MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Mam szacunek dla Pepa ale niech się odpieprzy od naszych zawodników :)
0
To jest Demo panowie.Finalna wersja będzie dopiero dopracowana.Ja mam stałe 50-60 fps a gra i tak się jakoś dziwnie przyciąć potrafi :P
0
Google nie gryzie :P
0
Fifa 15 wymaga karty z obsługą Directx 11.A ta co ty wymieniłeś to zwykła zintegrowana karta.
3
Wyluzuj :P To strona o Barcelonie a nie o grach komputerowych :)
1
Ale co to za frajda w tego PES grać ? Liczy się tylko Ultimate Team w Fifie :P
0
10% i już 2 razy przerwało :P Coś czuje że trochę się z tym pomęczymy :P
0
Pobiera wam się ? Bo mi jakiś błąd wyskakuje że wystąpił problem z siecią.
6
https://x.com/Footballltrolls/status/509378308208095232/photo/1
hehe :P
0
Fuck YouTube :P
2
Głodnemu chleb na myśli :P
0
Normalka.To jest przecież wersja demonstracyjna.
0
https://x.com/Footballltrolls/status/509333028632801280/photo/1
Może to będzie wzmocnienie Realu w Zimie :P
1
Tak dzisiaj :)
1
Mały Generał :P
18
Jeżeli nie widzisz sensu w oglądaniu meczu Barcy to nie jesteś jej fanem :)
9
http://www.dailymotion.com/video/x25ivv7_todo-empieza-de-nuevo_sport
Visca El Barca!!!
5
Genialny filmik :)
0
0
Niestety ale tak to już jest że za darmo to sobie za bardzo footballu w jakości hd nie pooglądasz.
0
We wtorek to i tak większość będzie oglądać Borussia vs Arsenal.
1
Mały Wielki Człowiek :)
0
Po 3 kolejkach nie ma co oceniać która szkółka w tym sezonie będzie lepsza.
0
0
1
Gratulacje!!! Poproszę o podobny wynik pierwszej drużyny z Athletic :)
VeB!!!
0
To jest mecz o punkty w którym gra Reprezentacja Polski więc daruj sobie takie komentarze...
0
Nie ma się czym podniecać :P Zobaczymy jak sobie z mocniejszymi Reprezentacjami poradzą :)
1
Ma ktoś link do transmisji Barcelona B vs Zaragoza ?
2
Logika EA Sports.Nic na to nie poradzisz :P