1

Bayern Monachium,Juventus,Liverpool :P

1

No tak Klub zbudowany przez szejków.Przypomina mi się wypowiedź Daniego :) ''I thought United were the only team that existed in Manchester! Alves claims he'd never heard of City until five years ago'' :P

1

No oczywiście że powinni :) Coś się tam ostatnio za bardzo gra nie klei chłopakom.

1

A wiesz że nie wiem.Nie interesuje się za bardzo tymi pucharami w Anglii.

1

/photo/1

8

Ja tam bym wolał obejrzeć upadek np Chelsea albo City.A nie oglądać upadek drużyny z taką historią jak MU :)

1

No Ferguson,No party in Manchester :P

1

Człowieku Liga się dopiero zaczęła a ty już mówisz kto jest poza ich zasięgiem ? :P

5

https://x.com/Footballltrolls/status/504350149578346497/photo/1
I gdzie ta sprawiedliwość ? :P

1

A ja bym się cieszył jakby Celtic trafił znowu na Barce :) Przy takiej formie Szkotów mógłby być dwu cyfrowy wynik :)

1

''Ile dla Sergio?! Panowie.. w pierwszej połowie nie zrobił niczego nad wyraz pozytywnego'' Słabo widzę mecz oglądałeś bo zaliczył asystę do Messiego przy pierwszej bramce :) Dostał notę 5 więc bardzo słabą.Nie wiem czego tu się czepiać.

1

My z Villarreal gramy.

1

Nie karmcie trolla Aler2.

1

Komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu...

1

Co tu niby mamy zgłaszać ? Dobrze chłopak pisze :P

5

Proste że bym wziął od niego autograf.Wróciłbym do domu i wystawił na Allegro :)

1

''Następnie delegacja spotka się z agentami zawodnika i porozmawia na temat możliwości wypożyczenia go do jakiegoś europejskiego klubu'' Przeczytaj treść artykułu dopiero pisz komentarze :)

20

''nawet w Fifie się tak nie robi'' To żeś teraz dowalił :P

1

Już myślałem że Yaya wkręci to w okno w takim stylu jak w poprzedniej kampanii :)

1

Fascynujące :P

1


Aż tak źle to nie wygląda :)

6

Nie skreślajcie już chłopaka :P Coś jednak muszą w nim widzieć ludzie w Barcelonie czego może my nie dostrzegamy.Ja tam się na jego temat nie wypowiem bo jedyne co widziałem z jego grą to parę filmików na YT.

0

Jad sączony to minus każdej polskiej piłkarskiej strony :P

0

Ale nie gadaj niektóre śmieszne są :P

6

To się nazywa profesjonalizm i przygotowanie do pracy :) A nie jak komentatorzy z tvp wejść na antenę i pieprzyć durnoty przez 90 minut :)

4

Pepe kopciuszek buta zgubił :P

1

''Co innego nadmierne zgrywanie nietykalnego boga w Barcelonie któremu wszyscy mają się podporządkować''
Weź za przeproszeniem nie pieprz głupot !!!

1

Tak ja :P Dopinguje ostro Cordobe :)

0

Cytrynki do Tequili pewnie poszły jak kamery wyłączyli :)

25

E tam :P Co to za spotkanie integracyjne bez flaszki ? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?