MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A Neymar na środku pomocy ? :P Zostaw swoje przemyślenia dla siebie :)
1
Brakuje bramki Rakitica w top 3.O wiele ładniejsza niż gol Saula Nigueza :)
1
Całe wakacje co drugi artykuł na tej stronie był o plotkach prasowych :P Ja już się przyzwyczaiłem :)
0
Ligue 1 może i jest na poziomie Włoch czy Portugalii ale do Angielskiej,Hiszpańskiej i Niemieckiej ligi nie ma podjazdu :)
29
Słabe... Mam lepszy pomysł na reklamę,ale dla koncernów tytoniowych :)
Pal szlugi,a będziesz zapieprzać w obronie jak Mathieu :P
1
To była celowa zagrywka ze strony PSG żeby Ibra był wypoczęty :)
Uraz pięty ? :P Bitch Please :P
11
Panie i Panowie kiedyś będziemy mogli się pochwalić że żyliśmy w czasach gdy Leo grał w piłkę :) Messi to Król footballu i najlepszy zawodnik w historii tego sportu :) Jak mawia Ray Hudson ''Incredible little man''
1
Zabawne to jest źródło tego ''newsa'' :)
1
Tam przy tej bramce na spalonym był ten co asystował Rooneyowi i o ile dobrze pamiętam to Chicharito był :)
10
Who is the best player in the world ? :P
1
Ma całe okrągłe 0 asyst :P
1
Nożem na pół :P
0
Incredible Little Man !!!
0
Człapania na boisku ? Weź wyjdź :)
1
Vamos Barca !!!
1
Bitch Please :) Douglas ? Nic nie zrobił.Właśnie NIC!!! A Dani robi ale nie to co trzeba :) Nie ma co jechać po Douglasie to jego 1 mecz w naszych barwach...
0
...Tyle mam ci do powiedzenia :)
1
Weźcie kur... idźcie spać.Wstyd mi za takich ''kibiców'' Barca gra źle ale z klubem trzeba być na dobre i na złe.
0
Co ty pieprzysz ? :P Weź skończ...
1
Chcesz zabłysnąć takim komentarzem ? Jaki zasób mojego słownika ? Nie znasz mnie więc ścichnij chłopcze...
0
Nie pieprz głupot...
0
Czego oni z nami nie gają w piłkę ? Żałosne...
0
Nie pieprz głupot :) Nie ma jak tego zrobić.
2
Ciebie :)
0
Nie można na coś takiego pozwalać !!!
9
Vamos Barca!!!Messi jest najlepszy :)
17
Przydałoby się żeby jeszcze Ciebie ktoś na bezludnej wyspie zostawił :)
1
Tutaj już tak się utarło że pod głównym newsem jest ogólna dyskusja na temat tego co danego dnia się dzieje na boiskach piłkarskich.Ja w tym nic złego nie widzę.Można dyskutować na temat innych drużyn jak akurat Barca nie gra swoich meczów.
1
Uwierz mi że żaden kibic Realu za wypowiedź która jest sensowna i na poziomie nie dostaje tu bana.
1
Akurat tutaj prawie nikt nie hejtował Alexisa :) Prawie każdy doceniał jego zaangażowanie :)