Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wczoraj przed marketem Ukrainiec zagadał mnie o 80 gr. Dałem mu 2 zł.
Życzę każdemu by jego druga połówka patrzyła na Was tak, jak on na mnie w tamtej chwili. ;d ;d
4
Tak sobie patrzę...
Rocznik 91 - Thiago, Bartra, Montoya.
Rocznik 93 - Rafinha.
95 - Samper, Sandro Ramirez, Munir, Grimaldo.
Waszym zdaniem - brak poziomu w/w, czy brak odpowiedniego wprowadzenia w drużynę? ;) dla mnie pytanie retoryczne
edit:
nie wygląda tragicznie...
TS
Montoya, Bartra, Umtiti, Grimaldo
Samper
Thiago, Rafinha
Munir, Sandro, Neymar
0
Najbardziej boli mnie niewiara (wdupiemienie) w młodzież... 4-0 z Alaves, 65 minuta, na ławce Iniesta, Alena... Kogo wpuszcza Lucho???
35
النص من السهل جدا.
0
Lucho nie przypadł mi do gustu. Nie stawia na wychowanków, kieruje się swoimi osobistymi względami wystawiając podstawową 11stkę (bo jak można wytłumaczyć grę Gomesa kosztem Denisa). Każdy to widzi. Nic nowego
Bartomeu - żeby ocalić swoją pozycję - musi sprowadzić Sampaoliego.
0
to w końcu Real wygrywa na farcie czy gra do końca? ;)
39
Zawodnicy z Leganes sprawiają bardzo miłe wrażenie. Po każdym faulu pomogą wstać. Kultura i szacunek na boisku - to lubię :)
4
pamiętaj!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/15622107_1458545927522807_4644675113824101807_n.jpg?oh=0f673d64e85ee7eecebd0e7c3851169a&oe=5948C704
0
Zdenerwowało mnie stwierdzenie "grają piach"... ;) ten piach "wysypuje" im Lucho
0
Ty naprawdę oczekujesz, że Rafinha (bardzo kontuzjo, a raczej pechowogenny), Denis (grający ogony, bądź strasznie nieregularnie), czy Paco (grający z częstotliwością Douglasa) wejdą i zaprezentują poziom Messiego?
Zobacz, co dzieję się w naszej pomocy... Rakitić na def, Rakitić jako pomocnik. Gomes grał już na każdej pozycji... Rafinha lata raz po skrzydłach, raz środek. Kto to ogarnie?
9
Zdecydowanie jestem za zwolnieniem Lucho. Od początku mi "nie leżał".
1. Osobiste upodobania stawia nad dobro zespołu (Gomes, Munir w pierwszym składzie; Suarez, Vidal, Montoya, Bartra, Sandro na ławce).
Przypomnę tylko, że Denis w zeszłym sezonie "robił różnicę" w Villarreal. U nas zbiera ogony.
Po co nam Paco, skoro grywa co 5 spotkanie. Nie lepiej było sięgać w razie W do rezerw/młodych? Czy ktoś liczy na to, że Paco, bez rytmu meczowego, da nam więcej jakości?
2. Mówiąc o tym, że Roberto w przyszłości będzie grał w pomocy jasno pokazuje, że nie ma wizji na ten zespół (w okienku wydajemy 35 mln na beznadziejnego Gomesa - przesuwając nominalnego, "przyszłościowego" pomocnika na kulejącą prawą stronę obrony).
3. Motywacja leży i kwiczy. Wczoraj, dzięki zaangażowaniu, PSG zrobiło sobie "dodatkowego" zawodnika.
4. Zawodnicy chyba sami dobrze nie wiedzą, co mają zagrać. Raz Messi zakłada pressing (samotnie), raz inni. Wielokrotnie powtarzałem, że wystawiając 15 różnych składów,próbując 5 różnych opcji w pomocy, narzucając jednemu zawodnikowi różne style grania - nie ujedziemy.
5. Wychowankowie? Widział ktoś jakiegoś w pierwszym składzie? Za słabi są? Czy po prostu wynik 6-0 z Alaves był "na krawędzi" by dać szansę (i wsparcie) Aleni?
