ma rzeczywiście dobry, ale podawać, to on się chyba nie nauczył... wali na bramę jak tylko znajdzie się w odpowiedniej odległości, klaoki na oczach... Logicznego myślenia też go nie nauczyli, bo chociaż realowi karny się należał, to mając żółtko na koncie nie skacze się jak małpa z ryjem do sędziego. Słusznie nie zagra...

0

Można się tym martwić. Mnie też to denerwuje, że BBVA Liga nie jest w HD (tylko powtórki, i to nie w formacie 16:9... paranoja! Na jakimś małym, kwadratowym ekranie są odpalane, nie wiem czemu).

0

Mnie nic tak u niego nie denerwuje, jak to, że strzela z siłą dwunastolatka. Jak mnie to irytowało w meczu z Sevillą, to głowa boli. Kilka sytuacji i za każdym razem strzał-szmata... Niech już plasuje tę piłkę precyzyjnie, a nie w bramkarza albo obok niego... Poważnie, zaczyna mi to już na nerwy działać. real kupił Huntelara za 20 (max 27 baniek) i będą z niego mieli na 100% wiele pożytku. My z Henia póki co niewiele mamy radości... szkoda.

0

Czy sobota, czy niedziela - byle by pojechać real...:)

0

no chyba

0

No co Wy? Jak marca coś pisze, to zawsze na poważnie... Wydaje mi się, że powalczą zimą o Wawrzyniaka... Dobrych obrońców nigdy za wielu... i to w takiej cenie!

0

a tam... Wawrzyniak jest do wyjęcia za 8 mlnów euro. Nad czym się zastanawiać?

0

Ta interwencja Pinto, to jest klasa światowa. Idealna parada po prostu.

Podsumowanie iście zajebiste, czyta się naprawdę fajnie.

0

Kto jak kto, ale Casillas ostro daje ciała ostatnio... W końcu widać, kto odpowiadał za dobre wyniki zespołu w ostatnich latach... Taka prawda, że to Iker ratował punkty w wielu spotkaniach.

0

TataDawidka... Tyle tylko, że BLackburn naprawdę chciało Citkę, więc nie stawiaj tego na równi z plotkami o Wawrzyniaku i Szymkowiaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?