6

A Neymar na środku pomocy ? :P Zostaw swoje przemyślenia dla siebie :)

1

Brakuje bramki Rakitica w top 3.O wiele ładniejsza niż gol Saula Nigueza :)

1

Całe wakacje co drugi artykuł na tej stronie był o plotkach prasowych :P Ja już się przyzwyczaiłem :)

0

Ligue 1 może i jest na poziomie Włoch czy Portugalii ale do Angielskiej,Hiszpańskiej i Niemieckiej ligi nie ma podjazdu :)

29

Słabe... Mam lepszy pomysł na reklamę,ale dla koncernów tytoniowych :)
Pal szlugi,a będziesz zapieprzać w obronie jak Mathieu :P

1

To była celowa zagrywka ze strony PSG żeby Ibra był wypoczęty :)
Uraz pięty ? :P Bitch Please :P

11

Panie i Panowie kiedyś będziemy mogli się pochwalić że żyliśmy w czasach gdy Leo grał w piłkę :) Messi to Król footballu i najlepszy zawodnik w historii tego sportu :) Jak mawia Ray Hudson ''Incredible little man''

1

Zabawne to jest źródło tego ''newsa'' :)

1

Tam przy tej bramce na spalonym był ten co asystował Rooneyowi i o ile dobrze pamiętam to Chicharito był :)

10

Who is the best player in the world ? :P

1

Ma całe okrągłe 0 asyst :P

1

Nożem na pół :P

0

Incredible Little Man !!!

0

Człapania na boisku ? Weź wyjdź :)

1

Vamos Barca !!!

1

Bitch Please :) Douglas ? Nic nie zrobił.Właśnie NIC!!! A Dani robi ale nie to co trzeba :) Nie ma co jechać po Douglasie to jego 1 mecz w naszych barwach...

0

...Tyle mam ci do powiedzenia :)

1

Weźcie kur... idźcie spać.Wstyd mi za takich ''kibiców'' Barca gra źle ale z klubem trzeba być na dobre i na złe.

0

Co ty pieprzysz ? :P Weź skończ...

1

Chcesz zabłysnąć takim komentarzem ? Jaki zasób mojego słownika ? Nie znasz mnie więc ścichnij chłopcze...

0

Nie pieprz głupot...

0

Czego oni z nami nie gają w piłkę ? Żałosne...

0

Nie pieprz głupot :) Nie ma jak tego zrobić.

2

Ciebie :)

0

Nie można na coś takiego pozwalać !!!

9

Vamos Barca!!!Messi jest najlepszy :)

17

Przydałoby się żeby jeszcze Ciebie ktoś na bezludnej wyspie zostawił :)

1

Tutaj już tak się utarło że pod głównym newsem jest ogólna dyskusja na temat tego co danego dnia się dzieje na boiskach piłkarskich.Ja w tym nic złego nie widzę.Można dyskutować na temat innych drużyn jak akurat Barca nie gra swoich meczów.

1

Uwierz mi że żaden kibic Realu za wypowiedź która jest sensowna i na poziomie nie dostaje tu bana.

1

Akurat tutaj prawie nikt nie hejtował Alexisa :) Prawie każdy doceniał jego zaangażowanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?