MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
YT usunęło mu kanał...
1
Czy ja gdzieś napisałem że grałem na amatorze itd ? I nie wyjeżdżaj mi chłopcze z tym czy mnie na coś stać czy nie bo to nie twój interes.Jak dla ciebie gra się opierała tylko na bezsensownej grze fizycznej i główkach to nie znaczy że każdy tak grał :) Messi od paru ładnych lat promuje tą grę i jego osoba jest bardzo dobrze w niej odwzorowana,więc nie pieprz głupot :) Tyle na ten temat.Na razie :)
Nie pozdrawiam :)
1
Przekręt to Arcydzieło :P Polecam też Lock, Stock and Two Smoking Barrels tego samego reżysera.
7
''FIFA 14-Messim gra się źle'' Trzeba umieć grać :)
1
Wybiera się ktoś jutro do SQRdot Cafe w Sopocie na mecz Barca vs Alhletic ?
5
https://x.com/i_am_sangi/status/510473266772078592/photo/1
Piękne zdjęcie :)
VeB!!!
1
A ja tam lubię Czerwonych Pepe i Ramosa :P
0
Ja już zakupiłem pre-order.Fifa w tym roku wymiata :) Fakt że demo trochę nie dopracowane,ale wyjdą nowe sterowniki + w finalnej wersji zobaczymy dopracowany produkt.Nic tylko czekać do premiery,a później atakować ostro UltimateTeam :)
0
http://www.wiziwig.tv/
1
Ale tylko jak weźmie ze sobą Marcina żeby zapisywał :P
1
Swoją drogą to kolczyka nawet nie zauważyłem :P I tak według mnie kolczyki to dodatek dla panienek :)
0
Czytaj ze zrozumieniem :) W cudzysłowie napisałem w miarę :)
1
SNM-Show No Mercy :) To będzie trio nie do zatrzymania :)
0
Panowie i Panie jeszcze tylko 24h do meczu :)
0
Dani nawet ''w miarę '' normalnie ubrany :P Aż dziwne że nie wytrzasną znowu jakiegoś pomarańczowego gajera :P
0
''Najczęściej swoich kolegów z sekcji koszykówki dopinguje Gerard Piqué'' Może Gerard się miną z powołaniem :P Wzrost ma w sumie dobry na koszykarza :)
4
Lucho chyba lepiej od Ciebie widzi kto jest w lepszej dyspozycji do meczu,więc nie wyjeżdżaj tu z jakimiś tekstami o ''pupilkach''
0
Wybiera się ktoś jutro do SQRdot Cafe w Sopocie na mecz Barca vs Alhletic ?
0
W Telewizorze :P
1
Nie przetłumaczysz niektórym ludziom z tej strony :P Jest moda na Munira i Sandro to tak będą pisać :P No i oczywiście Pedro trzeba zjechać :)
0
Czyli według ciebie na środku obrony w meczu z trudnym przeciwnikiem jakim jest Athletic Bilbao powinni zagrać stoperzy którzy jeszcze nigdy ze sobą nie grali,a na dodatek jeden z nich jest świeżo po kontuzji ? :P
0
Klub tworzy napięcie :P
0
Wróżbici :P ''Komentarz powinien zawierać od 15 do 2000 znaków''
0
Wenger nie jest taki głupi jak się niektórym wydaje :P Nie wciśniemy mu naszego asa drugiej linii S.Roberto :P
3
Jak masz pisać głupoty to następnym razem nie pisz nic :P Taka moja rada :)
0
Halilovic to będzie kocur :P Ja bym na miejscu Lucho już zaczynał go powoli wcielać do 1 zespołu np: na mecze w Pucharze Króla.
1
Składa autografy :P
0
Piękny Jubileusz :) Dani to stary wariat :P Wieszałem na nim psy za jego występy,ale zignorowałem to że ten chłopak wnosi pozytywną aurę do zespołu :)
0
Dobre :P Ale zęby Urugwajczyka będą musieli dobrze schować :P
24
Mam szacunek dla Pepa ale niech się odpieprzy od naszych zawodników :)