Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może właśnie dlatego kupił Digne... Miał, o ile dobrze pamiętam, dosyć spory procent odbiorów w poprzednim sezonie.
1
Już to widzę, jak w 70 minucie spotkania Lucho ściąga Neymara albo Messiego. ;d ;d
4
Nie
1
Lucho na konferencji wyraźnie powiedział "Mam dwóch wspaniałych prawych obrońców", co wyjaśnia kwestię pozycji Roberto w nowym sezonie.
Busquets (Rakitić, Mascherano)
Rakitić (Gomes), Iniesta (Arda, D. Suarez)
Messi (Rafinha), Suarez (Vietto), Neymar (D. Suarez)
Moim zdaniem ODG: TS, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Rakitić, Iniesta, MSN
Bravo, Vidal, Mascherano, Mathieu, Digne, Gomes, Arda, D. Suarez, Vietto, Rafinha, Masip - chyba "za szeroka" ta nasza ławka...
Czuję kolejne występy a'la TS.
Vermaelen, Adriano, Douglas na sprzedaż
Samper, Munir na wypożyczenie
0
Wyciągasz chyba zbyt daleko idące wnioski... Popłynęłaś definitywnie.
0
Czy ja tutaj piszę o PO? Pomyśl zanim rzucisz hasła z tyłka.
5
Tak poza tematem piłkarskim - w nawiązaniu do wczorajszych wydarzeń w Monachium. Pojawiają się głosy, że "my, Polacy, nie mamy problemów z uchodźcami, bo PiS ich nie chce. Możemy dziękować Jarkowi"... Otóż nie. To uchodźcy nie chcą emigrować do Polski. Jesteśmy biednym krajem bez perspektyw. Jedyne "zasługi" dla PiS to jeszcze większe opodatkowanie Polaków - tym samym NA PEWNO nikt emigrować tu nie będzie.
http://natemat.pl/154243,parafia-przyjela-uchodzcow-z-syrii-a-oni-w-nocy-uciekli-do-niemiec-dalismy-im-mieszkanie-i-oferte-pracy-to-niepojete
4
Jak tak patrzę na nasze transfery... Nasuwa mi się jedno
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/65802_1443011417.jpg
http://news.images.itv.com/image/file/775742/stream_img.jpg
8
TS (24)
Roberto (24), Pique (29), Umtiti (23), Digne (23)
Samper (21)
Gomes (23), Suarez (22)
Rafinha (23), Vietto (23), Neymar (24)
Przyszłościowo... Chociaż nierealne. ;)
0
Mamy obecnie przepych. Ktoś na tym ucierpi. Młodzi chcą grać, a zawodników wielu... Lada moment nowy TS poleci do prasy psując atmosfere.
Widzę to tak: Roberto prawdopodobnie na ŚP już nie pogra - nasz nowy PO.
TS (Bravo, Masip)
Roberto (Vidal), Pique (Masche), Umtiti (Mathieu), Alba (Digne)
Busquets (Rakitić, Masche?)
Rakitić (Gomes), Iniesta (Arda)
Messi (Rafinha), Suarez, Neymar (D. Suarez)
Munir i Samper muszą iść na wypożyczenie - jeśli nie chcą dzielić losu Bartry, Montoyi, czy Roberto.
Adriano, Douglas, Vermaelen na wylocie
0
Z tego samego powodu zastanawia mnie, dlaczego niektórzy wręcz płaczą o Bellerína. Zawodnik jasno dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany grą w naszym klubie. Nie chce - więc ja go tym bardziej nie chce.
Wielkim szacunkiem darzę natomiast Mascherano (dopłacił do transferu) i Turana (poświęcił pół roku - swojego najlepszego okresu piłkarskiej kariery- by grać dla Barcy).
0
http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-napastnik-z-siekiera-ranil-ponad-20-osob,nId,2238246
Chyba trzeba zacząć się zbroić...
5
http://memy.pl/show/big/uploads/Post/69722/14667047057520.jpg
0
okej.
23
Zrób Quiz "Czy nie przestawać robić Quizy?" i odpowiedzi: "Tak" lub "Nie" . Huehue.
1
1
2
Nie mam pojęcia. Warto poszperać w youtube ;) ja w minutę znalazłem
jak już coś wyszperasz podziel się z nami ;)
2
Mega motywacyjna nuta.
5
Dlaczego pies liże swoje jajka?
BO MOŻE.
15
dziewczynę sobie znajdź.
0
też jestem na głodzie... :D :D :D
27
Z myślą o tych "Antonellowych" napaleńcach - nasza Miss Euro 2016 (wybrana w plebiscycie zorganizowanym przez Maślaka). Dla mnie 10/10
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13626993_1241088889249099_3381546424263835461_n.png?oh=bca0d59d30eacc9c8db9d1bb76db0761&oe=582A56B9
3
Hehe. Tak trochę. Hehe
18
Rozmowa z kumplem (kibic Realu):
Ja: Irina ostatnio pokłóciła się z Bradleyem... Nawet łezkę uroniła
On: (będąc) z Cristiano nie płakała
Ja: W tamtym związku to Cristiano płakał
https://coubsecure-a.akamaihd.net/get/b125/p/coub/simple/cw_timeline_pic/eb35f3a0909/2030bc1fb53badf45f722/med_1443077189_image.jpg
2
młodziaki nadrabiają zaangażowaniem ;) patrz - ile lat miał Pique w sezonie 6 pucharów? ;)
2
oby tak się jednak nie stało...
0
Brakuje mi tylko prawego obrońcy i napadziora...
Potrzebny nam solidny prawy obrońca bo Roberto (środkowy pomocnik), czy Vidal (prawy pomocnik) mistrzami defensywy nie są.
6
Złota piłka FIFA (fr: Ballon d'Or, ang: The Golden Ball) – coroczny plebiscyt piłkarski. Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym.
KTÓRY ZAPREZENTOWAŁ SIĘ NAJLEPIEJ
Jeszcze raz podkreślę ZAPREZENTOWAŁ SIĘ.
Synonimy - jeśli ktoś nie rozumie "zaprezentował się": pokazać się, wystąpić, dać się zobaczyć, przedstawić się, ukazać się, dać się poznać jako ktoś, okazać się.
RONALDO zaprezentował się najlepiej: w meczu z osłabioną Walią, z Wolfsburgiem, Szachtarem, Malmo.
ZAPREZENTOWAŁ SIĘ
Dla osób mówiących "zdobył ME" - JAK ZAPREZENTOWAŁ SIĘ W ME, "zdobył LM" - JAK ZAPREZENTOWAŁ SIĘ W LM.
4
praktycznie - na ME zagrał 1 dobry mecz - z osłabioną Walią
w LM w półfinale i finale grał słabo - wcześniej Real mierzył się z takimi potęgami jak Wolfsburg, Szachtar i Malmo
no ale skoro ZP to nagroda za osiągnięcia drużyny... jak najbardziej Ronaldo może znajdować się w czołówce