1

Sporo błędów na koncie TS w tym sezonie... A już było kilka sytuacji w których napastnik był o włos od przejęcia piłki (TS grał wzdłuż bramki).

Jak mówiłem po sprzedaży Bravo - Ter Stegen ma bdb umiejętności gry na linii bramkowej. Gorzej jeśli chodzi o głowę. Widać, że ciąży mu bycie "po Neuerze". W sytuacji wymagającej prostego wybicia, wykopu w trybuny stara się zabłysnąć tym samym powodując niepotrzebne zagrożenie.

I mamy tego efekty. TS musi się nauczyć prostej rzeczy. Jeśli jest zagrożenie - należy je oddalić. Wybić na pałe.

0

Problem trzeba rozwiązać tam, gdzie się zaczyna.

1. Zabójstwa, gwałty, kradzieże - biorą się z patologii (poza chorobami psychicznymi).
2. Patologie tworzą się w rodzinach najczęściej biednych.
3. Tadam. Tragiczne jest to, że pracodawca musi zapłacić 2500 zł żebyś Ty na rękę dostał 1500.

0

Kara śmierci? Trudny temat. Chyba jedynie w przypadku 100% pewności o winie sprawcy.
Kara więzienia dla pijanych kierowców, kara więzienia dla kierowców przekraczających prędkość o 50 km/h (tak jest w Szwajcarii - i to działa).
Dla gwałcicieli - zrobić im to samo (przywiązać, zgwałcić za pomocą homosiów, nagrać film, opublikować). Z drugiej strony to też nie takie proste - jest pełno chorych kobiet, które po rzuceniu przez faceta posunęłyby się do fałszywych oskarżeń.

W każdym razie - powinniśmy zacząć od uświadamiania, od nauki konsekwencji (podstawy prawa, etyki, wychowania zamiast religii w szkole).

U nas wszystko działa źle... Dłuższy temat.

3

Myślisz, że policja mnie nie spisywała? Wtedy standardowo - bez problemu podałem dane/dowód i życzyłem spokojnej służby. Chcecie być traktowani, jak ludzie to tak się zachowujcie. Chcecie by służby "działały" to im to ułatwiajcie. Spinać się, robić problemy, nagrywać filmy i tracić czas... tego nie rozumiem.

20

My oczywiście wszyscy zaczęliśmy się z nich śmiać i dopier... im tekstami.
Dla mnie są mistrzami świata.
- zasługujecie na brawa. Jesteście najlepsi. Męscy i w ogóle - nie dajecie się systemowi...

Co w tym strasznego, że was spisali? Korona wam z głowy zleciała? Byliście większą grupą gówniarzy (sądząc po zachowaniu), a takim przychodzą różne "świetne" pomysły (np. wandalizm). Spisali was - w razie ewentualnych okolicznych problemów mają punkt zaczepienia.

0

A ile sytuacji zmarnowanych przez Luisito... :D :D

3

Myślę, że dla Vidala nie ma to większego znaczenia... Takie "powołanie" można o kant . rozbić. ;)

1

0

Zagrał świetnie. Zawsze go lubiłem - przede wszystkim za styl gry. Nie jest demonem prędkości, za to: umiejętność gry z przeciwnikiem na plecach, technika - światowy poziom.

1

Poczytaj o treningu ogólnorozwojowym, później split. W razie pytań wal śmiało :)

1

Plus jest taki, że mam brata w tym kraju. Nie jestem sam, nie jestem "zielony". Obcy - to prawda. Najlepiej u siebie. Pytanie, czy warto ambicje przedkładać nad zdrowy rozsądek. W końcu w 3 miesiące mogę mieć więcej (praktycznie na starcie) niż zarabiający średnią krajową Polak w rok...

0

Do 40tki - jeśli dożyję. Bez najmniejszych problemów ODŁOŻONE (nie - zarobione) 800.000 zł. I tutaj pojawia się pytanie - czy warto zostać...

