Mateć
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
unicef - oby dwa? Ja znałem tylko oby łan:P Skasuj spację w linkach i obydwa będą działać poprawnie.
0
To byłby kretyński ruch biorąc pod uwagę, ża zapłaciliśmy za kolesia 15 milionów. Wypożyczyć gdzieś na rok ewentualnie i tyle. Takie jest moje zdanie.
0
Tomek - zapłacimy maksymalnie 40 milionów, bo włączamy w ten transfer zawodnika. Co tu jest nielogicznego? Jakbyśmy zapłacili za niego 70 baniek, uznałbym, że zarząd zwariował. Płacimy 40 i dajemy im zawodnika, który zarabiał kokosy. 40 baniek, nada mas.
0
tomaszku, mateuszku - mowa jest o 40 milionach plus zawodnik, plus roczne wypożyczenie. Tak się załatwia transfery. Odciążamy budżet płacowy o Eto'o, wydajemy stosunkowo niewiele gotówki i mamy światowej klasy napastnika, za napastnika, który już nie chce ewidentnie grać dla nas. Mniam. Teraz powiedzcie - jak mocno to Was wkurza? Dawać, sączyć jad:D
0
Hahaha - żądał, to się kolesiowi udało. Nawet kac tego nie usprawiedliwia, hehehe.
0
Pablo89 - płacz jest przeważnie oznaką smutku lub bólu innego człowieka. Nie wiem, z czego tutaj można się śmiać. Kryśka wygląda jak wygląda, denerwuje ludzi, jest buńczuczny. Fakt, że płacze, świadczy jednak o jego wrażliwości, tak samo jak cała ta jego maska, którą przywdziewa. Nie lubię go i mam nadzieję, że po GD nie będzie się cieszył, jednak to świetny piłkarz i "nie życzę mu" płaczu (również ze szczęścia;).
0
Brother, bracie, jak Ibra dostanie większą kasę niż zarabia Messi (a jaką to kasę oferowano Eto'o), to zagadaj do mnie. Oficjalnie powiem Ci, że zarząd popełnił ogromny błąd i przyznam Ci rację. To się jednak nie stanie, zapewniam Cię. Ibra przyjdzie do Barcelony i zgodzi się na niższe zarobki, bo ma ambicje i nie tylko kasa się dla niego liczy. A jeśli nie, to kupimy kogoś innego. Nikt się przez to nie potnie.
0
Zakładam, że tacy goście jak kukis, to przylecieli z kosmosu? Czy Wy w ogóle interesujecie się tym, co w tym klubie się dzieje? Dociera do Waszych mózgów, że Eto'o, Czarna Perła przeszlachetna, nie jest zainteresowany przedłużeniem umowy na obecnych wrunkach (bardzo i tak dla niego korzystnych)? Opcję "zostawcie Etoosia" naprawdę odrzućcie, bo jest niewykonalna. Też mógłbym pomarzyć i powiedzieć "Laporta, kup Pan Torresa", ale jestem realistą. Villa, Ibra albo Forlan - najprawdopodobniej ktoś z tej trójki do nas trafi.
0
brother 21 - naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy wróć. Primo - Hleb jest tylko wypożyczony. Segundo - Ibra nie będzie zarabiał 13 baniek. Tercero - Eto'o nie chciał przedłużyć kontraktu ani rok temu, ani w tym roku.
0
18marcinho99 - LOL jak ja pitolę. Człowieku, za przeproszeniem, co Ty pieprzysz? Na miejscu Laporty sprzedałbyś Eto'o za 45 baniek? Super, a ja za 95 do realu... Człowieku, to nie komiks jest, tylko rzeczywistość. Weź się ogarnij i zapoznaj z tematem, bo to jest w ogóle tekst obok dyskusji. Sory, że się spiąłem, ale to mnie rozwaliło, facet, poważnie.
0
Brother - Higuainowi ani VdVartowi nie kończy się kontrakt za rok, nie pobierają kolosalnych wypłat, a klub nie chce ich sprzedać. Więc sytuacja zupełnie inna.
0
siwy, hering - to nie Valencia nie pójdzie na taki układ, tylo Eto'o nie przejdzie do Valencii.
