0

Prześmieszny jest ten transfer jak dla mnie... Płacą tyle, co mieli zapłacić przed miesiącem, a on już w LM nie zagra... Śmialiśmy się, jak dawali 30 baniek za Pepe, a my dajemy 25 za tego Ukraińca... Czas pokaże, co z tego będzie...

0

nita131 - "Ja za wiele nie wymagam, gdyby się udało wygrać La Lige i LM to bym był przeszczęśliwy. Ale są tacy co znów chcą wszystko, sezonowcy, którzy nie po to zmieniali teraz "ukochany" klub żeby okazało się, że nie zdobył pięciu trofeów." Hahahahahaha... Aaaaahahahahahaha!!! Nie mogę, "ja za wiele nie wymagam"... Hahaha! "Nie po to zmieniali teraz "ukochany" klub żeby okazało się, że nie zdobył pięciu trofeów". Haaaahahahaa! Ha... hm... nie wiem w sumie, czy śmiać się, czy płakać...

0

Jakbyście zauważyli, mowa tu o piłkarzach, którzy obecnie grają w Barcelonie. Giuly już się do nich nie zalicza.

0

Wydaje mi się, że zachowując uczciwość w stosunku do odbiorcy i dla poszanowania zasad reklamy, artykuły sponsorowane powinny być w widoczny sposób oznaczone jako artykuły sponsorowane.

0

Shanhaevel: Tak jak napisałem, lekarze realu nie powiedzieli kiedy dostanie kontuzji, nie powiedzieli, że na pewno jej dostanie, ale powiedzieli, że jest to bardzo prawdopodobne przy wysokim natężeniu meczów. W Barcelonie ta intesywność była większa niż w Zarragozie i skończyło się tak, jak kastylijscy lekarze powiedzieli. Czy cokolwiek w tym, co napisałem nie jest prawdą?

0

"Im więcej się o nich mówi, tym większa presja na nich spoczywa" - bardzo dobrze to ujął. Z jednej strony real się bardzo wzmocnił, ale z trugiej zdjął z naszych zawodników część presji i dał im dodatkową motywację. Zobaczymy w ogólnym rozrachunku kto lepiej na tym wszystkim wyjdzie.

0

Ślepa niechęć do rywala nakazuje Wam tworzyć bezmyślne teorie. "Nie mieli racji, bo 4 lata grał w piłkę"; "To zbieg okoliczności". Trzeba być ignorantem, żeby nie zauważyć, że lekarze z Madrytu mieli rację. Wykryli, że ma problemy z kolanem, i że może się to skończyć katastrofalnie. Nie powiedzieli kiedy, nie powiedzieli, że na pewno, ale powiedzieli, że jest to bardzo prawdopodobne. I niestety mieli rację, musimy to ze smutkiem przyznać.

0

Czarna wołga... totalny głąb z ciebie. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów pogięty dzieciaku. Powinieneś dostać bana błaźnie...

0

Za taką cenę to jest niezły interes według mnie...

0

Nie rozumiem co to znaczy "nie udało się sprowadzić Maty"... Podaliby jakieś konrety, potwierdzili, że złożyli taką czy taką ofertę, i byłaby jasność. Tak nawet nie wiadomo, czy dokonują ruchów transferowych, starają się, czy to wszystko wymysły prasy... Strach myśleć co będzie w przypadku kontuzji 2 graczy ze środka pola przykładowo...

0

Galacticos - powiem Ci tak. Dla mnie, to jest typ gostka, który po prostu chce zmienić klub na jakikolwiek z najwyższej kategorii. Manchester, Chelsea, Barca czy real, to moim zdaniem dla niego bez znaczenia. Dlatego woli nie burzyć za sobą mostów i zostawia sobie otwartą furtkę do wszystkich klubów... kto mu więcej posypie za rok, ten go zakontraktuje, takie jest moje zdanie. Nie wydaje mi się, żeby co nos marzył o grze dla królewskich, dla nas, czy dla Fergusona. Widzi, że z Bayernem nic nie ugra i chce odejść.

0

Galacticos - a czytałeś wywiad z Riberim, w którym mówi, że pragnie przejść do realu, czy wnioskujesz tak na podstawie doniesień prasowych? Nie musisz odpowiadać, wszyscy znamy odpowiedź:]

0

Zielony164 - "nie potrafisz go nawet teraz pochwalić". Co to w ogóle za kretyński tekst? Chwialiłem go przez te lata jak grał dla nas. Dla mnie zagrał średni mecz i mam go chwalić ze względu na to, że jest jednym z lepszych strzelców w historii blaugrany? Żałosne podejście.

Poza tym nigdzie nie napisałem, że się cieszę, że został wymieniony, więc nie dopisuj mi słów, których nie powiedziałem. Nie spinaj się, bo się rozchorujesz niepotrzebnie.

Miał setę (choćby MINOŁ nawet 10 zawodników, to i tak setki nie wykorzystał), której nie wykorzystał, nie wrócił za obrońcą przy nieuznanej bramce Milito, dużo biegania "bez głowy". Dla mnie średni mecz.

