0

Skąd te statystyki? Nikt "normalny" nie skreśla drużyny z 5 pkt punktową stratą i prawie 20 meczami (w tym 1 bezpośrednim) do rozegrania.

37

"Co, jeśli światełko widoczne na końcu tunelu w momencie śmierci jest światłem z innej sali szpitalnej, w której właśnie się przychodzimy na świat, a jedynym powodem, że płaczesz jest fakt, że pamiętasz o całym przeszłym życiu, bo wiesz, że umarliśmy i straciliśmy wszystko. A wraz z dorastaniem zaczynasz zapominać swoje przeszłe życie i skupiasz się na nowym. Jednak jakieś urywki pamięci z przeszłości pozostają i dlatego miewasz deja vu. Zastanów się nad tym przez chwilę".

0

Dokładnie. Taki wynik a siedzi na ławce...

0

Ja mam Xiaomi mi5 i Samsunga S4 LTE. Jakieś info potrzebujesz?

19

W sezonie 08/09 mieliśmy 3 świetnych ŚO - Pique, Puyola, Marqueza. Mieliśmy 5 solidnych pomocników - Toure, Busquetsa, Xaviego, Inieste, Keite. W ataku Eto'o, Messi, Henry + młody Pedro, Bojan i drewniany Gudjohnsen.

Największym naszym problemem jest to, co Enrique uważa za zaletę - wszechstronność. Gomes - raz gra za Busiego, raz za Rakiticia. Rafinha - raz skrzydło, raz środek pola. Denis - a to cały mecz z Iniestą, a to cały mecz z innym ŚP. A to raz graj ofensywnie, raz staraj się uzupełniać z innym. A na to wszystko masz 30 minut. Arda? Arda to prawoskrzydłowy, lewoskrzydłowy, środkowy pomocnik.

Od początku mówiłem i powtarzać będę. Kupować powinniśmy TYPOWYCH zawodników na dane pozycje. Przerabianie pomocnika na obrońcę, czy box to box na kreatywnego pomocnika NIE MA SZANS powodzenia. Jeśli Lucho już teraz mówi, że Roberto w przyszłości musi grać w pomocy to dlaczego wystawia go na prawej obronie? Po co ściąga Vidala, po co mu Cancelo skoro NIE MA solidnego PRAWEGO obrońcy?

W meczu z Bilbao gra Alba, w meczu z Villarreal Digne. Kto NORMALNY robi takie rotacje? Na mocnych zawodników podstawowa linia obrony. Digne, Paco, czy Gomes mają ogrywać się z drużynami 2 połowy tabeli, nie w spotkaniach o ważne punkty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Podpisuje się pod Twoimi słowami.

0

W pierwszym sezonie było podobnie - do stycznia Lucho wystawiał "swój skład", przekładał swoje "wizje" na zespół. Dobrze wiemy, jak to wyglądało. Może teraz - nagle (jak wtedy) - dostanie oświecenia i zaczniemy grać Iniesta i Denisem w środku pola?

1

Nie patrz na rocznik auta, ani tym bardziej na przebieg. W zeszłym roku sprzedałem Skode Octavie z 98 roku, która stanem (auto na własny użytek - regularnie serwisowane we własnym zakresie) była lepsza od Laguny z 04 (inne sprzedane auto).

3

Takie mnie naszły teraz przemyślenia... Ile bzdur, ile niepotrzebnych zmartwień zaprząta naszą głowę w codziennym życiu, o których z upływem czasu i tak zapominamy... Ledwo pamiętam czasy LO a było to 8 lat temu. Nie mówiąc o gimnazjum...

Za 10-15 lat - zapewne zostaną tylko najlepsze wspomnienia z liceum, a o studiach (robiłem zaocznie więc więcej nauki od fajnych wspomnień) praktycznie zapomnę... Jak ten czas zap.szybko leci.

1

O jakiej kwocie myślisz? Jak często jeździsz i jakie robisz trasy (długie, sporadyczne wypady/częste, krótkie trasy)?

0

23 lata temu... Wydaje się tak bardzo dawno temu, a to 94 rok...

0

Zainwestować w Djibril Sidibé/Mario Gaspara i Koulibaly'ego.

Sprzedać Vidala, Mathieu, Rakiticia i Rafinhe.

1

Grupa użytkowników fcbarca.com - zapraszam :)
https://www.facebook.com/groups/997988400267667/

2

Jeszcze nie ma półmetku rozgrywek, a już przyznajecie mistrzostwo Realowi... To tylko 6 pkt.
Prawda jest taka, że Real ma po swojej stronie niesłychanego farta + sędziów. Z La Coruna wygrali w 92 minucie, z nami zremisowali w 90.
W 5 minut zrobili 5 pkt przewagi.
A jeśli chodzi o sędziowanie... Kabaret. Nawet 19stą Granadę muszą krzywdzić... Jeśli ktoś uważa, że błąd przy bramce na 2-0 nie ma wpływu na przebieg spotkania to nie ma o czym gadać.

My "bez formy", z gównianym sędziowaniem (przykład Bilbao) tracimy aż "6 pkt", które można odrobić po 1 przegranej Realu i spotkaniu bezpośrednim.

