0

kijopek - autobus, bo mieszkam w BCN ;)

0

Wczoraj zorientowalem sie, ze sa jeszcze bilety na ten spektakl. Od razu zamowilem dwie sztuki i dzisiaj spelnie swoje marzenie, i zobacze na zywo El Clasico.

Nie macie pojecia, jaki jestem szczesliwy. Czas dluzy mi sie niemilosiernie. Mam nadzieje, ze wygramy.

Flaga natomiast bedzie niezapomniana pamiatka.
(wybaczcie brak polskich znakow, ale pisze z roboty)

0

Maestro...

0

Muszę przyznać, że tak, jak $real ma swoje Hala Dzieci, tak niestety i my mamy wielu przygłupów. Dowodem na przykład taki nero58, który nazywa Valdesa drewnem i mówi, że w ostatnich latach prezentował żenujący poziom.
Jak czytam komentarze w stylu: "niech spierdala", albo "dawać Szczęsnego", to po prostu polewam z idiotów nie mających pojęcia o futbolu.

0

Pisząc o tych bzdurach i komentując je tylko dodajemy temu zjawisku siły.

Niech głupota sama się napędza. My jeździjmy na swoim paliwie.

0

ElRaul napisał bardzo pozytywnego posta. Nie wiem dlaczego go minusujecie.

Zamiast skupiać się na tym co było i czego nic nie zmieni, lepiej skupić się na tym, że derby znów stają się cywilizowane. Wiadomo, że podczas meczu piłkarze nie powinni pałać do siebie miłością, ale to, co się działo wcześniej, było skrajną przesadą.

To samo powinno dotyczyć kibiców.

0

Od 27 października będę przeszczęśliwym mieszkańcem Barcelony. Nie wiem, jak można nie chodzić na Camp Nou - ja planuję być na każdym meczu i razem z żoną regularnie zwiększać frekwencję.

0

Odejście Guardioli jestem w stanie znieść, ale niech Puyol gra wiecznie!:(

0

Guardioooola! Guardioooola!

Dzięujemy!

Kończy się wspaniała epoka i zaczyna następna, oby równie piękna.

0

@Tomo1989,
Po części się zgadzam, ale ten sezon w LM jest dla Messiego niesamowity. Strzelił już mnóstwo bramek i jestem niemal pewien, że w meczu z Chelsea dołoży kolejną. Grał z Chelsea sześciokrotnie, ale ile on miał wtedy lat? W ostatnim starciu miał dopiero 21. Dzisiaj jest dojrzalszy o te trzy lata.

0

Moim zdaniem obecnie Terry, Luiz i Cahill grają na bardzo zbliżonym, wysokim poziomie, a w meczu i tak w trójkę na raz nie wystąpią, więc tak naprawdę nie byłaby to jakaś wielka strata dla Chelsea.

Bardziej miał nas straszyć kilka sezonów temu, a wszyscy pamiętamy jak Ronaldinho przepchał go ciałem, powalił na ziemię, po czym walnął bramkę. Cóż, Messiemu, przy jego gabarytach ta sztuka się raczej nie uda, ale pewnie znajdzie inny sposób.

0

Przypuszczam, że Mourinho wcale nie jest taki głupi, jak by się mogło wydawać. Koleś perfekcyjnie ustawia sędziów. W zeszłym sezonie naodstawiał szopek i teraz sędziowie dziwnie coraz częściej mylą się w stronę realu. Teraz stara się wywierać jak największą presję na sędziach gwiżdżącym mecze Barcy, żeby nie gwizdali karnych w spornych sytuacjach, przerywali grę przy podaniu na skraju spalonego itp. Efekty tego działania też są widoczne.

Prawdziwymi debilami są w większości kibice rm i niektórzy piłkarze, którzy łykają to wszystko jak młode pelikany. Nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że sędziowie i działacze nie będą się na to nabierać.

