0

Może właśnie dlatego kupił Digne... Miał, o ile dobrze pamiętam, dosyć spory procent odbiorów w poprzednim sezonie.

1

Już to widzę, jak w 70 minucie spotkania Lucho ściąga Neymara albo Messiego. ;d ;d

4

Nie

1

Lucho na konferencji wyraźnie powiedział "Mam dwóch wspaniałych prawych obrońców", co wyjaśnia kwestię pozycji Roberto w nowym sezonie.

Busquets (Rakitić, Mascherano)
Rakitić (Gomes), Iniesta (Arda, D. Suarez)
Messi (Rafinha), Suarez (Vietto), Neymar (D. Suarez)

Moim zdaniem ODG: TS, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Rakitić, Iniesta, MSN
Bravo, Vidal, Mascherano, Mathieu, Digne, Gomes, Arda, D. Suarez, Vietto, Rafinha, Masip - chyba "za szeroka" ta nasza ławka...

Czuję kolejne występy a'la TS.

Vermaelen, Adriano, Douglas na sprzedaż
Samper, Munir na wypożyczenie

0

Wyciągasz chyba zbyt daleko idące wnioski... Popłynęłaś definitywnie.

0

Czy ja tutaj piszę o PO? Pomyśl zanim rzucisz hasła z tyłka.

5

Tak poza tematem piłkarskim - w nawiązaniu do wczorajszych wydarzeń w Monachium. Pojawiają się głosy, że "my, Polacy, nie mamy problemów z uchodźcami, bo PiS ich nie chce. Możemy dziękować Jarkowi"... Otóż nie. To uchodźcy nie chcą emigrować do Polski. Jesteśmy biednym krajem bez perspektyw. Jedyne "zasługi" dla PiS to jeszcze większe opodatkowanie Polaków - tym samym NA PEWNO nikt emigrować tu nie będzie.
http://natemat.pl/154243,parafia-przyjela-uchodzcow-z-syrii-a-oni-w-nocy-uciekli-do-niemiec-dalismy-im-mieszkanie-i-oferte-pracy-to-niepojete

4

8

TS (24)
Roberto (24), Pique (29), Umtiti (23), Digne (23)
Samper (21)
Gomes (23), Suarez (22)
Rafinha (23), Vietto (23), Neymar (24)

Przyszłościowo... Chociaż nierealne. ;)

0

Mamy obecnie przepych. Ktoś na tym ucierpi. Młodzi chcą grać, a zawodników wielu... Lada moment nowy TS poleci do prasy psując atmosfere.

Widzę to tak: Roberto prawdopodobnie na ŚP już nie pogra - nasz nowy PO.
TS (Bravo, Masip)
Roberto (Vidal), Pique (Masche), Umtiti (Mathieu), Alba (Digne)
Busquets (Rakitić, Masche?)
Rakitić (Gomes), Iniesta (Arda)
Messi (Rafinha), Suarez, Neymar (D. Suarez)

Munir i Samper muszą iść na wypożyczenie - jeśli nie chcą dzielić losu Bartry, Montoyi, czy Roberto.
Adriano, Douglas, Vermaelen na wylocie

0

Z tego samego powodu zastanawia mnie, dlaczego niektórzy wręcz płaczą o Bellerína. Zawodnik jasno dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany grą w naszym klubie. Nie chce - więc ja go tym bardziej nie chce.

Wielkim szacunkiem darzę natomiast Mascherano (dopłacił do transferu) i Turana (poświęcił pół roku - swojego najlepszego okresu piłkarskiej kariery- by grać dla Barcy).

0

0

okej.

23

Zrób Quiz "Czy nie przestawać robić Quizy?" i odpowiedzi: "Tak" lub "Nie" . Huehue.

1

ja uwielbiam ten kawałek... I ten wokal...

1

2

Nie mam pojęcia. Warto poszperać w youtube ;) ja w minutę znalazłem




jak już coś wyszperasz podziel się z nami ;)

2

Mega motywacyjna nuta.

5

Dlaczego pies liże swoje jajka?



BO MOŻE.

15

dziewczynę sobie znajdź.

0

też jestem na głodzie... :D :D :D

27

Z myślą o tych "Antonellowych" napaleńcach - nasza Miss Euro 2016 (wybrana w plebiscycie zorganizowanym przez Maślaka). Dla mnie 10/10
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13626993_1241088889249099_3381546424263835461_n.png?oh=bca0d59d30eacc9c8db9d1bb76db0761&oe=582A56B9

3

Hehe. Tak trochę. Hehe

18

Rozmowa z kumplem (kibic Realu):
Ja: Irina ostatnio pokłóciła się z Bradleyem... Nawet łezkę uroniła
On: (będąc) z Cristiano nie płakała
Ja: W tamtym związku to Cristiano płakał

https://coubsecure-a.akamaihd.net/get/b125/p/coub/simple/cw_timeline_pic/eb35f3a0909/2030bc1fb53badf45f722/med_1443077189_image.jpg

2

młodziaki nadrabiają zaangażowaniem ;) patrz - ile lat miał Pique w sezonie 6 pucharów? ;)

2

oby tak się jednak nie stało...

0

Brakuje mi tylko prawego obrońcy i napadziora...
Potrzebny nam solidny prawy obrońca bo Roberto (środkowy pomocnik), czy Vidal (prawy pomocnik) mistrzami defensywy nie są.

6

Złota piłka FIFA (fr: Ballon d'Or, ang: The Golden Ball) – coroczny plebiscyt piłkarski. Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym.

KTÓRY ZAPREZENTOWAŁ SIĘ NAJLEPIEJ

Jeszcze raz podkreślę ZAPREZENTOWAŁ SIĘ.

Synonimy - jeśli ktoś nie rozumie "zaprezentował się": pokazać się, wystąpić, dać się zobaczyć, przedstawić się, ukazać się, dać się poznać jako ktoś, okazać się.

RONALDO zaprezentował się najlepiej: w meczu z osłabioną Walią, z Wolfsburgiem, Szachtarem, Malmo.

ZAPREZENTOWAŁ SIĘ

Dla osób mówiących "zdobył ME" - JAK ZAPREZENTOWAŁ SIĘ W ME, "zdobył LM" - JAK ZAPREZENTOWAŁ SIĘ W LM.

4

praktycznie - na ME zagrał 1 dobry mecz - z osłabioną Walią
w LM w półfinale i finale grał słabo - wcześniej Real mierzył się z takimi potęgami jak Wolfsburg, Szachtar i Malmo

no ale skoro ZP to nagroda za osiągnięcia drużyny... jak najbardziej Ronaldo może znajdować się w czołówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?