Mateć
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kaniu - to nie kłótnia, tylko dochodzenie prawdy, jak w komisji śledczej. Oni się nie kłócą, oni dochodzą prawdy (bo inaczej dojść nie mogą). Kłótnia, to tu kiedyś była między mną a Mes que en Club, ale to daaawne czasy:)
0
Kiedyś była taka reklama w radiu.
-Co robisz? - Liczę Baranów. - Chyba barany. -BaranÓW, którzy nie mają opon zimowych... -ZimowÓW...
Tą filozofią kolega ma rację - powinno być: 300 meczy, 30 golów:D
0
A tam same bramy. Casillas też miał jubileusz, a bramy jakoś nie strzelił:P
0
kaniu - a ja pamiętałem, że było to 18 baniek. Wikipedia (wiem, że lipne źródło, ale kolejne, które potwierdza moją wersję) podaje 22 miliony. Taka cena (700 tysi) jest niemożliwa. Może chodziło o jakąś ratę albo coś, nie wiem. On od razu nie przeszedł, pół roku jeszcze grał w brazylii. Może tam jakieś dziwne opłaty były. Kosztował na pewno duuużo więcej.
0
Kaniu01 - nie żartuj sobie nawet. Za kilkaset tysięcy nie wyciąga się Brazylijskiej nadziei futbolu. Poniżej daję Ci linka. Według transfermarkt.de dali za niego 20 baniek.
http://transfermarkt.de/de/spieler/37579/pato/transferdaten.html
0
Uuuuu, Kaniu01... z tymi 20 bańkami za Pato, to mocno przesadziłeś. Oni za niego zapłacili kilkanaście milionów euro, więc na 100% za 20mlnów go nie puszczą. W ogóle go pewnie nie puszczą.
0
tomeq - a to przepraszam, jakoś mi się zakodowało, że to było wyjazdowe spotkanie. Teraz looknąłem na youtubie i rzeczywiście... ale nawet jak znowu popieprzę miejsce spotkania, to kurczaczka nie zapomnę i tak:)
0
kaniu01 - Pato moim zdaniem też jest zdecydowanie lepszy. I łatwiej byłoby go wyciągnąć... Mam nawet pomysł: wypożyczyć na 14 lat. Ogra się, pomoże Blaugranie, a jak jego wiek będzie "odpowiedni" do kadry Milanu, to akurat wróci do nich.
0
... a nawet jak nie usłyszymy, to jak już wspomniałem - kurczaczka zrobionego na "stamfort bridż" nie zapomnimy:)
Swoją drogą wydaje mi się, że klimat ameryki łacińskiej lepiej mu służy po prostu.
Trzymamy kciuki i jesteśmy wdzięczni za dobre wspomnienia.
0
a my nie...
0
zaduma - bez kitu, byłem pewien, że będzie wielkim piłkarzem. Szkoda, że źle mu się wszystko poukładało, ciekawe, czy zabrakło umiejętności, czy silnej psychiki. Chyba to pierwsze, bo jak ktoś umie wejść w meczu z Chelsea i wbić taką bramę, to psychikę ma raczej silną.
0
U mnie w FMie (wybaczcie, nie mogę się powstrzymać, by o tym nie wspomnieć) Xavi ma rozegrane póki co 438 spotkań, a zakładam, że jeszcze parę razy zagra:D
Nie obraziłbym się, jakby trzymał formę z tej gierki także w "realu". Hehehe, jakkolwiek śmiesznie to nie zabrzmiało:D
0
bimberek - po co mamy tam wchodzić i czytać wypowiedzi jakiegoś frustrata? Jakoś nie czuję takiej potrzeby... Odbij od gościa, nie czytaj jego komentarzy i od razu lepiej się poczujesz:)
0
ALLUMINAS - ja wszystko rozumiem, ale z tym Cisse, to już przesadziłeś... poważnie. Poza tym jak już mamy kupić kogoś tylko po to, żeby kogoś kupić, to lepiej zostawić pieniążki, aż będzie realna potrzeba i okazja kogoś kupić:)
0
I my nie zapomnimy Twojej brameczki z Chelsea! Balans ciałem i bomba! Golazo:)
0
Morief, co Ty gadasz? W FM'a nie grałeś?:D
Swoją drogą słuszny argument... w końcu wygraliśmy, więc nie można mówić, że były złe zmiany.