Po mnie osobiście słowa tegoż jegomościa spływają jak po rybie i bardziej bawią, niż denerwują.

0

Kit białym w czachę... było wiadomo, że prędzej czy później ligę wygrają (myślę, że nie odrobimy tej straty, ale nigdy nic nie wiadomo). Ważne, żeby "wyprasować prześcieradła" u siebie w lidze, a później je wymaglować w Lidze Mistrzów. Wtedy mogą świętować Mistrzostwo Hiszpanii ze świadomością, że Barca jechała ich na wszystkich frontach.

0

0

dmnkzl - fajnie, tylko porównałeś teraz Arsenal do Barcelony, a nie PremierLeague do La Liga...

0

Powrót Eto'o, to byłoby spełnienie marzeń, nawet na te kilka miesięcy... tylko pewnie mocno nierealne...

0

Pyrzo_Barca

No takie są fakty. Może chcesz mi powiedzieć, że pomijając mecze z nami nie grali ofensywnej piłki? :|

0

Armadi - ale i tak strzelił w poprzednim sezonie najwięcej bramek w swojej lidze, więc ma pełne prawo tak mówić. Nie liczy się tylko to, iloma grasz zawodnikami ofensywnymi, tylko to, czy nawet Ci defensywni potrafią włączyć się do ataku.

0

Pique wykazał się po prostu niebywałą głupotą... lata świetlne ma jeszcze do Puyola niestety.

0

Puuuuuuuuyol!!! Puuuuuuuuuuyol!!! Puuuuuuuuyol!!! Puuuuuuuuyol!!!

0

Etooooo, Etooooo!!! Brakuje najbardziej Czarnej Perły!

0

rado85 - mnie też się wydaje, że przyczyną może być słaby okres przygotowawczy... ale z drugiej strony Fabs dołączył do nas stosunkowo późno i do sezonu bardziej przygotowywał się z Arsenalem.

0

janek_centrum

Ja bym jeszcze nieco podrasował Twoje skromne propozycje...

1. Cristiano Ronaldo, żeby był dobry zmiennik Messiego.

2. Rooney, Torres i Tevez.

3. Vidić, Chellini, Ferdinand, Terry (żeby ławka też była mocna).

4. Casillas albo Buffon na bramkę.

5. Aaaaaa!!! I jeszcze trenera rezerwowego - Villas-Boas na przykład.

0

KingLeonidas - NIGDY nie będzie drugiego takiego. Carles Puyol jest tylko jeden i stanowi 51% tej drużyny. Tak uważam. "5" powinna być zastrzeżona po jego odejściu. Będę ryczał jak bóbr jak zakończy karierę, nie mogę sobie tego nawet wyobrazić... :(

0

skub

to rzeczywiście wygląda tak, jakby mourinho podszedł i sprzedał kopa Fabregasowi!

0

Michu9 - MISTRZ! ;)

0

kuniu174 - czy Ty naprawdę jesteś taki głupi? To jest ujecie po tym, jak ciota mourinho wsadziła naszemu asystentowi palec do oka... tylko z innej kamery... bałwanie.

0

Sanchez cholernie mi się podoba. Ma na twarzy wypisaną pokorę; widać, że bardzo mu zależny, nie gwiazdorzy, chce się uczyć i być najlepszym. Kozak!

0

Cesc robi gesty, które przybliżają go do Barçy --> wczoraj zalożył bordowe skarpetki i granatową czapkę... dzisiaj natomiast, jak siedział w ubikacji i był tam kompletnie sam, wyszeptał, że chciałby przejść do Barçy. Cesc - jesteś taki odważny! Całe Camp Nou widzi Twoje starania i nie może się doczekać, aż tu trafisz! Od dwóch lat otwarcie o to walczysz... NOT!

0

Messi zagral niezly mecz, ale bardzo podobala mi sie gra Alvesa. Sancheza niestety nie ogladalem, a tez jestem ciekawy jak wypadl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?