0

Poznań. Problem w tym, że sam prowadzę biuro rachunkowe - inne biura postrzegają mnie jako konkurencję. Jeśli natomiast próbuję do działu - i główna/dyrektor fin słyszy o planach biegłego... Prawdopodobnie sama boi się konkurencji...

0

Znam temat. Znam kilku biegłych. Znam zarówno współpracujących z korporacjami, jak i tymi, którzy "ciułają" na własną rękę. Wiem, że można trafić lepiej, zarabiać więcej - ale tak jak mówiłem - trzeba liczyć na szczęście. Obecnie z certyfikatem księgowym, mgr fir i dosyć obszerną wiedzą - mam problemy ze znalezieniem ciekawych ofert...

0

Opcja 1 wiąże się z ciągłą walką i nauką. Później też nie będzie za różowo. I przede wszystkim... Trzeba liczyć na szczęście (trafić w dobrą, szanującą pracownika firmę).
Docelowo biegły rewident.

Opcja 2 kusi... Z uwagi na to, że przed 30 - bez większych wyrzeczeń - ustykam prawie 300.000 zł.

0

Mam dylemat...
1) Zostać w kraju i do końca życia pracować w wymarzonym zawodzie (maksymalne siano w zawodzie, do osiągnięcia za mniej więcej 6-7 lat to około 7000-8000 zł - oczywiście jeśli się poszczęści),
2) wyjechać za granicę - pracować w byle jakim zawodzie i odkładać 5000 zł miesięcznie, co miesiąc...

Co wybrać... Walkę u nas - licząc na szczęście, wyjazd za granicę - i życie jak pączek "dla samego życia". Co byście wybrali?

3

O tym, że Sergi ma mega potencjał mówiłem po presezonie Taty Martino.
W meczu z Valerengą pokazał się świetnie - przeciwnik niewymagający, ale sposób poruszania się z piłką, moment odegrania piłki, pole widzenia... Miód.

0

Kontuzja. Dzisiaj nie zagra (z tego co pamiętam).

0

Wiesz... kwestia widza. Dla jednych spoko, dla innych nic specjalnego. Inny przykład - rabona. Dla mnie to nic innego jak brak umiejętności posługiwania się słabszą nogą.

0

Tak z czystej ciekawości - skąd zainteresowanie freestyle'em? Zwłaszcza w wieku około 20 lat...

2

Niech się za grę weźmie, a nie kontrakty w głowach... Przy okazji minut miał "dojrzeć", a ostatnio coraz więcej głupot na boisku... Czy to "wypad" z piłką poza pole karne, czy wykop piłki pod nogi rywala.

0

obadajcie to. Na podstawie wydarzeń powstał film Obecność 2 :)

3

Trudny temat. Nie ma podstaw by nie wierzyć. Egzorcyzmy (np. Emily Rose) to fakty. To, co bardziej zastanawia - podłoże "opętań". Psychika? Głęboka (wręcz patologiczna) wiara? Czy te "złe demony" to kwestia podświadomości, czy... fakty?

0

Troszkę przespałem temat - ban Realu jest już "aktywny"? Czytam na ich stronie, że zespół nie ma ambicji, że potrzebne są wzmocnienia - stąd moje zainteresowanie.

1

ja nie polubiłem.

6

Mourinho nie wydaje się złym trenerem... Poza "gwiazdkami", które nie akceptują ławki będąc nawet w gunianej formie - widziałem raczej pozytywne opinie na jego temat.
Takie wycinki:

1

Przegląd raz w roku - w z góry znanym terminie...

1

Tak sobie przeglądam allegro... 15 letnie auta z przebiegiem 150.000 km to standard. Czy naprawdę nie ma sposobu na handlarzy Mirków? Dlaczego policja nie może - przy okazji kontroli - spisywać przebiegu pojazdu i wprowadzać danych do systemu?

1

niech się za trening weźmie

3

Cały zespół rywala na takiej przestrzeni... Masakra. Autobusy Mourinho wymiękają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?