3

wyślij CV do Barcelony

0

chciało Ci się tyle razy pisać?

1

Sędzia porażka. Na miejscu Lucho, czy któregokolwiek z naszych zawodników powiedziałbym w prost - NIE PORADZIŁ SOBIE. W pierwszej połowie siatkówka - zero reakcji. Kopią naszych - zero reakcji. Aż tu nagle dostał olśnienia pod koniec spotkania i każde dotknięcie zawodnika Atletico - faul...
Na naszej grupie fejsbukowej można wrzucać na sędziego. ;)

0

Kalidou Koulibaly - opcja "defensywnego" obrońcy - wtedy Rakieta może grać wyżej.
Jonathan Castro - choć ze względu na wiek - szkoda byłoby sadzać na ławkę.
Darijo Srna - opcja jedno-, dwusezonowa, ale może warto... ?

45

Panie Bartomeu! Tak się legend nie traktuje.

0

Chyba nie zrozumiałeś. ;) albo jesteś "w Barcelonie" od niedawna

0

Dobre - z perspektywy tego, co stało się potem. ;) Najlepszy przykład na to, że nazwiska nie tworzą zespołu.
Też za nim nie przepadałem... ale mając wybór Luca vs Oleguer. :D

0

Wyobraźcie sobie skład:
Valdes
Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal
Yaya Toure
Iniesta, Xavi
Messi, Eto'o, Ronaldinho

ławka: Thuram, Rafael Marquez, Deco, Henry, Sylvinho, Giovani dos Santos, Pinto

dobrze się prezentuje prawda? :P

0

La Ramblowicze - najłatwiejszy w obsłudze DARMOWY program do obróbki wideo (przycięcie/wgranie audio) to... ?

2

Louis van Gaal - doświadczony i ma DNA o którym wspominasz - w końcu to nasz były trener.
:D

2

Jako ciekawostkę podam, że Radomir wyciągnął nas z głębokiego dołka (do stycznia okupowaliśmy środek drugiej części tabeli) w sezonie 2002/2003. Przejął klub po van Gaalu (którego "działania" doprowadziły do odejścia jednej z największych gwiazd drużyny - Rivaldo).

19

i powrót cyklu "DNA Barçy: wypożyczeni i pożegnani"

7

Nie wybaczę mu Rivaldo.

0

Co z Neymarem? Na instagramie Barcelony NEYMAR ALERT

0

Trochę dystansu. ;)

2

Ja Ci kolego przetłumaczę. Ronaldo pyta "kiedy gramy z Legią?" z widocznym uśmiechem na twarzy sugerującym chęć rozstrzelania polskich amatorów. Oczywiście jest to wyłącznie moja interpretacja.

24

Sędziemu w 95 minucie wyświetlił się komunikat "Można teraz bezpiecznie zakończyć spotkanie". :D

2

Nie rozumiem Was, przeżywacie ten wynik z Borussią... Chyba lepiej, że Legia dostanie teraz - w grupie srogie lanie, niż potem - w 1/8 albo 1/4 LM. Potem mogliby już tego nie odrobić.

0

Gdzieś tutaj widziałem komentarz, że grając w Warszawie Real nie powtórzy wyniku z Malmo, bo przecież Legia im się postawi.

Na logikę - Malmo na pewno grało z nastawieniem przyjęcia srogiego lania (zimny prysznic przed szwedzkimi rozgrywkami). %)

2


Rivaldo.

1

Oglądałem sporo filmów dotyczących wydarzeń z 11.09. Nie wierzę w zamach.

105

Pytanie do redakcji - czy możemy spodziewać się powrotu cyklu "DNA Barçy: wypożyczeni i pożegnani"?
Munir, Sandro, Bartra, czy nawet Douglas... Fajnie byłoby poczytać, jak radzą sobie w swoich klubach.

3

I bardzo dobrze. Santos robił problemy - teraz możemy im się odwdzięczyć. ;)

1

robi cuda na boisku

8

Ronaldo jest w formie przed nadchodzącym sezonem...
https://www.facebook.com/penaldo7/videos/979465142179695/

9

Lubię Dybale. Dobry chłopak, walczak. Za 2 sezony zapraszam do Barcelony.

1

Dzięki za prostowanie.
Co nie zmienia faktu dobrej przeróbki. :d

0

SMS można wysyłać?

19

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?