0
przeminho, co Ty? zwierzątko to "dorosły facet", 20 lat na karku, to nie żarty. To, że jest infantylny i zakompleksiony, to już nie do końca jego wina. Dajmy mu chwilę radości. Usuwanie kont to i tak zdecydowanie mniej roboty niż ich zakładanie:)
0
zwierzątko - 13 baniek, to Eto'o będzie zarabiał w Interze. Wakacje się zaczęły i już problemy w czytaniu ze zrozumieniem?
0
exeqtor - spójrz na to trzeźwym okiem. Cena jest utargowana w tym momencie do minimum. Nie możesz tego liczyć jako 40 milionów + 25 za Eto'o, bo nikt nam tyle za Eto'o nie dał i pewnie nie da (albo Eto'o nie chciał przejść jak już dawali). Więc choć kwota jest wysoka, to i tak w historii zostanie zapisana jako 40 milionów + zawodnik, któremu kończy się kontrakt, a nie jako 94 miliony za żelmena. That's the shit.
0
exeqtor - madridiści (a raczej madritiści) z rm.pl wyliczyli, ze ten transfer jest wart w sumie 97 baniek. Po prostu uwielbiam wejść na ich stronę i czytać te wszystkie żenujące komentarze, poprawia mi to nastrój.
Chciałem dodać jeszcze jeden, bardzo ważny aspekt tego transferu. Ibra nie wygrał nigdy Ligi Mistrzów i będzie mu na tym zależało równie mocno, co Henryemu w tym i poprzednim sezonie (czyt. będzie grał na grubej k***ie). Poza tym - kto nie chciałby utrzeć w tym sezonie nosa realowi?
0
horang - przeczytaj komentarz Lookyego odnośnie wirtualnych pieniędzy (tłustym drukiem), weź to sobie do serca i skończcie biadolić, że transfer = 65 baniek, bo to jest śmieszne, poważnie.
0
Ludzie - ogarnijce się. Po pierwsze, to klepiecie w koło te same teksty -albo, że drwal i fatalnie, albo że najlepszy na świecie i super. Nie wiem jaki jest sens pisania komentarzy, skoro nawet nie czyta się wypowiedzi innych. Weźcie też pod uwagę fakt, że ten transfer to jest także mocna zagrywka psychologiczna. real zrobił kilka głośnych transferów - Barca odpowiada równie mocnym ruchem. Zwróćcie też uwagę na to, co piszą inni o cenie - Eto'o najprawdopodobniej nikt by nie kupił, a dzięki niemu można wyciągnąć Ibrę za 40 baniek. Hleb, jeśli nie będzie miał w kontrakcie klauzuli, za jaką może przejść do Interu, to po roku wróci do nas ograny, pewny siebie (optymistyczna wersja) lub udowodni, że Barca do dla niego za wysokie progi (pesymistyczna lub realistyczna wersja - jak kto woli:P). Jeśli chodzi o gotówkę, to wydajemy 40 baniek na jednego z najlepszych napastników na świecie, Pepowi zależało na kimś wysokim i silnym, i go w końcu dostał. Moim zdaniem dobry ruch, podzielam jedynia obawy poprzedników mówiące o jego ewentualnym niesfornym zachowaniu... tylko pytanie, czy Eto'o był inny?
0
Wow, jestem w szoku. To jest mocny sygnał w stronę Valenci, że drugi raz oferta rzędu 40 baniek może sie nie powtórzyć. Cziki ma plusa:)
Visca el Barca!
Visca Maxwell!
0
Mamy podobną nowelę, jak przed rokiem madryt miał z Kryśką. Oby u nas zakończyło się to powodzeniem i zatrudnieniem Villi maksymalnie za te 42 bańki. Moim zdaniem każde kolejne euro będzie przepłacone.
0
"Valdés ma dla Barcelony większe znaczenie niż Iniesta i Xavi." - nie mogłem tego nie skomentować głośnym śmiechem... bez kitu, skromni są jego przedstawiciele. Nie wiem, czy w jakimkolwiek klubie daliby mu taką kasę, może u szejków...
0
Dokładnie hanc! Taka jest prawda. Tak jak Victor jesteś moim idolem, bo zupełnie obiektywnie potrafisz ocenić sytuację. Nie to, co kilkadziesiąt procent użytkowników tej strony - sfrustrowane małolaty bez pojęcia o piłce nożnej. Są w szoku! Dokładnie tak! Ach, jak Ty potrafisz poznać się na ludziach... Visca "el" Valdes! Chala hanc!