0

Strzelił bramkę, ale zmarnował setkę, jedną bardzo dobrą sytuację i w końcowych minutach meczu został na pozycji spalonej, przez co nie zaliczyli bramki Milito na 2:2. Ogólnie starał się, biegał, strzelał, starał się dogrywać, ale mecz średnio mu wyszedł moim zdaniem.

0

-He's from Spain?

-From Catalunya.

To mi się podobało (pierwszy filmik:)

0

Tatonik - przecież mamy Hleba;]

0

wujo - wiem o co Ci chodzi. Powinien jednak być skoncentrowany przez cały mecz... Obrońcy często podają do niego, żeby był ciągle w grze. Rozumiem, z czego wynika ta dekoncentracja, ale to nadal jest dekoncentracja, przez to można tracić punky:)

0

Ja w 99% zgadzam się z autorem artykułu. Dobrze argumentował swoje oceny. Wujo - sory, ale pisanie, że błędy nie wynikają z braku koncentracji, tylko z nudy, jest śmieszne i brzmi jeszcze gorzej. To właśnie jest brak koncetracji, gdy się nie ma pracy, a jak już nadlatuje strzał, to rozmyślamy o tym, co zjemy na kolacje. Strzał Juninho też nie był jak dla mnie jakiś niesamowity i Valdes źle ruszył do piłki. Takie jest moje zdanie.

Jedno Valdesowi trzeba jednak przyznać i ciężko to zanegować - w tym sezonie "wygrał" nam dużo więcej, niż "przegrał".

0

WiernyCulesFCB - przecież widać, że to skopiowałeś. Widać to gołym okiem - inaczej są poprzenoszone wiersze i nie pokasowałeś przecinków w niektórych miejscach. Przeleciałeś listę nazwisk, pokasowałeś, co Ci nie pasowało i tyle. Santiago ma na myśli tylko to, że nie ma co kozaczyć. Jakbyś usiadł, wymienił te nazwiska z pamięci, powiedział kiedy grali i ile strzelali, to super, ale obaj wiemy, że tego nie zrobisz. Nie ma co się napinać, gdy ktoś żartobliwie zwraca uwagę... Peace.

0

W drugiej połowie, to była padaka. Jednak jak na pierwszy mecz w sezonie i mocno rezerwowy skład, to i tak powinniśmy być zadowoleni. Yaya Toure dał czadu przy bramce, to jest pewne;)

0

Swoją drogą w regulaminie jest napisane, że nie można zakładać wielu kont, a ten zwierzyniec już ma tutaj minimum piąte.

0

Zwierzu, 20latku warszawski, idź kibicować swemu klubikowi, niech zdobędzie potrójną koronę kiedyś. Fakty są takie, że Barca płaci za Ibrę 40 baniek i ani grosza więcej, do tego dorzuca Eto'o i taka jest wartość transferu na wszystkich obiektywnych portalach. Jak będziesz miał przez to problemy ze snem, to już nie nasz problem, ale przestań tutaj łgać i pogódź się z prawdą. Teraz powiedz, jak bardzo boli Cię po tym sezonie? Jak bardzo boli Cię, że Barca nie płaci za nikogo więcej jak 40 baniek i ma świetnych wychowanków? Diga me!

0

nepharin - zbędnie to napisałeś. Jak ktoś czegoś nie chce zrozumieć, to nie zrozumie. Będę pieprzyć swoje brednie, żeby usprawiedliwić beznadzejne zdolności Pereza, jeśli chodzi o targowanie się.

0

Maciuś - ten transfer nie będzie przeliczany na gotówkę (chyba, że przez Asa i Was). To jest transfer pieniądze i zawodnik, dużo takich na świecie. 40 milionów euro, tyle podobno zapłaci Barca, powtarzam, czterdzieści milionów.

0

Widzę, ża chala dzieci nie potrafią czytać. Barcelona płaci 40 baniek, nie 70 czy 75. Słownie czterdzieści milionów euro - przeczytajcie jeszcze raz wszystkie materiały, polecam. I do tego zawodnik, któremu kończy się kontrakt, który nie chce go przedłużyć, i który na 2 miechy jedzie na PNA.

0

Ty z tą wikipedią to tak na poważnie (uwaga, pytanie może okazać się podchwytliwe)?

0

Moim zdaniem najlepsza 9tka, to obecnie Fernando Torres, ale Ibra jest w pierwszej trójce na bank.

0

tomek - to na pewno, pieniądze będą w kasie tak, czy siak. Rozmawiamy jednak o kwotach za poszczególne transfery, to też świadczy o tym kto i jak dobija targu. Nie sztuka na pałę rzucić kasę na stół. Sztuką jest utargować cenę, by wydać jak najmniej gotówki. Pozdrawiam.

0

tomek - jakbyście dali za Krysie 60 baniek i dorzucili dwóch holendrów, to uznałbym, że zrobiliście super transfer, poważnie. Ale daliście 94 bańki, a holendrzy nadal w klubie. Ferguson by po prostu nie przyjął holendrów w rozliczeniu, bo są ciency jak polsilver.

0

mateusz - nie chcę Cię zmartwić, ale każdym kolejnym komentem coraz bardziej się pogrążasz, poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?