Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsze będzie to, że fanboje Ronaldo napiszą "wygrał ME". Tyle wygrał, że w meczu nie zagrał; w 1/4 nie było go na boisku, a bohaterem był w meczu z uwaga walijską potęgą. %)
0
Hehehe. Nie oglądałem finału. Hehe.
0
Indywidualnie występ Cristiano na me jest równie wybitny.
13
Niektórzy chyba na głowę dostali... Ronaldo Złota Piłka? Za co? Za mecz z Walią (która grała bez Ramseya)?! Za mecz z Wolfsburgiem? Za finał LM w którym NIE ZAGRAŁ NIC?
Złota Piłka to nagroda dla najlepszego zawodnika, nie nagroda za osiągnięcia drużyny.
Ronaldo w tym sezonie - 51 bramek, 15 asyst.
Bramki:
1 Barcelona (1 miejsce w La Liga)
2 Atletic (5)
5 Celta (6)
1 Sevilla (7)
1 Malaga (8)
2 RSSS (9)
1 Las Palmas (11)
2 Valencia (12)
8 Espanyol (13)
2 Eibar (14)
2 Deportivo (15)
2 Sporting (17)
2 Rayo (18)
2 Getafe (19)
2 Levante (20)
6 Malmo
5 Szachtar
2 Roma (1/8 finału)
3 Wolfsburg (1/4 finału)
Dla porównania Suarez - 59 bramek, 26 asyst.
1 Bayer
1 Bate
3 Roma
1 Arsenal (1/8 finału)
2 Atletico (1/4 finału)
3 Evergrande
2 River Plate (finał KMŚ)
1 Sevilla (Superpuchar Europy)
2 Real (2)
1 Atletico (3)
1 Villarreal (4)
4 Atletic (5)
3 Celta (6)
1 RSSS (9)
3 Betis (10)
3 Las Palmas (11)
1 Valencia (12)
2 Espanyol (13)
4 Eibar (14)
4 Deportivo (15)
3 Granada (16)
5 Sporting (17)
1 Rayo (18)
1 Getafe (19)
1 Levante (20)
0
Szczerze... Trudno mi uwierzyć, że takie akcje miały miejsce. Oczywiście - zapewne znajdowały się jednostki którym zadawanie takiej śmierci sprawiało radość, ale... większość czuje obrzydzenie na samą myśl, a co dopiero wykonanie takiej egzekucji.
0
Może uda mi się jeszcze jakoś go ogarnąć. W sumie... Zamówiłem 13 czerwca, miał być "na dniach"... Nie było, czekam nadal. Teraz kwestia tego, czy mój dostawca zamówił - zdążył, czy po prostu przeciąga sprawę i czeka aż poproszę o zwrot siana.
Niestety ma ten problem, że na ONX (aka Oppo A30) mega się napaliłem (szukałem bardzo długo telefonu spełniającego moje kryteria - cienki, ładny, przy tym z dobrymi parametrami).
Szukam jakiegoś "zamiennika" - może Huawei Mi5... Coś innego - bezkonkurencyjnego do 1500-1600 zł możesz polecić?
Mam S4 LTE+, więc raczej nie warto rzucać się na S5 Neo... Chciałbym spróbować z chińczykiem... :D :D :D
0
Linek, czy znajdę coś równie dobrego w podobnej cenie? Cienki (7 mm) telefon z dobrymi parametrami?
0
Jak to wycofują? Źródło info? :)
0
Trzeba rotować Pique, Masche i Umtitim - by każdy z nich dostał podobną ilość minut na boisku.
Mario trzyma solidny poziom od kilku sezonów.
0
w podobnej cenie masz Oneplus X
ja czekam na swój X już prawie miesiąc... ale myślę że warto
0
Moim zdaniem skład w przodzie mamy kompletny.
Rakitic, Busi, Iniesta (Arda, Roberto, Rafinha)
Messi, Suarez, Neymar (Suarez)
Trzeba wzmocnić obronę - sprzedać Adriano, Vermaelena. Kupić Mario Gaspara i Jonnyego Castro.
Wtedy:
Mario (Vidal), Pique (Mascherano), Umtiti (Mathieu), Alba (Castro)
I nie ma na nas mocnych...
1
Ronaldo - 51 bramek, 15 asyst, LM, finał ME.
Messi - 41 bramek, 26 asyst, LH, PK, finał CA.
Suarez - 59 bramek, 26 asyst, LH, PK.
4
Putiti
2
Pięknie! Przód mamy kompletny.
Neymar, Suarez, Messi - na zmianę Denis
Iniesta, Busquets, Rakitić - na zmianę Arda, Roberto, Rafinha
5
dorosły facet... :D a patola większa niż na moim osiedlu...
0
Gameiro, Mario Gaspar, Suarez.
Adriano, Douglas - podziękować.
0
nie znacie Freed from desire? :O
0
D. Suarez to pozycja Neymara. Dybala jest lewonożny - pozycja Messiego, Suareza. Definitywnie zmień dilera. ;)
3
4 dni temu o nim pisałem...
Moglibyśmy wtedy zrobić to tak:
Messi - L. Suarez - D. Suarez
na zmianę Dybala + Perisić
i jeszcze zostałoby sporo siana z transferu Neymara...
26
Niech idzie. Wielokrotnie powtarzałem - to Neymar potrzebuje Barcelony - nie Barcelona Neymara.
0
tytuł magistra można w dzisiejszych czasach przyrównać do matury... :)
4
przecież widać na zdjęciu, że go jakimś laserem oślepili...
5
Euforia, jak gdyby sekundy dzieliły nas od Mistrzostwa Europy... Spokojnie! Chłodna głowa! PO CO TEN BALONIK?! Najpierw pokonajmy finalistę. Jak myślicie, kto zagra z nami w finale? :D :D :D
1
Znacie jakieś DOBRE, profesjonalne pary piłkarskie ojciec - syn? Mi poza Mazinho - Rafinha i Thiago nic nie przychodzi do głowy... :)
0
Nie mów mu tak, bo się popłacze.
0
Jeśli Pedro w formie był w stanie sprostać wymaganiom jakie stawia Barca... Resztę sam sobie dopowiesz. ;)
Gdyby piłka nożna polegała na czarowaniu - owszem, trudno o kogoś równie efektownego. Piłka polega jednak na efektywności, zgraniu i zaangażowaniu.
0
190 mln... Wcisnąłbym Denisa Suareza na lewe skrzydło, Dybale do rotacji z Suarezem, dodatkowo sprowadził na zmianę Perisicia albo Nolito.
0
szarpałbym :D
2
zastanawiam się, czy Argentyna nie jest na podobnym poziomie...
0
Gameiro, Suarez, Umtiti, Lemos, prawy obrońca i siiiiiiii