0
Bluźniercy! Jak możecie w ogóle porównywać zwykłego śmiertelnika do naszego Tytana? Kim jest ten Buffon? W ogóle pierwsze słyszę? I co on niby osiągnął? Dwukrotnie najlepszy bramkarz Serie A; najlepszy bramkarz i najbardziej wartościowy piłkarz według UEFA za sezon 2002/2003; czterokrotnie uznany za najlepszego bramkarza świata rankingu IFFHS; najlepszy bramkarz MŚ 2006. Żenujące osiągnięcia. Victor ma co prawda jedno indywidualne, ale Buffon nie może się takim pochwalić - trofeum Zamory! Tak, tak - ot cała prawda o tym bufonie Buffonie! Co? Za cienki jest, żeby zdobyć to trofeum, na które tak na prawdę nie tylko bramkarz pracuje, prawda? Jak już zdobędzie, to wtedy pogadamy...
0
Popieram hanca - ten świat zna tylko jednego tytana światowej piłki stojącego na bramce i jest nim nasz Victor. Wszyscy pozostali tracą dużo goli pomimo wspaniałej formacji obronnej, a Victorowi prawie nic nie wpada. Powtórzę raz jeszcze - statystyka interwencje/puszczone gole się nie liczy! Liczy się tylko Victor! Nie Zborowski, tylko Valdes oczywiście... Pamiętaj O Tytanowy Portero - chociaż nawet w kadrze Hiszpanii okazuje się, że są lepsi od Ciebie, to Ty i tak jesteś najlepszy na świecie... Visca "el" Valdes!
0
Rudix102 - to przypomnij sobie ostatnie okienko transferowe i ilość newsów świadczących o tym, że właśnie rosłych i silnych napastników lubi Pep.
0
Pyrzo - Nie wiem tego na 100% oczywiście, to są moje domysły na podstawie obserwacji. Nie jest gwiazdą pokroju Ibrahimovica i innych tego typu. W Romie też na początku często grzał ławę. Raczej znałby swoje miejsce w szeregu, a nie wykluczone, że z czasem stałby się kluczowym graczem, bo umiejętności ku temu ma moim zdaniem odpowiednie. Poza tym Pep lubi rosłych i silnych napastników.
0
Jak dla mnie to jest bardzo dobry napastnik i jakby go sprowadzili, to bym się nie obraził. Nie narzekałby na status rezerwowego lub "mocno rotacyjnego".
0
Myślę, że Victor zasługuje na 2x wyższy kontrakt niż ten, który ma Casillas. Jest tytanem światowej piłki, poza tym w Gran Derbi uratował nam tyłek. Wpadki zdarzają mu się niezwykle rzadko, a takich leszczy jak Buffon, to on ma głęboko pod sobą. Fakt, że Barça traci tak mało bramek, to tylko i wyłącznie jego zasługa (może troszeczkę też niezłej obrony). I nie pokazujcie statystyk ilości interwencji/puszczone gole, bo to tylko "sfrustrowane małolaty" mogłyby posunąć się do takich nieuczciwych zagrań. Fakt, że Victora nie ma w kadrze Hiszpanii wynika z zazdrości menedżerów. I wcale niepotrzebny jest nowy, solidny konkurent na ławce Barçy, bo mógłby niepotrzebnie nam Valdesa zestresować... poza tym, po co poprawiać kogoś, kto i tak jest doskonały?
Visca "el" Valdes!
0
hanc - jak kiedyś Valdes odejdzie, to pokłócimy się na temat jego następcy;) Tak na poważnie, to mam nadzieję, że zostanie na lata, ale że dostanie do pary kogoś, kto będzie na niego naciskał.
0
hanc - sory, ale Twoje komentarze mogą świadczyć jedynie o Twojej frustracji. Jeśli jedyną linią obrony Valdesa stosowaną przez Ciebie jest określanie krytyków w ten czy inny sposób, to sam siebie określiłeś jeszcze wyraźniej.
Parafrazując - jakoś nie potrafię zrozumieć tego, że dojrzała emocjonalnie osoba po dobrej pierwszej części sezonu może po wieki bronić piłkarzy, którzy w ważnych spotkaniach dawali ciała. Dla mnie jest to jednoznaczne...