0
Jednak ja od Silvy wolałbym Riberiego, i jakby obaj byli do wzięcia za podobną cenę, to nie wahałbym się ani chwili.
0
No ja nie wiem, czy takie oglądanie meczu, to są "normalne warunki". Czasami sam siebie pytałem: "o co chodzi" i "gdzie jest piłka"... ale cóż, na pogodę nic się nie poradzi...
0
LOL! Inaczej nie potrafię skomentować tak kretyńskiego artykułu Sportu. Już to widzę, jak Barça, która nigdy na transfer jednego zawodnika nie wydała więcej jak 40 baniek teraz sypnie na młodego Benzemę 65 milionów ojrosów. I błagam, nie piszcie "tak, Benzi do nas za te kasę, Benzi jest super", bo... nie wypada:P
0
Nie wiem za co, ale domyślam się, że za politykę odnośnie graczy, których chcą zarejestrować do LM.
0
Na pewno real gra lepiej, to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Nie są jednak jeszcze w takiej formie, żeby mogli z FCB powalczyć, albo coś ugrać w Lidze Mistrzów. Jeśli z Villarealem u siebie nastawiają się na grę z kontry i utrzymaniu 1:0, to co będzie z Liverpoolem?
0
No nie wiem... Inaczej postrzegam druga połowę tego spotkania. Według mnie była ze wskazaniem na Villareal. Gospodarze tylko kontrowali tak naprawdę, a to świadczy, że nie są w formie. Jak są w formie, to przez 90 minut atakują wszystkich na swoim boisku, a nie kontrują.
0
Jaco78 - jakoś wątpię w to, o czym piszesz. Po pierwsze, o ile z Valencią, rzeczywiście zasłużyli na zwycięstwo (choć obie strony miały swoje okazje), to z Villarealem uratował białasów Casillas, który najprawdopodobniej odzyskał życiową formę. Robben byłby świetnym piłkarzem, gdyby nauczył się częściej podawać. Wczoraj wyszedł mu strzał i padł gol, ale w meczu z Valencią nic z jego indywidualnych akcji nie wynikało (dopiero jak kilka razy odegrał piłkę stwarzane było zagrożenie). Za często myśli o sobie. Nie znam większego samoluba na boisku.
Wczoraj Villareal w drugiej połowie górował nad gospodarzami, i szkoda, że nie strzelili wyrównującej bramki. Real na pewno lepiej się teraz broni, ale z przodu, to mają jeszcze nad czym pracować.
0
Przystanek? Jaki przystanek? W tym sezonie jedziemy ekspresem i tak szybko ten autobusik się nie zatrzyma - tylko na wybranych przystankach. Mallorca była niestety tylko przejezdną atrakcją do podziwiania w pędzie przez okno (jak prawie każdy w tym sezonie).
0
No ja nie wiem, czy to była żartobliwa odpowiedź, czy po prostu szczera:) A co do Aguero, to jakoś nie wyobrażam sobie, że miałby po wsze czasy zostać w Atletico... Niestety, ten klub pomimo swoich ambicji nadal jest za słaby, by zatrzymać takie gwiazdy. Torres jest tego najlepszym przykładem.
Cóż... Sergio może nie trafi do Barcy, nie przeczę, ale na pewno nie trafi też do realu, a tam ostatnio co rusz o tym piszą...
0
No to właśnie go ostatecznie polubiłem. W końcu ktoś wskazał na Puyola, a nie tylko Messi i Messi. Wiadomo, że to geniusz, ale np. podczas GD to Puyol był dla mnie najlepszym graczem. On zostawia na boisku wszystko, co może, daje z siebie 100% i jest doskonały w tym co robi. Visca el Barça! Visca Puyol!
0
Quaresma.... AaaaaaaaHahahahaha!!!!! No nie mogę, wydali tyle pieniędzy, a on tylko potwiedza, że w wielkich klubach grać nie potrafi... Śmieszne...
0
Niech real ma kolejnego zawodnika, który mówił, że woli Barcelonę. Mi to pasuje:)
0
bolokorn - jak już, to bijjareal :P
0
2 bramki z Szachtarem a grał ogon tylko. Stąd taka imponująca statystyka.