24

Mam szacunek dla Pepa ale niech się odpieprzy od naszych zawodników :)

0

To jest Demo panowie.Finalna wersja będzie dopiero dopracowana.Ja mam stałe 50-60 fps a gra i tak się jakoś dziwnie przyciąć potrafi :P

0

Google nie gryzie :P

0

Fifa 15 wymaga karty z obsługą Directx 11.A ta co ty wymieniłeś to zwykła zintegrowana karta.

3

Wyluzuj :P To strona o Barcelonie a nie o grach komputerowych :)

1

Ale co to za frajda w tego PES grać ? Liczy się tylko Ultimate Team w Fifie :P

0

10% i już 2 razy przerwało :P Coś czuje że trochę się z tym pomęczymy :P

0

Pobiera wam się ? Bo mi jakiś błąd wyskakuje że wystąpił problem z siecią.

6

0

Fuck YouTube :P

2

Głodnemu chleb na myśli :P

0

Normalka.To jest przecież wersja demonstracyjna.

0

https://x.com/Footballltrolls/status/509333028632801280/photo/1
Może to będzie wzmocnienie Realu w Zimie :P

1

Tak dzisiaj :)

1

/photo/1
Mały Generał :P

18

Jeżeli nie widzisz sensu w oglądaniu meczu Barcy to nie jesteś jej fanem :)

9

5


Genialny filmik :)

0

0

Niestety ale tak to już jest że za darmo to sobie za bardzo footballu w jakości hd nie pooglądasz.

0

We wtorek to i tak większość będzie oglądać Borussia vs Arsenal.

1

/photo/1
Mały Wielki Człowiek :)

0

Po 3 kolejkach nie ma co oceniać która szkółka w tym sezonie będzie lepsza.

0

0

1

Gratulacje!!! Poproszę o podobny wynik pierwszej drużyny z Athletic :)
VeB!!!

0

To jest mecz o punkty w którym gra Reprezentacja Polski więc daruj sobie takie komentarze...

0

Nie ma się czym podniecać :P Zobaczymy jak sobie z mocniejszymi Reprezentacjami poradzą :)

1

Ma ktoś link do transmisji Barcelona B vs Zaragoza ?

2

Logika EA Sports.Nic na to nie poradzisz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?