Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Lucho się nie zna. Sprzedał Montoye, usadził Vidala na ławce, upycha beznadziejnego Gomesa, gdy Denis Suarez - na początku sezonu, kiedy grał - był w stanie robić różnicę. Nosa "do zawodników" to on nie ma.
3
Ależ dzisiaj gra fajnie Montoya!!! Szkoda, że zmarnowaliśmy jego talent.
0
Chyba nikt nie zarabiał na początku po 3 tys... Ja zaczynałem w zawodzie od marnych kilka stówek (praktyki + na lewo siano). Potem dostałem staż, później umowy. Biorąc pod uwagę 5 letnie doświadczenie w zawodzie i wiedzę - zarabiam za mało. Dopóki jednak nie opanuje niemieckiego/angielskiego - o wyższych zarobkach/lepszej firmie/stanowisku głównego księgowego mogę pomarzyć.
0
dieta to podstawa :) kurczak, jajka, kasze, ryże, twarogi, banany itd. - spoko! ale musisz trzymać nadwyżkę kcal, jeśli chcesz nabrać masy
pamiętaj o odpowiedniej ilości tłuszczy, ww, białka
tłuszcze - oliwa z oliwek (nie do smażenia!), pestki słonecznika, migdały, orzechy etc.,
ww - kasze/ryże, banany (po treningu), płatki owsiane,
białko - kurczak, jaja, twaróg, ryby
wyższy poziom zapotrzebowania = raczej konieczność stosowania odżywek białkowych
1
25 l., księgowy, wypłacam 3,5-4k, w najbliższej przyszłości nauka języka + emigracja... brat (jako kierowca za granicą) jest w stanie co miesiąc bez problemu tyle odłożyć
0
MASA o Lepperze, Sumlińskim, Stonodze i Vedze! Mocno o WSI, mafii, sądach, rządach PiS-u i SYSTEMIE!
0
Prośba o pomoc:
mam bardzo mało miejsca na dysku C - 1,2 GB (tydzień temu było jeszcze 3-4). Ostatnio nic nie instalowałem... Ma ktoś koncepcję, co usunąć, by spowolnić proces zapchania dysku?
Gdzie znajdę "pliki śmieci"?
0
Wyobrażasz sobie FACHOWCA, który przyjdzie PRACOWAĆ za 6000 zł?
Dałbym im nawet po 40 tys., gdyby przyłożyli się do pracy, SZUKALI realnych ułatwień, usprawnień, rozmawiali z ludźmi. Za wiedzę się płaci. Za wiedzę, która "przysłuży" Polsce, przeciętnemu Kowalskiemu - tym bardziej.
0
Budowanie Polski należałoby rozpocząć od gruntownej zmiany konstytucji. 4krotnie mniejszy sejm - zarobki posła 4krotnie większe. Tyle w temacie.
0
Na logikę "losowanie" powinno wyglądać tak:
1) Monaco - Leicester
2) Juventus - Real
3) Barcelona - Bayern
4) Borussia - Atletico
chciałbym:
Barca vs Leicester, Monaco vs Borussia, Bayern vs Real, Juventus vs Atletico'
dalej - wiadomo... ;)
5
Zapraszam do naszej grupy użytkowników fcbarca.com
https://www.facebook.com/groups/997988400267667/
0
Jakie zarobki - wg Was - pozwoliłyby Wam na godne życie w Polsce?
1
wymiata :D
4
Ja wstaję o 5, pracuję ponad 8 godz (co prawda nie fizycznie, ale dość duży wysiłek umysłowy). Oglądałem mecz do końca + powtórki (reakcja Messiego, reakcja w studiu, reakcje kibiców). Poszedłem spać o 2:30.
Od 63 minuty były myśli "gdyby strzelili teraz to mają X minut na 2 bramki". Wiara do końca!
2
Jezu... Brakuje słów żeby opisać to, co dzisiaj widzieliśmy. Emocje cały czas szaleją.
Staram się myśleć trzeźwo i WYGRALIŚMY 6-1 z PSG. To pogrom jednego z faworytów. Jeśli pokażemy dzisiejsze zaangażowanie - nie ma na nas mocnych.
Żyjemy w pięknych, bordowo-granatowych czasach!!!
1
Messi po bramce Roberto! pewnie było, ale piękne chwile
2
raffaello po byku
1
Przegląd dawnych komentarzy ciąg dalszy...
Wśród wielu głupich komentarzy, znalazłem fascynację Rakitićem z 2009 roku... :D
"no i film o Ivanie Rakitic - nie zlepek najlepszych akcji, tylko filmik prezentujący jego możliwości i charakterystyke
zobaczcie, co Rakieta potrafi(ł)
26
Mój pierwszy "ewidencjonowany" tutaj komentarz jest z 2 sierpnia 2008...
Dopiero teraz ogarnąłem, że to prawie 9 lat temu... W tym roku mój komentarz szedłby do komunii.
63
A w środę Gomes w wyjściowym... i cały misterny plan... xD
0
Busquets w miejsce Rakiety. Iniesta na środek. Na lewą Alba. Później - w zależności od przebiegu zdarzeń - Rakieta za Busiego, Denis za Inieste.
0
Możesz skrobnąć jakiś list polecający i wysłać do Bartomeu. ;)
2
Wyzwania dla nowego trenera:
1) włączyć do gry La Masie (Alena, Palencia)
2) odświeżyć środek - Denis, Roberto, Rafinha - przejmują pałeczkę po Andresie, Busim, Xavim
3) zwiększyć rotację w MSN (wykorzystać Ardę + Paco?)
4) sprowadzić perspektywicznego ŚO/wprowadzić Marlona (nie wiem, jak sobie radzi)
5) zdecydować co z Mathieu, Gomesem, Rakiticiem, Ardą...
13
Jakim cudem Gomes w tym sezonie rozegrał więcej minut od Denisa?! Co tu się odluisenriqueowaniło?
5
polityka klubu czy polityka Lucho?
Mieliśmy Montoye to był traktowany jak Vidal. Najlepsze lata na rozwój przesiedział na ławce...
2
wtf...
0
ale to wymyśliłeś...
12
Zaangażowanie Rafinhi mi imponuje. Chłopak musi grać więcej. Dajmy mu do pary Denisa, za Busiego Roberto i mamy 3 zaangażowanych, wybieganych pomocników.
0
Ma ktoś z Was bezpośredni kontakt z osobą "chorującą" na autyzm?
6
Myślisz, że za te 2 zł importuje przyjaciół? :D