21

Lucho się nie zna. Sprzedał Montoye, usadził Vidala na ławce, upycha beznadziejnego Gomesa, gdy Denis Suarez - na początku sezonu, kiedy grał - był w stanie robić różnicę. Nosa "do zawodników" to on nie ma.

3

Ależ dzisiaj gra fajnie Montoya!!! Szkoda, że zmarnowaliśmy jego talent.

0

Chyba nikt nie zarabiał na początku po 3 tys... Ja zaczynałem w zawodzie od marnych kilka stówek (praktyki + na lewo siano). Potem dostałem staż, później umowy. Biorąc pod uwagę 5 letnie doświadczenie w zawodzie i wiedzę - zarabiam za mało. Dopóki jednak nie opanuje niemieckiego/angielskiego - o wyższych zarobkach/lepszej firmie/stanowisku głównego księgowego mogę pomarzyć.

0

dieta to podstawa :) kurczak, jajka, kasze, ryże, twarogi, banany itd. - spoko! ale musisz trzymać nadwyżkę kcal, jeśli chcesz nabrać masy

pamiętaj o odpowiedniej ilości tłuszczy, ww, białka
tłuszcze - oliwa z oliwek (nie do smażenia!), pestki słonecznika, migdały, orzechy etc.,
ww - kasze/ryże, banany (po treningu), płatki owsiane,
białko - kurczak, jaja, twaróg, ryby

wyższy poziom zapotrzebowania = raczej konieczność stosowania odżywek białkowych

1

25 l., księgowy, wypłacam 3,5-4k, w najbliższej przyszłości nauka języka + emigracja... brat (jako kierowca za granicą) jest w stanie co miesiąc bez problemu tyle odłożyć

0

MASA o Lepperze, Sumlińskim, Stonodze i Vedze! Mocno o WSI, mafii, sądach, rządach PiS-u i SYSTEMIE!


0

Prośba o pomoc:
mam bardzo mało miejsca na dysku C - 1,2 GB (tydzień temu było jeszcze 3-4). Ostatnio nic nie instalowałem... Ma ktoś koncepcję, co usunąć, by spowolnić proces zapchania dysku?
Gdzie znajdę "pliki śmieci"?

0

Wyobrażasz sobie FACHOWCA, który przyjdzie PRACOWAĆ za 6000 zł?

Dałbym im nawet po 40 tys., gdyby przyłożyli się do pracy, SZUKALI realnych ułatwień, usprawnień, rozmawiali z ludźmi. Za wiedzę się płaci. Za wiedzę, która "przysłuży" Polsce, przeciętnemu Kowalskiemu - tym bardziej.

0

Budowanie Polski należałoby rozpocząć od gruntownej zmiany konstytucji. 4krotnie mniejszy sejm - zarobki posła 4krotnie większe. Tyle w temacie.

0

Na logikę "losowanie" powinno wyglądać tak:
1) Monaco - Leicester
2) Juventus - Real
3) Barcelona - Bayern
4) Borussia - Atletico

chciałbym:
Barca vs Leicester, Monaco vs Borussia, Bayern vs Real, Juventus vs Atletico'
dalej - wiadomo... ;)

5

Zapraszam do naszej grupy użytkowników fcbarca.com
https://www.facebook.com/groups/997988400267667/

0

Jakie zarobki - wg Was - pozwoliłyby Wam na godne życie w Polsce?

1

wymiata :D

4

Ja wstaję o 5, pracuję ponad 8 godz (co prawda nie fizycznie, ale dość duży wysiłek umysłowy). Oglądałem mecz do końca + powtórki (reakcja Messiego, reakcja w studiu, reakcje kibiców). Poszedłem spać o 2:30.

Od 63 minuty były myśli "gdyby strzelili teraz to mają X minut na 2 bramki". Wiara do końca!

2

Jezu... Brakuje słów żeby opisać to, co dzisiaj widzieliśmy. Emocje cały czas szaleją.
Staram się myśleć trzeźwo i WYGRALIŚMY 6-1 z PSG. To pogrom jednego z faworytów. Jeśli pokażemy dzisiejsze zaangażowanie - nie ma na nas mocnych.
Żyjemy w pięknych, bordowo-granatowych czasach!!!

1


Messi po bramce Roberto! pewnie było, ale piękne chwile

2

raffaello po byku

1

Przegląd dawnych komentarzy ciąg dalszy...
Wśród wielu głupich komentarzy, znalazłem fascynację Rakitićem z 2009 roku... :D

"no i film o Ivanie Rakitic - nie zlepek najlepszych akcji, tylko filmik prezentujący jego możliwości i charakterystyke

"

zobaczcie, co Rakieta potrafi(ł)

26

Mój pierwszy "ewidencjonowany" tutaj komentarz jest z 2 sierpnia 2008...
Dopiero teraz ogarnąłem, że to prawie 9 lat temu... W tym roku mój komentarz szedłby do komunii.

63

A w środę Gomes w wyjściowym... i cały misterny plan... xD

0

Busquets w miejsce Rakiety. Iniesta na środek. Na lewą Alba. Później - w zależności od przebiegu zdarzeń - Rakieta za Busiego, Denis za Inieste.

0

Możesz skrobnąć jakiś list polecający i wysłać do Bartomeu. ;)

2

Wyzwania dla nowego trenera:
1) włączyć do gry La Masie (Alena, Palencia)
2) odświeżyć środek - Denis, Roberto, Rafinha - przejmują pałeczkę po Andresie, Busim, Xavim
3) zwiększyć rotację w MSN (wykorzystać Ardę + Paco?)
4) sprowadzić perspektywicznego ŚO/wprowadzić Marlona (nie wiem, jak sobie radzi)
5) zdecydować co z Mathieu, Gomesem, Rakiticiem, Ardą...

13

Jakim cudem Gomes w tym sezonie rozegrał więcej minut od Denisa?! Co tu się odluisenriqueowaniło?

5

polityka klubu czy polityka Lucho?
Mieliśmy Montoye to był traktowany jak Vidal. Najlepsze lata na rozwój przesiedział na ławce...

2

wtf...

0

ale to wymyśliłeś...

12

Zaangażowanie Rafinhi mi imponuje. Chłopak musi grać więcej. Dajmy mu do pary Denisa, za Busiego Roberto i mamy 3 zaangażowanych, wybieganych pomocników.

0

Ma ktoś z Was bezpośredni kontakt z osobą "chorującą" na autyzm?

6

Myślisz, że za te 2 zł importuje przyjaciół? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?