0
Zachwycał w pierwszych meczach sezonu (superpuchar) nieszablonowymi zagraniami.
0
Walentynki w Paryżu... Będzie fajnie mówili...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.pullandbear.com/pl/pl/dla-niego/nowo%C5%9Bci/kombinezon-marszczony-w-pasie-z-kr%C3%B3tkim-r%C4%99kawem-c1030017537p500035117.html#707
dobra męska stylówa... xD
33
Ja jestem samiec alfa. SIŁKA, POTEM MECZYK. Nie ma innej opcji.
Greya MOŻE pójdziemy obejrzeć, jak już znajdę dziewczynę.
0
La Ramblowicze. Szukam przyśpiewki:
la laaaa, la laaaaa, la-la, la-la, la la laaaa (...) - tekst oryginał
(to nie I will survive)
0
Nie wiem, co jest śmieszniejsze - jego skład, czy to, że wziąłeś go na poważnie. :D
2
dzisiaj sms, jutro przelew. Trzymam kciuki.
3
Bardzo dobrze. Nie lubię bandy Simeone. Miał pretensje o 5 minut? Nie pamięta wół... Ile razy byliśmy świadkami gry na czas, nagłych "skurczów" połowy ekipy, czy innych tego typu zagrywek. Ile razy sędzia tych sekund W OGÓLE nie uwzględniał.
Z drugiej strony - dziwią mnie komentarze, że sędzia wpłynął na wynik spotkania. Przecież (mając na uwadze liczne komentarze pojawiające się na tej stronie przy okazji naszego prawidłowo zdobytego gola) mieli całe spotkanie by pokazać swoją wyższość.
1
Neymar na instagramie w "relacji" wstawił:
1. znane już zdjęcie piłki w bramce z podpisem "hahahaha"
2. jego akcję po którym powinien być rzut karny "hahaha to nie jest karny (?)"
co dokładnie napisał - nie powiem, bo relacja została już usunięta :d
0
Skoro mają wpływ na wynik, to nie przyczyniają się do porażek?
0
Usprawiedliwiasz sędziego? Równie dobrze mogę napisać: "jeśli sędzia nie uzna nam 10 prawidłowych bramek to w sumie ciężko stwierdzić, że wpłynął na mecz, bo gdyby uznał 1, to następnych mogłoby nie być"... SĘDZIA NIE MOŻE MIEĆ WPŁYWU NA WYNIK SPOTKANIA.
1
Przede wszystkim:
- im coś jest łatwiejsze - tym trudniej o "przekręty". Wprowadzając goal-line - decyzja o uznaniu bramki jest prosta. Wprowadzając system powtórek - trudniej skrzywdzić złą decyzją.
Druga kwestia - każda drużyna powinna mieć możliwość oceny pracy sędziego (głównego, czy liniowych). Ocena powinna być jawna, rzetelna i uzasadniona. Sędzia dostanie 2 oceny. Na podstawie ocen zbudować "ranking" najlepszych sędziów i po X kolejkach degradować najsłabszych/awansować najlepszych z zaplecza.
0
To ja polecam:
dla rozkminy!
1
niczym Messi z Villarreal :)
138
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę - ARDA po strzelonej Bramce pocałował herb... Uwielbiam tego gościa. Siedzi na ławce - nie marudzi. Gra - daje z siebie 100%. Taki zawodnik to skarb.
0
Czekam na spotkanie w którym Gomes zaprezentuje coś na miarę Barcelony... W tym sezonie rozegrał już prawie 1500 minut...
6
Wszystko czym jesteśmy i odróżnia nas od szympansów pochodzi z jednoprocentowej różnicy DNA. Wyobraź sobie inną formę życia, która o 1% różni się od nas w takim kierunki w jakim my jesteśmy różni od szympansów. Różnimy się o 1% i budujemy teleskop Hubble'a, przejdźmy kolejny procent. Czym my jesteśmy dla nich?
~Neil Tyson