MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern Monachium,Juventus,Liverpool :P
1
No tak Klub zbudowany przez szejków.Przypomina mi się wypowiedź Daniego :) ''I thought United were the only team that existed in Manchester! Alves claims he'd never heard of City until five years ago'' :P
1
No oczywiście że powinni :) Coś się tam ostatnio za bardzo gra nie klei chłopakom.
1
A wiesz że nie wiem.Nie interesuje się za bardzo tymi pucharami w Anglii.
1
8
Ja tam bym wolał obejrzeć upadek np Chelsea albo City.A nie oglądać upadek drużyny z taką historią jak MU :)
1
No Ferguson,No party in Manchester :P
1
Człowieku Liga się dopiero zaczęła a ty już mówisz kto jest poza ich zasięgiem ? :P
5
https://x.com/Footballltrolls/status/504350149578346497/photo/1
I gdzie ta sprawiedliwość ? :P
1
A ja bym się cieszył jakby Celtic trafił znowu na Barce :) Przy takiej formie Szkotów mógłby być dwu cyfrowy wynik :)
1
''Ile dla Sergio?! Panowie.. w pierwszej połowie nie zrobił niczego nad wyraz pozytywnego'' Słabo widzę mecz oglądałeś bo zaliczył asystę do Messiego przy pierwszej bramce :) Dostał notę 5 więc bardzo słabą.Nie wiem czego tu się czepiać.
1
My z Villarreal gramy.
1
Nie karmcie trolla Aler2.
1
Komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu...
1
Co tu niby mamy zgłaszać ? Dobrze chłopak pisze :P
5
Proste że bym wziął od niego autograf.Wróciłbym do domu i wystawił na Allegro :)
1
''Następnie delegacja spotka się z agentami zawodnika i porozmawia na temat możliwości wypożyczenia go do jakiegoś europejskiego klubu'' Przeczytaj treść artykułu dopiero pisz komentarze :)
20
''nawet w Fifie się tak nie robi'' To żeś teraz dowalił :P
1
Już myślałem że Yaya wkręci to w okno w takim stylu jak w poprzedniej kampanii :)
1
Fascynujące :P
1
Aż tak źle to nie wygląda :)
6
Nie skreślajcie już chłopaka :P Coś jednak muszą w nim widzieć ludzie w Barcelonie czego może my nie dostrzegamy.Ja tam się na jego temat nie wypowiem bo jedyne co widziałem z jego grą to parę filmików na YT.
0
Jad sączony to minus każdej polskiej piłkarskiej strony :P
0
Ale nie gadaj niektóre śmieszne są :P
6
To się nazywa profesjonalizm i przygotowanie do pracy :) A nie jak komentatorzy z tvp wejść na antenę i pieprzyć durnoty przez 90 minut :)
4
Pepe kopciuszek buta zgubił :P
1
''Co innego nadmierne zgrywanie nietykalnego boga w Barcelonie któremu wszyscy mają się podporządkować''
Weź za przeproszeniem nie pieprz głupot !!!
1
Tak ja :P Dopinguje ostro Cordobe :)
0
Cytrynki do Tequili pewnie poszły jak kamery wyłączyli :)
25
E tam :P Co to za spotkanie integracyjne bez flaszki ? :P