0

Przez ostatnie pół godzinki dołączyło 15 użytkowników... Fajnie byłoby, gdyby BarcaInfo dołączył do grupy i dzielił się na niej ciekawostkami/informacjami... :)

0

ja jestem adminem ;) BarcaInfo jeśli jesteś w grupie - napisz do mnie, dostaniesz :)

1

zawsze dobrze poinformowany :d

1

Ooo. Podbijam. Chętnie nauczę się hiszpańskiego.

0

Nowa fryzura? Jeśli nawet nie po młodych rysach twarzy, to po samym uzębieniu można poznać, że to zdjęcie ma trochę lat...
Czasy Gremio... (?)

0

Jeśli chodzi o czarnoskórnych, francuskich obrońców - inwestowałbym w ciemno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja ostatnio porządek w aucie robiłem 24 grudnia 2015 roku. A to może z takiego względu, że auto stare i w sumie jeżdżę b mało...
Obecne auto ma za zadanie jeździć. Jak już kupię wymarzone... wtedy będę dbał.

3

Szukam kosztów firmowych. Wolę kupić odkurzacz "do lokalu" i używać kilka razy w roku.

0

La Ramblowicze - szukam odkurzacza; główne zastosowanie - odkurzanie auta (maks. 2 razy w roku). Cena do 500 zł. Znacie coś ciekawego, bezawaryjnego?

0

Ja od X lat trenuje wyłącznie sztangielkami. Skos góra + skos dół + rozpiętki. Mi zależy wyłącznie na wyglądzie - stąd odpuszczam wyciskanie na płaskiej.
6-8 powtórzeń? Jak dla mnie minimum 8. Sam robię 12 - ale cele treningowe mam trochę inne.

0

Gra na tej pozycji jest fajna - masz czynny udział w grze, udział praktycznie w każdej akcji. Jeśli dopiero "budujesz" zaufanie zespołu - staraj się jak najwięcej podawać. Zwykłe wyrzucenie z autu - "odklepujesz" wyrzucającemu. Widzi, że Ty mu ufasz, widzi, że jak Tobie poda to może liczyć na odegranie. Niby nic, ale zobaczysz jak działa. A to, że ktoś inny podprowadzi piłkę 5 metrów wyżej - nic strasznego (pamiętaj, żeby jednak nie uciekać a być alternatywą do podania).

Dokładnie - takie zaskakujące ataki, czy nawet delikatne władowanie się w nogi rywala - chłopak nabiera wątpliwości, widzi, że ma mało miejsca - najczęściej odgrywa na bok, gra przez bramkarza.

Po rozpoczęciu od razu biegnę pod najlepszego. Jeśli odda i akcja przeniosła się do przodu - biegnę asekurować tył, ale cały czas analizuję pozycję tamtego i staram się mieć czyste pole (żadnego przeciwnika na drodze) by w razie odegrania w 2-3 sekundy doskoczyć.

Standardowo - w meczach w których nie znamy rywala gramy 1-2-1 (obrońca, 2 bocznych wahadłowych, atakujący).
------4-------
--2--------3--
------1-------

Często przechodzi w:
---4-----3----
---2-----1----
lub
---2-----4----
---1-----3----

czyli 4 i 1 zmienia strony (porusza się wszerz boiska), 2 i 3 wzdłuż.

0

Jeśli chodzi o defensywę - jeśli gramy na sali (4 vs 4 w polu) i widzę, że gra przeciwników opiera się na 1 zawodniku (pozostali słabsi) to jestem najczęściej "plasterem" tego najlepszego. Jako "plaster" masz zadanie 1. blokować strzały, 2. uniemożliwić rozegranie w przód (stojąc metr, półtora od przeciwnika). Jeśli próbuje dryblingu na Tobie - często wygląda to tak, że stoi i "myśli" w którą stronę pójść - analizuj jak blisko jego noga jest piłki i czy Ty z "zaskoczenia" (mało osób myśli, że za chwilę wjedziesz w piłkę) jesteś w stanie ją odebrać/kopnąć. Jeśli jest "level" wyżej i dobrze drybluje w biegu - nie staraj się za wszelką cenę odebrać - skup się na blokowaniu strzałów/podań do przodu.

0

Ja gram dla relaksu. Gram na środku pola bo lubię być "pod grą". Przede wszystkim ZAWSZE staram się być opcją do rozegrania - czy to dla skrzydłowego, czy obrońcy. Nigdy nie uciekam od piłki, praktycznie zawsze "przodem" do posiadającego piłkę (biegnę do piłki, śledzę "co się dzieje za mną", w razie potrzeby wbiegam przed przeciwnika, by zastawić piłkę ciałem).
Rzadko drybluje - moim zdaniem lepiej podać.
Co uwielbiam robić - będąc już w "ataku" - wystarczy mi trochę miejsca by fajnie uderzyć. Potrenuj "lepszą" nogę by praktycznie każdy strzał leciał w światło bramki.

4

Kolejne "dobre zmiany":
Mariusz Bober odwołany ze stanowiska prezesa Grupy Azoty (firma państwowa). Jednocześnie rada powołała w skład zarządu Wojciecha Wardackiego i powierzyła mu funkcję prezesa zarządu spółki.
Oczywiście nie muszę mówić z jaką partią związany jest Wardacki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?