Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
wyślij CV do Barcelony
0
chciało Ci się tyle razy pisać?
1
Sędzia porażka. Na miejscu Lucho, czy któregokolwiek z naszych zawodników powiedziałbym w prost - NIE PORADZIŁ SOBIE. W pierwszej połowie siatkówka - zero reakcji. Kopią naszych - zero reakcji. Aż tu nagle dostał olśnienia pod koniec spotkania i każde dotknięcie zawodnika Atletico - faul...
Na naszej grupie fejsbukowej można wrzucać na sędziego. ;)
0
Kalidou Koulibaly - opcja "defensywnego" obrońcy - wtedy Rakieta może grać wyżej.
Jonathan Castro - choć ze względu na wiek - szkoda byłoby sadzać na ławkę.
Darijo Srna - opcja jedno-, dwusezonowa, ale może warto... ?
45
Panie Bartomeu! Tak się legend nie traktuje.
0
Chyba nie zrozumiałeś. ;) albo jesteś "w Barcelonie" od niedawna
0
Dobre - z perspektywy tego, co stało się potem. ;) Najlepszy przykład na to, że nazwiska nie tworzą zespołu.
Też za nim nie przepadałem... ale mając wybór Luca vs Oleguer. :D
0
Wyobraźcie sobie skład:
Valdes
Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal
Yaya Toure
Iniesta, Xavi
Messi, Eto'o, Ronaldinho
ławka: Thuram, Rafael Marquez, Deco, Henry, Sylvinho, Giovani dos Santos, Pinto
dobrze się prezentuje prawda? :P
0
La Ramblowicze - najłatwiejszy w obsłudze DARMOWY program do obróbki wideo (przycięcie/wgranie audio) to... ?
2
Louis van Gaal - doświadczony i ma DNA o którym wspominasz - w końcu to nasz były trener.
:D
2
Jako ciekawostkę podam, że Radomir wyciągnął nas z głębokiego dołka (do stycznia okupowaliśmy środek drugiej części tabeli) w sezonie 2002/2003. Przejął klub po van Gaalu (którego "działania" doprowadziły do odejścia jednej z największych gwiazd drużyny - Rivaldo).
19
i powrót cyklu "DNA Barçy: wypożyczeni i pożegnani"
7
Nie wybaczę mu Rivaldo.
0
Co z Neymarem? Na instagramie Barcelony NEYMAR ALERT
0
Trochę dystansu. ;)
2
Ja Ci kolego przetłumaczę. Ronaldo pyta "kiedy gramy z Legią?" z widocznym uśmiechem na twarzy sugerującym chęć rozstrzelania polskich amatorów. Oczywiście jest to wyłącznie moja interpretacja.
24
Sędziemu w 95 minucie wyświetlił się komunikat "Można teraz bezpiecznie zakończyć spotkanie". :D
2
Nie rozumiem Was, przeżywacie ten wynik z Borussią... Chyba lepiej, że Legia dostanie teraz - w grupie srogie lanie, niż potem - w 1/8 albo 1/4 LM. Potem mogliby już tego nie odrobić.
0
Gdzieś tutaj widziałem komentarz, że grając w Warszawie Real nie powtórzy wyniku z Malmo, bo przecież Legia im się postawi.
Na logikę - Malmo na pewno grało z nastawieniem przyjęcia srogiego lania (zimny prysznic przed szwedzkimi rozgrywkami). %)
2
Rivaldo.
1
Oglądałem sporo filmów dotyczących wydarzeń z 11.09. Nie wierzę w zamach.
105
Pytanie do redakcji - czy możemy spodziewać się powrotu cyklu "DNA Barçy: wypożyczeni i pożegnani"?
Munir, Sandro, Bartra, czy nawet Douglas... Fajnie byłoby poczytać, jak radzą sobie w swoich klubach.
3
I bardzo dobrze. Santos robił problemy - teraz możemy im się odwdzięczyć. ;)
1
robi cuda na boisku
8
Ronaldo jest w formie przed nadchodzącym sezonem...
https://www.facebook.com/penaldo7/videos/979465142179695/
9
Lubię Dybale. Dobry chłopak, walczak. Za 2 sezony zapraszam do Barcelony.
1
Dzięki za prostowanie.
Co nie zmienia faktu dobrej przeróbki. :d
35
Lewy to jest gość (nagłówek dla niekumatych).
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14224951_1783611475184404_4761098092256356652_n.jpg?oh=efa38ed1bded3b18d325e3cf14c9003a&oe=584E4683
0
SMS można wysyłać?
19
https://www.instagram.com/p/BJtNPYWgPRx/
Fajna propozycja stroju